Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

çok şükür daha büyük sorunlar olmasın hatırladım kullanıp kullanmama arasında tereddütlü idin

düzene girer haplar sonraası
benimde kardiyolog 15 kilo vermeden olmaz dedi ama ben anca 2.5 kilo verebildim.

doktora gittim. rahim filmi istedi ama şu ara istemiyorum zaten % 90 da direk tüp bebeğe geçilebilir
oda bizde ödenmiyormuş eşimin çocucğu olduğu için o yüzden bende 2 ay korundum kilo vereyim diye biraz
bekliyoruz öyle hayırlısı diyorum

hepimiz için tabiii

Kizzzzzlllllllaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm :)))

BAT a 4 gun var dayanamadim sabah ovu. test yaptim pozitiftiiii cildirdim ellerim ayaklarim bosaldi tirtirtitreyerek esimin yanina gittim testi gosterdim ama emin olamadigimdan hemen kan testine gittik, kan verdim 1 sa. beklerken normal gebelik testi aldim okadar silikti ki gunese tutunca zor goruodum moralim bozuldu, sonra 1 sa. gecti aradik 64.1 cikti hormon degeri, 'pozitif tebrikler' dediler. Bugun pazar oldugundan doktora yarin gidebilecegim cok heyecanliyim umarim hevesim kursagimda kalmaz. Yumurtlamadan 3hafta+2 gun gecti bu deger normal gorunuyor ne dersiniz??? Hala emin olamiyorum, korku kapladi icimi. Darisi tuuum bekleyenlerin basina. Ozellikle Nursay22 ve Nylmz den ayni haberleri almayi diliyorum.

ayy canım benim tebrikler inşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini.. darısı bütün isteyenlerin başına tabi benimde şu üç ay geçsede bizde başlasak çalışmalara ve böyle güzel haberler almak bizede nasip olur inşallah...

tebrikler allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin

cnm Allah Razi olsun, dun mubarek gunde kendim icin venbebek bekleyenler icin cok dua ettim ben guzel haberi bugun aldim darisi basina. Ovu. testiyle ilk denemede oldu sabret 3ay gecsin hemen baslarsin testlere

Canım benim herşeyin hayırlısı vardır bir zamanı özlemcim kiloda diret tatlım biliyorum çok zor oluyor ama inan sonra kilo verince insan moral buluyor. Bence sende vereceksin inş.

Canım benim herşeyin hayırlısı vardır bir zamanı özlemcim kiloda diret tatlım biliyorum çok zor oluyor ama inan sonra kilo verince insan moral buluyor. Bence sende vereceksin inş.

gerçekten öyle moral oluyor ben 2.5 da bu kadar moral bulduysam sendeki moral tavan yapmıştır.

büyük başarı başarılarının devamını diliyorum :)

Topiğimizin birde delisi var ismini okurken gülüyorum hayırlı uğurlu olsun canım darısı bizlere inş sağlıcakla doğur inş.

Slm kızlar. Ben bugün üye oldum. Paylaşımlarınızı o kadar beğeniyorum ki bu kadar paylaşımcı bir kitlenin bi parçası olmak istedim. Yaklaşık bir yıldır yasminle korunuyoruz. Her şey rayında görünüyor ama bu ay adetim bittikten sonra yine herzamanki gibi yasmine başladım. Ama son 10 gündür sabaha karşı aşırı gazım oluyo. Sürekli başım dönüyo. Midem hep ağzımda gibi. Çok halsizim. Ara ara karnım ağrıyo. Normalde doğum kontrol haplarını kullanırken ilk hafta ek bi korunma yöntemi kullanılması öneriliyo. Biz 2. Günden itibaren ek bi koruma olmadan birlikte olduk. Acaba ilaca rağmen hamile kalmış olabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

deliayten ve kimim canim ikinizide tebrik ediyorum darisi bizlere bugun okudum ikinizden hamile oldugunu
tebrikler Allah sagsalim kucaginiza almayi nasib etsin

eyer bu belirtileri hic yasamadiysaniz bu bir yilda, hamile ola bilirsiniz cunki belirtileriniz hamileliye yonelik

Tatlım batın ne zaman yenisin açıklayayım ne zaman adet olcan

Serçeeeeemm hoş geldin canım nasılsın.
hosbulduk canim dandinim nasilsin neler yaptin bitanem beni sorsan hic birsey yapamadim yani hamile deyilim yine bu ay okadar uzulmusdumki adet oldukdan sonra ovi testi bile yapmadim bos vereyim dedim bir aycik rahatliyim ama burda arkadaslar ovi testiyle hamile kaldiklarini okudum ve keske yapsaydim diye dusundum yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…