Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Merhaba arkadaslar benim sat im 24 mayisti beklenen batim da 21-23 haziran arasiydi 17 haziranda pazartesi eczaneden test aldim silik cift cizgi cikti aksam hemen acile gidip kan verdim ve sonuc 45.25 cikti.bugun yani iki gun sonra yine kan verdim ve 99.10 cikti.evet iki gunde 2 kat artmis ama degerler dusuk mu acaba?daha doktora gitmedim cunku daha bat im gelmedi

ben batım geçtikten 2 gün sonra kan testi yaptırdım ve 6.72 ile hamile olduğumu öğrendim.sınır 5ti zaten.seninki yine iyi :)

ben batım geçtikten 2 gün sonra kan testi yaptırdım ve 6.72 ile hamile olduğumu öğrendim.sınır 5ti zaten.seninki yine iyi :)

Nurdamcim benimki kimyasalmiydidegilmiydi doktor hicbirsey demedi.biliyorsun battan once 5.3 cikti regl gunu 3 cikti.Oncedekiaylarda yaptirsigimda0.001 cikmisti.Kimyasalsakafam rahatlasin yahu demmki hamiskalabiliyorum

Nurdamcim benimki kimyasalmiydidegilmiydi doktor hicbirsey demedi.biliyorsun battan once 5.3 cikti regl gunu 3 cikti.Oncedekiaylarda yaptirsigimda0.001 cikmisti.Kimyasalsakafam rahatlasin yahu demmki hamiskalabiliyorum

valla canım bana sağlık ocağındaki doktor 5in üstünde çıkan her hcg hamilelik varolduğunu gösterir demişti.ama sonucum düşük olduğu için vücut kabul etmeyip sonlandıradabilir dedi.
sonra ben özele gittim.orada 2 ve üzeri hcg gebelik olarak kabul ediliyordu.yani demekki sende hamileydin?

slm,hamile arkadaşlar durumlarınızı aradan yazarsanız seviniriz.giremesekte bakıyoruz merak ediyoruz azranur ve diğer arkadaşlar .....

sevgiler....

canım benim nerelerdesin sen ??? ben simdilik iyiyim canım yani galiba iyiyim...bende hicbir gebelik belirtisi yok ne kasık agrısı ne bel agrısı ne karın agrısı ne öide bulantısı ne halsizlik ne istahsızlık...bazen korkutuyor bu beni hicbir belirti olmaması karnımda cıkmıyor sadece aksamları biraz sis oluyor ama sabahları yine eski haline dönüyor...kilo felanda almadım aksine 3-4 kg verdim ama istahımda yerinde cokta yiyorum...gecen persembe doktora gitmisdim hersey yolunda demisdi..İNSALLAH halen öyledir...ama sanki az bisey gögsümde sislik vardı ama sanki bu hafta yok oldu esim kızıyor bana devamlı gögsüne bakdıgın icin dokandıgın icin dokanıyorum hep sislik agırlık varmı iye...esimde diyorki piskolojikmen suan sislik olmadıgını azaldıgını düsünüyorsun cünkü devamlı elin orda aklın orda diyor...bilmiyorum insallah esim haklıdır...haftaya pazartesi tekrar doktor kontrolum var İNSALLAH iyi haberlerle gelirim benim bebegim suan 8 hafta 3 günlük ama 1 hafta önden gittiginide tekrar belirtim yani 9 hafta 3 günlük sizce normalmi ya hicbir belirti olmaması sanki hamile degilim... İNSALLAH hersey yolundadır....sende ne var ne yok canım sen tahlileri yaptırdınmı ?? sonuclar daha cıkmamısdır ama yaptırdınsa bile ????

Nurdancim evet ya hamilelikmis bencede.Bakyiroum eger yoksa ya sifir ya da sifirayakin cikar diyor.Demekki zamani degilmis.En azindan kafam rahatladi ama:)

Azranurcum rahat ol tatlim.Herkesin gobegi 4 5 aylikken cikiyor azicik sakin ol keyfini cikar.Neguzel midende bulanmiyormus daha ne olsun:):)

canım karnım cıkmıyor derken kocaman bir karın beklemiyorumda...ocak anneleri topigine bakdıgımda azıcıkda olsa göbekleri cıkmıs cok az ama yani göbek cıkmıs bende düz hicbir degisiklik yok vujudumda...ama İNSALLAH bebegim iyidir yeterki bebegim iyi olsun pazartesi gidecem doktora iyi haber alırsam ozaman tabiki bende bu halimden cok memnun olurum :)

Azranurcum sen sanslisin haberin yok. Gunde 24 saat midem bulaniyor, surekli cikariyorum, ise gidemiyorum, arabaya binemiyorum, esimin kokusu bile midemi bulandiriyor. Keske benim de midem bulanmasa. Saglikli hamilelikte illa mide bulantisi olacak diye birsey yok ki. Agrim sizim benim de yok. Ama iki haftadir perisanim. Bence bunlari bosuna kafana takiyorsun.

Merhaba arkadaslar benim tahmini batim dun bugun ya da yarindi ama pazartesi bhcg degerim 45.25 cikti carsamba gunu 99.10 bugun ise 194.40 cikti sizce artis nasil

Ayrica benim de karnim cikmadi. O cikanlar cok yiyorlardir :) 2 aylik ne karni?

hahah :) ne bilim ocak annelri topiginde kimisinin simdiden azda olsa göbegi cıkmıs hemen bendede varmı diye bakdım hahhha ben baya takıntılı oldum farkındayım ama daha önce düsük yaptım ya bebegimin kalbi durdu ya ben ondan böyle herseyden süpeleniyorum ama galiba haklısın aslında eger pazartesi iyi haberler alırsam İNSALLAH...ozaman ben gercekden cok cok sanslıyım...bu arada sanada cok gecmis olsun canım ama 12 haftadan sonra o sikayetler geciyormus İNSALLAH en kısa zamanda rahatlarsın....

Insallah bu Sefer Hersey yolunda gider canim, saglikli sihhatli bebegini kucagina alirsin. Hep olumlu dusun ve bol Bol dua et. Pazartesi de insallah iyi haberler alirsin doktordan. Benim bulantilar hic gececek gibi degil, bugun daha da kotu oldu. Insallah Ben de 3. Ayin sonunda rahatlarim. Bizim bebeler daha cilek kadar, 3 ayliktan sonra Karin hafif belirmeye basliyormus. Ama bende de gun icinde siskinlik artiyor, bagirsak hareketlerimiz de yavasliyor ya onun da etkisi var.

herkese sekm
inşallah bu önümüzdeki ramazanda herkes müjdeli haberleri paylaşır aileleriyle ve bizlerle
ya burda okudumda preseed ne arkadaşlar?

ah topidikim ahhh dediydim ya sana bu bulantılar çok fena diye :)
ama sıkma canını 12 haftada birdenbire bütün belirtiler kayboluyor,çok çok iyi oluyorsun :)
ben soğan kokusu,parfüm aklına ne gelirse hangi kokuyu duysam çıkarıyordum..bak şimdi benim gibi 4 buçuk aylık hamileler 6 kg almış ben hala kiloma ulaşamadım

geçeceek annesi sabırlı ol

bu arada ben daha yeni başladım hamile t-shirtleri giymeye daha duruunn :)

Son düzenleme:
Kizlar selam benim adet gunum dundu test yaptim ama negatif cikti.testu aymadim bikac saat sonra silik cizgi cikti, bugunde olmadin ama karnim ve belimde yanmaseklinde agri var muhtemelen adet olucam demi

herkese sekm
inşallah bu önümüzdeki ramazanda herkes müjdeli haberleri paylaşır aileleriyle ve bizlerle
ya burda okudumda preseed ne arkadaşlar?

Selam bende burda ogrendim spermlerin yumurtaliga daha kolay ulasmasini saglayan kayganlastirici jelmis.ins,dedigin gibi olur

Merhabalar nasılsınız hanımlar..

Ben de durumlar aynı mutfağa girip yemek yapamıyorum her şeyi yiyemiyorum... Ama ilk gebeliğime göre çok çok iyiyim... İş de yavaş yavaş yapıyorum fena bel ağrısı yapıyor... Her gebelik farklıymış onu anladım... Dokuzuncu ayda bu kadar bel ağrısı yaşamamıştım...

On beş gün önce Dr gitmiştim on beş gün sonra tekrar gideceğim.. İnş... Her şey yolunda olur..

Tüm hamİlelik isteyen arkadaşlara da en kısa zamanda Rabbim nasip etsin bu mübarek günlerde... Aklıma geldikçe hep dua ediyorum...

Hamilelere de sağlıklı sıhhatli doğumlar

Son düzenleme:
Slm kızlarrr bugün kanda baktırdım gebelik varmı diye maalesef:))) yok sonuç 0 ayrıca hormonda baktırdım çok şükür hiç bi problem yokmuş:) dr söktürücüye devam edelim hamiş kalırsın dedi fakat aşırı sinir yapıyor dedim o zaman adet düzenleyici kullanalım dedi şimdi 3 aylık bir maraton başlıyor benim yazz diye doğum kontrol hapı kullanacam sonra düzene girceksin dedi bende kabul ettim daha sağlıklı olacağını düşünüyorum allahın izniyle de bebiş olcak sonra benim bi evladım var çok şükür acele etmiycem rabbim olmayan ve isteyen herkese nasip etsin kızlarrr amin:)

Ahh Nurdanimm insallah gecer benim de 12. Haftada :)) butun gun olan bulanti ve kusmalar haric arabaya biner binmez de cikariyorum ise gidemiyorum, hep evdeyim. Carsamba ise baslamam lazim, idare edebilirim insallah orda :)

Yavrum sen cok kilo vermissin, cok kotu gecmis senin bulantili donem Demek ki. Ben vermedim kilo sanirim, hep pirinc patates ekmek yiyorum. Azranur bak nurdanin bile yeni karni cikmis :))

Valla zor ismis kizlar. 3-4 cocuk doguran bayanlarin ellerinden operim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…