Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım silik çıkabilir Toprak'ın dediği gibi çıkmayabilir de adet gününü bir gün geçince kesin çıkıyor.Benim arkadaşımın adeti pazardı cuma yaptı çıkmadı pazar yaptı çıktı hadi hayırlısı bu kadar bekleyen 2 gün daha bekler.hadi bakalım bak şimdi bende heyecanlandım.

bende 20sinde birde yapayim belki o zaman cikar :KK49: :KK49: :KK49:

yaptim kizlar cikmadi :KK9: ilk once orda ikinci cizgi olan yerde bir nokta geldi sonra kayb oldu kismet ayin 20 si birde yaparim olmazsa

evet belli olmaz arkadaşım bir ikigün sonra çıkabilir...morelini bozma..
durmak yok yola devam..elbet inşallah gelicek o hayırlı vakit..
test fotosunu koyucaz ...hamilelik takvimi yapıcazzzzzz:):KK49::KK52:

yaptim kizlar cikmadi :KK9: ilk once orda ikinci cizgi olan yerde bir nokta geldi sonra kayb oldu kismet ayin 20 si birde yaparim olmazsa

canım sen adet tarihini bir gün geçince yap o zaman kesin çıkar yani 21 inde.hadi bakalım hamilesin gibi doğuyor içime ama eğer hamileysen müjdemi isterim.

inşallah adet olmazsınn ve hamile haberini verirsin canım:)..
adet le hamieleik belirtisi aynı diyolar ama..
bence test yapmak için reglinin geçmesini bekle..
biliyorumm çok zor bu günler hep yaşıyoruz ama gün gelicek güzel haberler vericez..

inşallah canım hayırlısıyla inşallah hepimizin haberlerini alırız burdan. beklemek zor evet ama yapcak da bişi yook napalım:KK43:

canım ovulasyon testi var mı sende varsa bi yapsana eğer ikinci çizgiyi görürsen hamilesin demektir.gebelik testinden daha erken sonuç veriyor ovi testi.

canim varda gecen ayda adetime bir kac gun kala arka arkaya yaptim ovi 2 cizgi cikti ama hamilelik yoktu bunyeler ayri kiminde hamilelik bildirir kiminde de iste adetin yaklasdigini bildirir yapmiyim onu 20 si bir daha test yaparim ondada neqatif cikarsa demekki yok :KK5:

canım sen adet tarihini bir gün geçince yap o zaman kesin çıkar yani 21 inde.hadi bakalım hamilesin gibi doğuyor içime ama eğer hamileysen müjdemi isterim.

bana da hamileymiş gibi geliyorr inşallah:)

insallah oyledir canlarim oyle olsa dileyin benden ne dilerseniz 21 i yaparim gelmezse tama canlarim cok guzel yazmissiz insallah yanilmayiz :KK49: :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evet belli olmaz arkadaşım bir ikigün sonra çıkabilir...morelini bozma..
durmak yok yola devam..elbet inşallah gelicek o hayırlı vakit..
test fotosunu koyucaz ...hamilelik takvimi yapıcazzzzzz:):KK49::KK52:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canim benim cok guzel agzindan cikan sozler bizimde olsun artik hamilelik takvimi diyilmi ya fotosunuda ekleriz gunumu bekliyim yapicam test yine guzel haberleri vermeyi nasib etsin Mevlan :KK19:

inşallahhh artık beklemek kaldı 2 hafta sonra her şey belli olacak:))

ya belki psikolojik bilmiyorum ama kasıklarımda yaklaşık 1 haftadır bi sancı var :/ umutlanmak is te mi yo ruuumm :KK43: gerçi bi kaç aydır bu erken sancılarım oluyo amaann bilemedim ayın 30'u gelse hemen o değil de hasta olursa yıkım olucak galiba tövbe tövbe hayırlısı olsun ALLAH'ım :/

ya belki psikolojik bilmiyorum ama kasıklarımda yaklaşık 1 haftadır bi sancı var :/ umutlanmak is te mi yo ruuumm :KK43: gerçi bi kaç aydır bu erken sancılarım oluyo amaann bilemedim ayın 30'u gelse hemen o değil de hasta olursa yıkım olucak galiba tövbe tövbe hayırlısı olsun ALLAH'ım :/

Oyle deme canim rabbim hayirlisini versin,benimde hi kac aydir surekli erken agrilarim var, hayirlisi allahtan bende bisi yok biliyorum. Persembe kirmizilari yine gorucem ama insan yinede umutlaniyo iste

canim varda gecen ayda adetime bir kac gun kala arka arkaya yaptim ovi 2 cizgi cikti ama hamilelik yoktu bunyeler ayri kiminde hamilelik bildirir kiminde de iste adetin yaklasdigini bildirir yapmiyim onu 20 si bir daha test yaparim ondada neqatif cikarsa demekki yok :KK5:

canım ben birkaç kişi duymuştum da hamileliğini böyle öğrenen demek ki herkeste aynı etkiyi göstermiyor neyse bekleriz 2 gün ne olacak:)

canım inşallah hamilelik belirtisidir çok düşünmemeye çalış.Allah kısmet eder inşallah hayırlısı ondan gelen her şey kabulümüz.Çok komik ama benimde göbeğim kaşınıyor sanki deri altında karıncalar yürüyor:))

slm,hamile arkadaşlar durumlarınızı aradan yazarsanız seviniriz.giremesekte bakıyoruz merak ediyoruz azranur ve diğer arkadaşlar .....

sevgiler....

slm,hamile arkadaşlar durumlarınızı aradan yazarsanız seviniriz.giremesekte bakıyoruz merak ediyoruz azranur ve diğer arkadaşlar .....

sevgiler....

sende kayıpsın uzun zamandır göremiyorum seni gül :)
neyse ben hep buralardayım ama topik çok sakinleşti hiç yazan olmuyor ki bugün aktif yine :)
ben çok çok iyiyim,yavaştan bebek alışverişlerine başladık malum yaz iyice bastırır bende 8-9 aylık olursam hiç mecalim olmaz dolanmaya..
sen ne yaptın canımcım testlerini yaptırdınmı sonuç nedir?

Oyle deme canim rabbim hayirlisini versin,benimde hi kac aydir surekli erken agrilarim var, hayirlisi allahtan bende bisi yok biliyorum. Persembe kirmizilari yine gorucem ama insan yinede umutlaniyo iste

canım benim inş. hayırlısı olur tabi bu arada perşembeye bişi kalmamış hayırlı haberler verirsin inş. :) herşeyin hayırlısı Rabbimin bi bildiği var elbet :)

canım benim inş. hayırlısı olur tabi bu arada perşembeye bişi kalmamış hayırlı haberler verirsin inş. :) herşeyin hayırlısı Rabbimin bi bildiği var elbet :)

Eveett yariinn:S yaa agrilarim var kasiklarimda batmalar oluyor . Aslinda yarin olmasindan da korkuyorum yine adet olucam diye bakalim hayirlisiiiii.

sevgiler....

Merhaba gülcüm, benimde bikaç sorun dışında iyi gidiyor çok şükür. İdrar yolu enfeksiyonu oldum antibyotikte veremiyolar su içerek atmaya çalışıyorum. Birde şeker çıktı bende, normalde 6. Ayda yapılan şeker yüklemesini şimdi yapmak zorunda kaldılar ve yüksek. Dikkat etmeye çalışıyorum ama meyvede bile şeker var bakalım hayırlısı inşallah sorunsuz atlatabilirim. Sen nasılsın iyisindir inşallah..

kızlaar nerdesiniz , bugün kimse yok:KK43: hayırlı haberler alıp mutlu olalım, belirti falan yok mu sizlerde?

X