Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Bu gün bir kızım olacağını öğrendim... Üç buçuk yaşında bir kızım var ve bir kız kardeşi geliyor.... İnşaallah birbirlerini koruyan kollayan kardeşler olurlar....

Allah herkese yaşatsın bu mutluluğu...,

Bu arada deliayten ve kimim gözünüz Aydın... Sağ salim kucağınıza alacağınız günlerinizi de görürsünüz inşallah...

Son düzenleme:

Canım ya ne sinir bi durummm bende bayramdan sonra gidicem. En son temmuzun ilk haftası gitmiştim benim doktor ay dolmadan almıyor ultrasona. Benimde korkum yine göstermezse diyorum.. Ya yer onu annesi demek bacaklarını toplamış :))) bence kızdır o göstermeyenlere öyle diyolar. Benimkide büyük ihtimalle kız. Korkma bişi yoktur bacaklarında benim bi arkadaşım 7. Ayına kadar öğrenemedi hep topluyodu bacaklarını :)) bayramdan sonra bi daha gidersin. Bende çok heyecanlıyım gün sayıyorum bi yandan sağlığını düşünüyorum bi yandanda cinsiyet tabi..Test olarak bana sadece ikili test yaptı diğerlerinden bahsetmedi onlar isteğe bağlı sanırım. Bide bu 2li 3lü 4 lü testler olasılık tahminiymiş yani kesin sonuç vermiyolar dedi doktor. Veeee göbek kısmına gelirsek benimki bayağı çıktı benim mide bulantılarımda olmadı o yüzden kiloda aldım ( bildiğin 6 aylık göbeğim var..

Canım tebrik edeim senide, bu endişelerin normal hala yaşıyorum ben ilk günden bu yana :)) yok kanda çıktımı, ikiye katlandımı, kese oluştumu, bebiş içindemi, kalp atışı duyulucakmı..... Derken hep merak endişe seni çok iyi anlıyorum inşallah hayırlısıyla hepimiz alırız kucağımıza sağ salim, bekleyen arkadaşlarda en kısa zamanda müjdeli haberi alırlar

cnm bnm de kız kardeşim var, yıllar geçtikçe hayattaki en yakın dert ortağın oluyor, kimseye söyleyemeyeceğini ona anlatıyorsun, sonsuz güven duyabileceğin nadir insanlardan oluyor, kız kardeş bir insanın hayatta sahip olabileceği bir nimet. Allah beraberce sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.

cnm dün gittim doktoruma (ilk muayenemiz) alttan muayene etmedi, gerek yok ööle de göremeyiz adet bile geçmemiş daha çok erken dedi. Bi ton tahlil verdi bu sabah gittim yaptırdım yarın alıcaz, glukoz,kan sayımı, tam idrar, toxoplasmai rubella vs. vs, tatile gidebilirsin ama 2 sa. bir mola vericeksiniz yürüyüp sonra devam ediceksiniz dedi.denize gir ama abartma çok kalma, atlayıp zıplama dedi. Bir de herkese not; güneşe sakın korumasız çıkma hamilelik çillerin olur ve çıkmaz dedi. Offf tatil dönüşü görebilicem keseciği inş. onu görmeden tamamdır diyemeyiz ama iç gebelik gibi duruo dedi (üstten baktı). sendeki gelişmeleri de anı anına yaz. Öptüm

Sagol canim benimm.Benimde kiz kardesim var ve iyi ki var..Allah iki cocuguna da saglik mutluluk versin

Son düzenleme:

Canim biz bayramda Allahtan uzak bir yeregitmiyoruz yolumuz 2 saat.Olmadi ara ara hep dururuz artik.Ben denize girmiyorm simdilik ama gecenlerde esim girdi ben baktimmmBenim daha tahlilim falan yapilmadi sabirsizlikla 14 unu bekliyorum hersey o zaman belli olacak.

Dilzarcım hayırlı olsun canım. Biz de dayanamadık eşimle, az önce başka doktora gittim, bizim de bir kızımız olacak :)

Aysbozcumm doğru bildin canım, nazlı kızımız geliyor. İnşallah sen de bayramdan sonra gittiğinde öğrenirsin canım. Doktor baktı dedi ki öncelikle sağlığı bahtı güzel olsun yavrunuzun, bebeciğiniz kız dedi. Gözlerim doldu. İnşallah hepsinin sağlığı bahtı güzel olur. Ben testler konusunda pek takip etmiyorum, doktorum kafasına göre bugün ikili testin günü, bugün 4lü tarama günü diyor. Bana daha ne olduğunu açıklamadan hepsini yapıyor. Ama 4lüyü bana biraz erken yaptı sanırım, normalde 18. hafta civarı yapıldığını okudum. Senin de bu yüzden daha yapılmamıştır. Herhalde bayramdan sonra yapar. Ben de kilo aldım canım, başlangıca göre 3 kilo, ama 2 kilo da vermiştim bulantılardan, o vermiş halime göre 1 ayda tam 5 kilo aldım. Biraz yavaşlasam iyi olacak :)

ahahaha sana da senin gibi kokoş dünya güzeli bir kız yakışırdı zaten arkadaşımmmm :)))) nasıl sevindim anlatamam tabiki Allah sağlık sıhhat versin öncelikle nazlı yavruna :)

Dilzarcım hayırlı olsun canım. Biz de dayanamadık eşimle, az önce başka doktora gittim, bizim de bir kızımız olacak :)

Belliydi zaten canim o kadar gostermedi kendini bu kadar naz ancak bir kizda olabilirdiAyyyyy hadi hayirlisi cok sevindim.Allah saglikla kucagina aldigin gunleride gostersinn...Bu arada benimde icime doguyor kiz diyeeAmaben daha kesemizi bile gormedim.Bayram bi gecseydiiiii.........

Canım tebrik ederimmm çok güzel bi duygudur eminim. Sonunda belli oldu yavaş yavaş alışverişlere başlarsın artık..Darısı başıma inşallah

ahahaha sana da senin gibi kokoş dünya güzeli bir kız yakışırdı zaten arkadaşımmmm :)))) nasıl sevindim anlatamam tabiki Allah sağlık sıhhat versin öncelikle nazlı yavruna :)
:)))) susleyip pusleyip beraber gezmelere gidelim diye kiz istiyordum zaten :)))) esim de maca goturmek icin erkek istiyordu hehehe. Annesi gibi suslu olmaz babasi gibi futbol hastasi olursa cok gulerim :) sagol canim benim, insallah senin de dunya guzeli bir kizin olur, beraber suslenirsiniz :)))

Amin canimm sagoll :))) icine dogan cikiyor bence :) beklemek zor ama inan bir gune gelmeden zaman geciyor. Hayirlisiyla keseyi gorup kalp atislarini duyarsiniz insallah. Hersey yolunda gitsin canim benim.

Canım tebrik ederimmm çok güzel bi duygudur eminim. Sonunda belli oldu yavaş yavaş alışverişlere başlarsın artık..Darısı başıma inşallah
Arkadasimm darisi basina, cok sagOll :)) bayramdan sonra seninki de belli olur cancagizim. Almak icin daha erken ama yavas yavas bakmaya baslayacagim canim. Almamayi basarabilirsem simdi inceleyip liste yapmayi 7. Aydan sonra da begendiklerimi almayi planliyorum :) Burdan da birbirimizle paylasiriz inceledigimiz urunleri :))) Allahim insallah tum arkadaslarimiza nasib etsin.

Son düzenleme:

Ayyy çok heyecanlıııı , zaten mağazalarda dikkatimi çekiyo ufak bi bölüm erkek bebeklere ayrılmış geri kalan alanda hep kız cicileri.. Bence başaramıycaksın yani bişeyler almamayı :)) eminim bu hafta sonu ilk siftahını yaparsın:)) Bakalım benimkide netleşsin ki büyük ihtimalle kızmış o zaman paylaşırız burdan cicilerini. Bu arada geçen zara mağazasının çocuk bölümüne girdim ay ne güzel şeyler var görsen. Böyle minicik dar paça pantolonlar filan içim gitti :)) bide ben 5 haftadır görmüyorum inşallah sağlığı da bişi yoktur şuan cinsiyetten ziyade onun merakındayım

hahah kesin dediğin gibi erkenden ciciler alırım, dayanamam. bana kalsa çoktan alırdım ama alışverişe ya eşim ya da annemle çıkıyorum, onlar da 7. aydan önce birşey alınmasına karşı ana kucağı, yatağı, mama sandalyesi falan bunlar için şimdi hamileliğin hafif dönemlerinde iyice bir gezip bakmak istiyorum. sonra artık zaman yaklaşınca karar verdiğimi alırım. kıyafetler neyse de diğer şeyler için en kullanışlısını almak istiyor insan, bu yüzden birbirimizle paylaşırız :)) canım inşallah bayramdan sonra gittiğinde bebişini hem büyümüş kocaman olmuş göreceksin, hem sağlıklı olduğunu öğreneceksin, hem de totişini göreceksin :))

Benim eşim alışverişten nefret ediyo malesef onun kıyafetlerini bile ben alıyorum. Ama bebek için çıkıcaz birlikte oda son bi kaç ay kala çıkarız diyo. Sağlıklı olsunda bebişler bunlar kolay. En çok bebrk arabası araba koltugu vs alırken iyice araştırmak istiyorum birbirimize dsnışalım o zaman inşallah. bi yandan bunları konuşuyorum bi yandanda o günleri görürüm inşallah diyorum neyse Bide ben dün hamilelik pantolonu bakayım dedim bulamadım. Dar paça bi beyaz bide kot istiyorum lcw defactoya filan baktım kalıplarını hiç beğenmedim paçalar geniş bacaklar oturmuyo filan. Bugün bi kaç yere daha bakıcam eşofman giymekten fenalık geldi çünkü ((

Gözün Aydın canım... Çok heyecanlı bir şey gerçekten... Ben de dışarı çıktım herkesi arıyorum... Haber vermek için... Allahım bahtlarını güzel yapsın... Ne güzel dua etmiş drnuz

Canım sen boşver hesabı yaaa allah kısmetlerini öyle veriyor ki hiç korkma inş hamilesindir.

Canım iyiyim çok şükür üzülme allah kerimdir bu ayda böyle dene ne biliyon belki bebişin gelir ki inşşşş ta gelir gelmesede üzülme biz beraber hamile kalacaz.

Dilzar hayırlı olsun canım topidik kız annesi olmak çok güzel bir duygu sana da hayırlı olsun tatlım.

hamile olan arkadaşlarım fazla geç zamana bırakmayın alışverişlerinizi.erkeklere göre hava hoş ama 5. aydan sonra ayak-bel ağrıları insanı bitiriyor.öyle son bikaç aya rahatça yapamazsınız alışverişinizi.rahat olduğunuz zamanda en azından bebek için olan malzemeleri alın.beşik vs sona kalabilir bence..bende beşiği yeni aldım daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…