Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canim GeBe isimli magazaya da bakabilirsin, istanbulda hangi avmlerde oldugunu web sitelerinde yaziyor. Sanirim cevahirde var. Ben ordan ve defactodan birkac elbise aldim, hep onlari giyiyorum. Kibris cok sicak pantolon giyilmiyor

Canim GeBe isimli magazaya da bakabilirsin, istanbulda hangi avmlerde oldugunu web sitelerinde yaziyor. Sanirim cevahirde var. Ben ordan ve defactodan birkac elbise aldim, hep onlari giyiyorum. Kibris cok sicak pantolon giyilmiyor

Evet canım baktım netten 3 tane elbise beğendim aslında doğru bu sıcaklarda pantolon gylmz bu elbiseler beni yaz sonuna kadar idare eder sonra alırım pantolonları. Güzel şeyler varmış burda

selaaammm tatilden donduk, cok sukur bir sorun yok (sadece adet gunumde 3gun hatta sancidan kivrandim). herkes nerelerde nlmyz,nursay22, kimim85 ve diger kizlar tatil bitti hadi toplasinnn. bu arada ben bi gebelik test yontemi yazmistim hatirlarsaniz bardak dolusu idrari guneste bekletin 2sa. sonra firtinada olusan hortuma benzer bir beyazlik oluyorsa hamilelik, dibe cokerse negatif diye bir yazi paylasmistim ben onu hamile oldugumu ogrendigim gun yaptim ve kesinlikle oldu. adetten 4 gun once denersiniz bosuna ovu. testlerinizi ziyan etmezsiniz ha bu arada bana denk gelmis de olabilir yaniltmak istemem, paylasayim dedim yine de... ozledim burayi vallaaa

ben bu konuyu neden görmedimm yahuuu :) Bende bebişim olsun istiyorumm ama 4 ay oldu birşey yok zaten ilk üç ay vajinismus illeti ile geçtii..Destek ve tavsiyelerinizi bekliyorum canlarrr

canım merhaba umarım tatilin iiy geçmiştir. Bende bol yemeli içmeli bir tatil geçirdim 1 kg almışım

sen ve bebişinin de iyi olmasına çok sevindim. Doktora ne zaman gideceksin bakalım :)

canım merhaba umarım tatilin iiy geçmiştir. Bende bol yemeli içmeli bir tatil geçirdim 1 kg almışım

sen ve bebişinin de iyi olmasına çok sevindim. Doktora ne zaman gideceksin bakalım :)

cnm şuan 4+4deyiz hamileliği öğrenmek için sabırsızlandım şimdi zaman geçmio o yüzden cmt yi bekliycem keseyi görmek için...

çok sevindim cnaım, tebrik ederim. bir daha betahcg bakmadı herhalde değil mi

Yok canim istemedi.Kan tahlillerini istedi.Bende guatr icin doktoruma gidicem orda hepsini bir veriririm dedim tamam dedi.Guatrim yok ama kontrol altindayim.tiroit bezimde birazcik buyuk.Doktor gebeligiogrenir ogrenmez gel demisti.Gidicembu hafta.Beta hcg icin de ben bir gunde iki katinacikincakorktum normalmidedim.Doktor gayetiyi saglikli oldugunu gosterir dedi.Insallah boyle iyi devam eder herseyyy....

Evet canım baktım netten 3 tane elbise beğendim aslında doğru bu sıcaklarda pantolon gylmz bu elbiseler beni yaz sonuna kadar idare eder sonra alırım pantolonları. Güzel şeyler varmış burda

Evet canim ben %50 indirimden 3 tane elbise aldim ordan, iste hep onlari giyiyorum. İkisi penye zaten dogum sonrasi bile giyilir :) is arkadaslarim da bunlar ne guzel hamile elbisesi biz de alalim diyorlar :) kiyafet konusunda cok masraf yapmamiza gerek yok, daha bebislerimize coookk sey alacagiz :) kisi da hamile tayylariyla geciririz, ustune bol kazak, tamamdir. Bu arada bugun chicco, kraft ve graco marka puset, park yatak ve mama sandalyesi baktim. Gracco hem uygun fiyatli hem de kullanisli gibi geldi. Netten arastiriyorum simdi. Gidip alalim diyorum annem daha cok erken, sonra baska birsey begenirsen almam diyor :) simdilik arastirmalarim bu kadar canim.

Ben hala cinsiyeti öğrenemedim ( o yüzden bişi bakmak içimden gelmiyo. Bugün gidicektim doktora ,1 hafta izinliymiş adam. Sinirrr oldummm , başka bi doktora gidicektim eşimde tutturdu olmaz diye. Napıyım artık 1 hafta daha beklerim hem bayramdan sonra işten hemen izin almamış oldum. Bence kesin kız bebişim ama işte onaylaması lazım doktorun

Boo sinir doktor, bayram tatili nesine yetmemis? bana da kiz gibi geliyor. Benim esim baska drdan randevu almisti ondan ogrendim kiz oldugunu. Cok merak ediyorsan git canim, bir kere karindan bakacak. Ya da bekkeyebiliyorsan bekle. Nazli prenses bence o :)

Sorma canım seninkinden sonra ikinci nazlıda benim bebiş :)) 1 hafta bekliycem artık bugün 16+5 haftayada 17+5 olmuş olucak inşallah

biz iyiyiz asıl sen nasılsın, kendini farklı hissediyomusun bakalım

Canim dua edin bana.Cokkotuyum.Biraz once pembe idrar gibi geldi camasirima idrardan sonra tuvalette de farkettim.Doktoru aradimhemen progeston verdi.Sanki idrargibi geliyor o yogunukta pembe.Allahim ne olur bisey olmasin.Aksmada muayene gidicem

Canim dua edin bana.Cokkotuyum.Biraz once pembe idrar gibi geldi camasirima idrardan sonra tuvalette de farkettim.Doktoru aradimhemen progeston verdi.Sanki idrargibi geliyor o yogunukta pembe.Allahim ne olur bisey olmasin.Aksmada muayene gidicem

tamam canım tamam lütfen sakin ol yok bişey, herşey düzelecek. Bak kardeşimin eşinde de oldu 1 hafta yatıp dinlenmesini ama normal bişey olduğunu söyledi doktoru. Lütfen yat dinlen kalkma ilacını da al ve akşam muayeni bekle ve lütfen ama lütfen aklına kötü bişey getirme

Canimsimdi baska bir doktordan geldim.Vajinalde bakti yolk sac da olusmus.Yaninda kanama var falan demedi.Yat dinlen dedi.hapa devam.Insallah iyi olur hersey.Nurdannnnnnnn nerdesinn sen akil verirdin bana arkadasimmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…