Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

insallah canim ben internete bayadir giremedim naptin preseed ise yaradimi.allah hepimizin yardimcisi olsun.

canım daha belli değil ayın 13.yumurtlama günümdü beklemediğim adet tarihim 27 haziran umarım güzel haberler alırım.sen ne yaptın çalışmalar nasıl gidiyor.

canım daha belli değil ayın 13.yumurtlama günümdü beklemediğim adet tarihim 27 haziran umarım güzel haberler alırım.sen ne yaptın çalışmalar nasıl gidiyor.

canım ben bu ay eşim şehir dışında olduğu için sadece 12. günümde yapabildim. ayın 20 si regl günüm ama sanırım olucam belim çok ağrıyo sinirim bozuldu ama preseed alıcam öbür ay öyle denicem bakalım . bide dediğin gibi yumurtlama testi de alırım o günlerde denerim inş. olur.

arkadaşlar gün itibariyle çalışmaları sonlandırıyorum... vee bat a 10-11 gün kaldı. tatile gidiyorum bir haftalığına artık gelince de test yapmaya başlarım ben heyecandan.. ama bu ay çok pozitif düşündüm ve bu ay olacağını hissediyorum şimdiden... sizde dua edin kızlar ne olur 10 ay oldu benim inşallah 11. aya kalmam.

kısmet canım bazen elimizde olmayan sebeplerden dolayı çalışma olmuyor ama Allah ol derse bir defadan da olur.Regline az kalmış eğer tutmadıyda sa bir an önce gelecek ayın çalışmalarına başlarsın jelini ovulasyon testini alırsın güzel güzel yaparsın çalışmalarını.

inşallah tatil dönüşü bize güzel haberlerini verirsin.Batımız seninle aynı inşallah ikimiz de hamileyizdir.

başlık çok hoşuma gitti..:) herkes hamile kalıcak arkadaşşşşşşş:)
...
pat diye girdim ama bende bebek isteyeli 11.ayımdayım:)
bi denemediğim preseedd vardı onuda bu ay deniyorum..ama iş yararmı yararmazmı bilmiyorum ama bu prseed sprem içinde tuttuğu ço belli..çünki eskiden sabaa kadar yatsamda wc bi bakardım anaaaa hepsi gitmiş..şimdi öyle sıkıntı çookk az..herşey temiz mis gibi:) bakalım ...

bende bu ay ilk defa kullanıyorum presedi canım benimkinin akmasını tamamen engellemiyor ama benimki de çok akmıyor sen deyince fark ettim.umarım ikimizde de işe yarar.reglin ne zaman.

bende bu ay ilk defa kullanıyorum presedi canım benimkinin akmasını tamamen engellemiyor ama benimki de çok akmıyor sen deyince fark ettim.umarım ikimizde de işe yarar.reglin ne zaman.

benim reglime 15 gün var canım:) inşallahhh işe yarar seninkinide güzel haberini okurum :) bide ben preseede ilk aldım şırıngasi filan çok tuhafima gitti.başta çözmedim göz kararı dolduruyorum en son regliden sonra gün aşırı başladık bugünlerde ovuslatyon dönemim aslında ama bakalım tutacak mı:)..
senin ne kadar kaldı batına..

ayy siz preseed dedikçe heves ettim. ben 2 gün sonra regl olcan sanırım ağrılarım başladı biran önce olup bitsede ben de kullansam..

amiin canım.benim de ilk şırıngası tuhafıma gitti jeli içine nasıl koyacağımı anlayamadım sonra anladım tabi.benim paketin içinde 9 şırınga vardı.Ama ben jeli her zaman kullanmadım ovulasyon testinde koyu çizgiyi gördüğüm 4 gün kullandım.benim bat 27 haziran yani 9 gün var inşallah hamileyimdir.Sen de bu günleri iyi değerlendir umarım sende en kısa zamanda hamile kalırsın.

Ayy hadi inşallahhh haftaya heyacanlı bekleyiş başladı desene..İnşallahhhhhh hamilesindir..inşallaahhh

ayy siz preseed dedikçe heves ettim. ben 2 gün sonra regl olcan sanırım ağrılarım başladı biran önce olup bitsede ben de kullansam..

kız heves etme sen bak daha adet olmamışsın kimbilir belki bebiş vardır ha:) (inşallah)

çookkkk silik çıkabilir canımm..
ama çıkmazsada morelini bozma çünki regline daha var üstelik geç döllenme olabilir..

nasılsın peki varmı belirtiler...

oylemi dersin icimde cikmiyuak diyor ama bakalim canim yazarim bura belirtim yok herzamanki seyler adet belirtiler

ben bugun test yapmayi dusunuyorum varsa cikar dimi? :26 adete 2 gun var

canım silik çıkabilir Toprak'ın dediği gibi çıkmayabilir de adet gününü bir gün geçince kesin çıkıyor.Benim arkadaşımın adeti pazardı cuma yaptı çıkmadı pazar yaptı çıktı hadi hayırlısı bu kadar bekleyen 2 gün daha bekler.hadi bakalım bak şimdi bende heyecanlandım.

Ayy hadi inşallahhh haftaya heyacanlı bekleyiş başladı desene..İnşallahhhhhh hamilesindir..inşallaahhh

kız heves etme sen bak daha adet olmamışsın kimbilir belki bebiş vardır ha:) (inşallah)

ayyy inşallah keşke ama sanmıyorum midem falan bulanıyo ama sanırım psikolojik. geçen hafta acayip kasık ağrılarım oldu şimdi de ara ara belim ağrıyo oyüzden adet olcamı düşünüyorum. test yapsam mı ki. henüz çıkmaz demi.işş tahsızlık ve mide bulantım var psikolojik diye düşünüyorum. hemen belirti olmaz diyolar çünkü

ben bugun test yapmayi dusunuyorum varsa cikar dimi? :26 adete 2 gun var

inşallah adet olmazsınn ve hamile haberini verirsin canım:)..
adet le hamieleik belirtisi aynı diyolar ama..
bence test yapmak için reglinin geçmesini bekle..
biliyorumm çok zor bu günler hep yaşıyoruz ama gün gelicek güzel haberler vericez..

yaptim kizlar cikmadi ilk once orda ikinci cizgi olan yerde bir nokta geldi sonra kayb oldu kismet ayin 20 si birde yaparim olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…