Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

roseoulcan hicbilgim yok Ikimizdehamileyizdir insallah.Benim sol kasigim agriyor .Varmiydi boylebelirtisi olan acaba:)

kızlar 30-32 günde bir adet oluyorum sat 8 hazirandı normalde 8-10 temmuz gibi olmam lazım 24-26 haziran da yumurtlama dönemi ama ben sanki adet olacakmışım gibi karın,kasık ve bel ağrısı çekiyorum ateşim yüksek karın altında bi dolgunluk hissi var akıntı zaten var havalar çok sıcak ayaklara falan da dikkat ediyorum üşütmemek için yumurtlama döneminde bu kadar yoğun belirti yaşayan var mı benim normalde hafif kısa kısa sancı ve akıntı olurdu da bu ay bi garip oldu neden acaba

olmasa da vardır bi hayır bozma moralini inş. güzel hayırlı haberler verirsin canım :)

yaaa ben bişi söylicemmm ayın 28'inde hasta olmam gerekiyordu ama olmadımm hasta olacağıma güne bir kaç gün kala pembe akıntım olurdu hafif hafif hiç bişi olmadı bi de yaklaşık bir hafta evvelinden kahverengimsi akıntım oldu ya ben hamile olmuşmuyumdur oldumsa napıcamm ayyyyy çok değişik bilememdim ilk kez böle oldu olmuştur dimi bu ay ovulasyon testi kullanmıştım ve hamileliği planlayalı 5 ay oldu bu ay 5. ayımm :/

yaaa ben bişi söylicemmm ayın 28'inde hasta olmam gerekiyordu ama olmadımm hasta olacağıma güne bir kaç gün kala pembe akıntım olurdu hafif hafif hiç bişi olmadı bi de yaklaşık bir hafta evvelinden kahverengimsi akıntım oldu ya ben hamile olmuşmuyumdur oldumsa napıcamm ayyyyy çok değişik bilememdim ilk kez böle oldu olmuştur dimi bu ay ovulasyon testi kullanmıştım ve hamileliği planlayalı 5 ay oldu bu ay 5. ayımm :/

Insallah olmustur canim.Kan testine git bence./Benimde ocaktan bu yana iste 6 ayoldu

Offoffff bu ay yalnizca 12.ve 14.gun calismaoldu.soniliskiden 12gun gecmis oluyor bugun testler negatif....

Offoffff bu ay yalnizca 12.ve 14.gun calismaoldu.soniliskiden 12gun gecmis oluyor bugun testler negatif....

canını sıkma hayatım daha erken bikaç gün daha bekle derim. Ayrıca sen ve eşin kontrolden geçtiniz mi, bunu sanırım daha önce de sormuş olabilirim ama cevabını unuttum kusura bakma lütfen

Arkadaşlar merhaba.
Ben yeni evliyim, bebek konusunda ısrarcı değiliz ama olursa hayır demeyiz diyenlerdeniz.
Hayatımda ilk defa bu ay 5 gün gecikti. Kasıkların 1-2 haftadır ağrıyor aynı şekilde bel ağrımla beraber yaşıyorum bu ağrıyı. Onun dışında akıntım biraz daha arttı ama öyle çok yoğun değil rengi biraz koyulaştı. Birde son günlerde inanılmaz bir uykuya düşkünlük başladı. gerçi normalde de erken yatarım ama bu şekilde elimi kaldıracak kadar bitkin olmazdım. Onun dışında vücudumdaki tek değişiklik karın güğüs ve bacaklarımda damarların koyulaşması. Bu ne anlama geliyor bilemedim açıkçası.
Hiç aklımda yokken İş arkadaşım bir test yapalım dedi yaptım ama negatif çıktı. Bu durumda ben ne düşüneyim sevineyim mi adetimde gecikme olduğu için üzüleyim mi yoksa kan testi de yaptırayım mı.

bana yardımcı olun. Şimdiden okuyan cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Ben sizin yerinizde olsam Sabah idrarıyla testi yenilerdim... Yine çıkmazsa üç gün sonra tekrar evde test yapardım... Yani idrarda pozitifi beklerdim, hastane ve kan tahlili için... Tabii bu benim tercihim ve hep öyle yapmışımdır...

veeee gebelik testi yaptım hamileyim arkadaşlarr bu ovülasyon testini şiddetle tavsiye ederim... Yarın da kan testi yaptırcam inş.

tebrık ederım canım Darısı bızlerın basına eeeeeeeeeeeeeeeeee anlat bakalım neler yaptın kacıncı denemendı adetın gecıkdımı bırtek ovı testımı kullandın arkadasım?

tebrık ederım canım Darısı bızlerın basına eeeeeeeeeeeeeeeeee anlat bakalım neler yaptın kacıncı denemendı adetın gecıkdımı bırtek ovı testımı kullandın arkadasım?

şimdi canım benim bu ayla birlikte 5 aydır planlama yapıyordum. 4 ay olmadı bi arkadaş bu testten bahsetti bana neden olmasın dedim laboquick ovülasyon testi gitti gidiyordan sipariş ettim kullanımında bi sıkıntı olmadı idrarla yapılan bir test... son ayda onu kullandım şükür Rabbimin de izniyle hamileyim... normalde 28 günde bir adet kanama oluyo... hiç şaşmaz bu ay gecikti ben de gebelik testi yaptım... sonuç bu... o yumurtlama anını tutturmak zor iş ve yaklaşık 1 yıl bile uğraşanlar var ALLAH o testi çıkarandan razı olsun bence çok işlevsel bişi :)

canını sıkma hayatım daha erken bikaç gün daha bekle derim. Ayrıca sen ve eşin kontrolden geçtiniz mi, bunu sanırım daha önce de sormuş olabilirim ama cevabını unuttum kusura bakma lütfen

Canımcım ben hormonlarıma vs ultrasonlada muayne oldum .Doktor tuplere falan gerek yok sımdılık 1 yıl dolmadan çok erken diyor.ama eylule olmadı eşimde gidecek

veeee gebelik testi yaptım hamileyim arkadaşlarr bu ovülasyon testini şiddetle tavsiye ederim... yarın da kan testi yaptırcam inş.
Tebrik ederimm:):)

Canım hergün mü çalışma oldu koyu çıkınca yoksa bir gün arayla mı?

Kızlar 6 haziranda regl olmuştum.Şimdide 2 temmuzda geldi.Yani 27. günde geldi.
Hava ısındı diye oldu galiba.Hesaplayınca heralde 13. gün yumurtlamışım.Bizde 12. ve 14. gün çalıştık ama olmadı bu ayyyBen psikoloğa gidicem en iyisi bu heralde ben stresden diyorum artık kendime

Canım eşin hiç test yaptırdımı sperm sayısı hareketliliği filan , yaptırmadıysanız ona bi bak derim. Yaşın kaç bilemiyorum eğer vakit kaybetmek istemiyorsan beklemeden yaptırın eylülü niye bekliyesinki. Bildiğim kadarıyla zor bi testte değil eşin açısından , sorun yoksa hem kafan rahat olur bi sorun varsada belki bi ilaçla filan hallolucak bişeydir. İnşallah en kısa ve hayırlı zamanda güzel haberini paylaşırsın bizlerle

ne zaman kısmetse o zaman oluyor.ben 12 senedir doğum kontrol ilacı kullanıyorum.oğlum 5 yaşında.şimdi hamileyim.allah isteyen herkese versin inşallah.bu hamileliğimi 3.haftasında anladım.ilkinde hiç belirti yoktu.

Canım ben 28 yaşındayım eşim 29 yaşında.Ne bileyim yaa .Eşimde dahe erken diyor ben takıyorum biraz bir rahatlasam

Canım ben 28 yaşındayım eşim 29 yaşında.Ne bileyim yaa .Eşimde dahe erken diyor ben takıyorum biraz bir rahatlasam

Canım benimde 4,5 ay olmadı ovulasyon testi kullanıyodum bide tam gününde öncesinde ilişki oluyodu ve bi türlü hamile kalamadım. Herkes bsna erken diyodu 1 yıl bekle ama ben ovu test kullanıyodum yumurtlamayı kaçırmıyodum diyodum herkese ve kesin bi sorun var diyodum yani sonra eşimle karar verdik bu ay test yaptırcsz reglimi bekliyoduk o ay oldu. Sonradan öğrendimki yumurtlama gününde ilişki olsada diyelim kırık yada bozuk spermler denk geliyomuş ve olmayabiliyomuş.. Ya şuan kendine deki rahat ol eylüle kadar beklicem olursa olur o zsman giderim doktora yada şimdiden gidicek eşin. Bide hani sık sık ilişki olmasın ben o hatayı yapıyodum ve bende hiç sıvı olmuyodu o zamanda spermler ilerliyemiyomuş. Hayırlısı inşallah olucak Allahın izniyle

yok her gün çalıma olmadı canım testin pozitif çıktığı günler oldu o da 2 gündü zaten bence bu testi denemelisin zaten sıkıntı o anı yakalayamamakta ben de kendimce hesaplar yaptım çok odaklandım ama denemekten de bişi çıkmaz canım bence bu testi edin laboquick ovulasyon testi :) İn. Rabbim gönlündeki muradını hayırlısıyla verir...

evet canim o testi bende kulaniyorum 3 aydir ovi testi yapiyorum ama yok bebeyim...
Soru koyu cizgini gorduyun gunmu girdin iliskiye yoksa sabahimi ben dun koyu cizgi gordum ama bugun oldu iliski bugun silikdi artik :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…