Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım kan testine gidersen varsa çıkar ama gidemem diyosan bir hafta sonra gebelik testi yap sabah öylede çıkar.
Aslında çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Ama düğünden sonra çok borcumuz olduğu için işi bırakırsam maddi olarak zorlanacağımız için erteliyorum sırf bu isteğimi. Ama olsa sevinçten deli olurum. İstemem yan cebime koy hesabı benimkisi :)) yarın başka bi sebepten kan testi yaptırcam ama içten içe de inşallah hamileyimdir diye geçiriyorum...

Ayyyyyyyyyyyyyy ayni zamana denk geldikkkTebrikler canimmmmmmmm

deliayten ve kimim canim ikinizide tebrik ediyorum darisi bizlere bugun okudum ikinizden hamile oldugunu
tebrikler Allah sagsalim kucaginiza almayi nasib etsin
Tesrkkur ederiz canim benimmm

cnm Allah Razi olsun, dun mubarek gunde kendim icin venbebek bekleyenler icin cok dua ettim ben guzel haberi bugun aldim darisi basina. Ovu. testiyle ilk denemede oldu sabret 3ay gecsin hemen baslarsin testlere

Amin canım inşallah.günler geçmiyor salı günü doktora gidicem rutin kontrol için sorcam yine 2 ay beklesem olmaz mı diye ne yapıyım hayırlısı ama çok istiyorum eşimle bir bebeğimiz olsun..Allah bütün evlat isteyenlere nasip etsin banada inşallah...

Deliayten cok tebrik ederim canimm!! ) insallah bu su sirayla hepinizden guzel haberler aliriz.

Aysbozum, Nurdancim cumartesi onerileri dinleyip limonata ictim cukulata yedim yine dr gittim. Bu sefer de dizlerini karnina cekmis oturuyordu, yine dr goremedi :) biraz evirdi cevirdi, cok yuksek ihtimalle kiz cunku burda birsey yok dedi :) kiz olursa adini Nazli koyabiliriz diye esimle guluyoruz :) ikili testte ultrasonu crken dr birsey soylememisti. Artik bayramdan sonra tekrar gidecegim. Ruton kontroller ayda bir oluyor ama biz bu arada totosunu gorebilmek umuduyla sik gidiyoruz :) ausbozcum 4li tarama fiye birsey icin kan alindi benden, sende testler ne durumda? Benim karnim artik belli olmaya basladi :)

nursay22 nbr cnm nasil gidio, benim BAT a son 5 gun ama bekleyemiyorum, esimin akrabasi ameliyat oldu hastaneye gidicez acaba bi HCG yaptirsam mi cikar mi ne dersin? yada 0,01 cikarsa gercekten negatif midir sonradan artar mi?

kaç günde bir regl oluyosun canım, yani çıkabilir de çıkmayabilir de. Geç döllenme olursa çıkmaz boşu boşuna üzülürsün. Bende kendini yıpratmaya bayrama kötü girmeye değmez.

hayatım kaç kilosun, doktor neye kilo vermeden olmaz dedi anlamadım

yaaaa sen bana soru sormussun ben ancak şimdi gördüm ve cvp verdim sonra foruma bir göz atayım dedim veeee ne göreyim enn en en mutlu haberi almışız bile oleeeyyyyy :) Allah gönlüne göre versin güzel arkadaşım. Sağlıkla tamamına erdirsin inşallah :)

cnm bnm çok saol tüm arakdaşlar için ama özellikle sen ve nlmyz için çok Duacıyım darısı başınıza...

Ama bişey söyliyim heyecanla beklerken tahmin ettiğim sevinci yaşamadım, insanın içini anında bir korku kaplıyor ve sevınemiosun çünkü hala inanamıyorum tam emin olamıyorum Rabbim hevesimi kursağımda bırakmasın İnşallah.

Arkadaşım Allah Razı olsun. Güzel ahberler artsın inş. Ya sana da böyle oldu mu ben beklediğim sevinci yaşayamadım, tedirginlik tüm duygularımı bastırıyor. Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.

Aminnnnnn Kadir Gecesi çok dua ettim Rabbim evlat arayanlardan etmesin...

Ayyyyyyyyyyyyyy ayni zamana denk geldikkkTebrikler canimmmmmmmm

Tesrkkur ederiz canim benimmm

Cnmm çok şükür bak hesaplar kitaplar, sonunda hamişmişiz, beni şuan en ii sen anlarsın, ben çok tedirginim üstüme bir sessizlik çöktü, haber verdiğim insanlar havalara zıplıo ben gülümsüyorum, donuk ifadelerle. Sürekli Beta Hcg değerimi sağa sola yazıp bakıyorum nasıl die, bir de biran evel 2. betayı yaptırmayı bekliyorum. Değerim 64.7, 3hafta+2. günde. Nasıl yorumluosun?

Maşallah ne güzel bir çoğumuzdan şanlısın sanırım ovülasyon testi ile bu kadarçabuk sonuç aldın

cnm yaklaşık 7ay kontrol hapı, sonra hapı bırakıp 3ay doğal korunma ile haptan vücudumu tamamen arındırma, arkasından doğal hesaplamayla denedim tutturamadım günü ya da olmadı bi nedenden, öbür ay incir kürüyle beraber reglim bittiğinin ertesi günü ovu. test başladım 13. gün saat 12.00 de çift çizgi akşamı ve ertesi akşamı çalışma ve hamileyim çok şükür. Sen detaylı biliosundur bu konuları belki de kendi ilk zamanlarımı düşünerek mrk. eden arkadaşlar için yazdım. Allah herkese nasip etsin.

aynen ben de benzer duygular yaşadım. zaten ben kan testi yaptırdığım gün açık kahve lekelenmem de vardı. 3 gün boyunca korkarak bekledim. sonra akıntı durdu değerim ikiye katlandı. bu sefer yine sevinemedim keseyi göreyim dedim. taa 6. hafta kalp atışını duyana kadar rahatlayamadım ve annem ve eşim hariç kimseye söylemedim. birden bire mutluluk sarhoşu olmadım yani ben de ne yazık ki, her olumlu adımda biraz daha korkuların azalacak ve rahatlayacaksın inşallah merak etme :))

şimdi bile 2 hafta doktora gittim ikisinde de çocuğun bacakları topluydu, hareket ederken görmedik. eşime diyorum acaba çocuğun bacaklarında veya kalçasında sorun mu var. anne olmak böyle birşey demek ki :)

Topiğimizin birde delisi var ismini okurken gülüyorum hayırlı uğurlu olsun canım darısı bizlere inş sağlıcakla doğur inş.

:) :) madem konusu geçti "deliayten" i açıklıyım sizlere; Bursalılar iyi bilirler Deliayteni Bursa nın meşhuur delisidir. Hatta TV de belgesel yaptılar. Bu kızcağız neden delirmiş belli değil ama Bursanın göbeğinde şıkır şıkır giyinir, davul çalar göbek atar herkesi neşelendirirmiş. Maalesef kötü niyetli insanlar (insan denmez de) buna tecavüz etmişler hamile kalmış, bebeği olunca ceketinin kolunu kesmiş de bebeği içinde saklamış, sonra belediye el koymak isteyince feryat figan vermemiş bebeğini, sonra zar zor almışlar çocuk esirgemeye. Eee anne deli de olsa annedir. 1990 yılında sanırım emin değilim vefat etmiş. Ben gençliğini annemden dinledim, hikayesi çok etkiledi. Bir de Bursa da biri çok kışır şıkır giyinsin " o ne kız deliayten gibi" derler yani Bursa lı olunca bir de anne olmayk isteyince aklıma ilk bu rumuz geldi :)

hayatım kaç kilosun, doktor neye kilo vermeden olmaz dedi anlamadım

nursaycım benim kardiyolojik problemlerim var da o yüzden malesef

bunları okudukça o günler aklıma geliyor yine de sakindin be topidiğim :)))
şimdi ise içimi rahatlatıyor

ciidden hikayeyi okuyunca gözlerim doldu.
deli de olsa annelik ne kadar farklı birşey

inşallah bundan 1-2 ay sonra da seninşimdiki günlerini hatırlayacağız, bebeiş için ikili test, ultrason, kan tahlili yorumlayacağız Özlemcim :) valla cidden sakinmişim o zamanlar, korkudan sinip kalmışım. doktora bile 5. hafta dolunca gitmiştim :) haha şimdi de o sakinlikten eser yok nerdeyse doktorun kapısında yatacam cinsiyet öğrenmek için :)))

aynen deliaytencim ben de adın ayten sanıyordum. gerçekten annelik çok başka bir duygu. inşallah hepimiz o güzel ve eşsiz duyguları tadarız.

Cancagizimm doktorbeni bayramdan sonra cagirdi ama.Ama beyramdan once gidiversem alttan mi muaynee olsam diye cildiriyorum:)Ama gitmeyecegim gezmez bu9ay sonra alismak lazim.Ben 16.gunu cizgiyi gordum supheliiliskide en son 17.gunu oldu iste.Gerisinibiliyorsun bata 2gun vardi 51 cikmisti ertesi gun 117 olmustu.Doktor iyi dedi birdahada ostemedi.14 une gittigimde ister heralde.Bende herseyden korkuyorum Allah korusun disgebelik bos gebelikAklima getirmeyeye calisiyorum.Bence senin degerinde iyi telaslanma

tabiki insan öğrenene kadar teedirgin oluyor ama aklına kötü şeyler getirme umarım herşey güzel olacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…