Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım bazen bizim de adım atmamaız lazım aranızdaki sorunu tam bilmiyorum ama büyütülecek bir şey değilse sen yaklaş derim:)bende tam kırmızı çizgiyi gördüğüm gün ufak bir tatsızlık oldu ben ilk adımı attım ama bizimki çok küçük bir şeydi:)

Canim bizimki de cok oenmli birsey degil ama biraz anlasin hatasini zaten 2gune yumurtlarim o gune barisiriz heralde:KK70::KK70::KK70:
aminnn canım.Adet döngünü biliyorsan fazladan beklemene gerek yok canım bir gün geçince yap veya tam yumurtladığın günü biliyorsan yumurtlama gününe 14 gün ekle o gün adetin gelmezse ertesi gün hemencecik yap testi gör kıpkırmızı iki çizgiyi ver güzel haberleri bize:)bende senden 1 hafta sonra veririm güzel haberleri inşallah.

Canimcim ben gecen ay yumurtlama gunumden emindim doktora gitmistim o soyledi yani neyse ustune 14 eklenecek diye birsartyok benim 16ekledim oylegeldi.Degisebiliyor yani ay ay.Stres yapma hersey 0lur.Diyene bak>D>D>D:KK70::KK70::KK70:

Kızlarrr maalesef hamile değilim:KK43:(( dün idrar testi de yaptım ovi de yaptım hiç birinde yoktu idrarda ilk başta sanki ben mi çok baktım bilmiyorum ama sanki hayalet çizgi varmış gibi geldi ama ışığın önünde sanki minnacık belirdi gibi sonra oda kayboldu anlam veremedim allah bilir bende ki lekelenme de neden oldu vardır bir rahatsızlığım:KK43:

Selam kizlar.Benimde bu haftam kiymetli haftam:)Ammmmmmmmmmmmaaa esimle kavgaliyim hayattacalisma falan yapmam/Bu ay pas gececegim.Kizginim ona sirf cocuk olsun diye yaklasmak istemiyorum/Allahim hayirlisini versin

Bazen tartışmamak elde değil tatlım seni çok iyi anlıyorum sırf bebito olsun diye de yaklaşmakta mantıksız sorununuz kimden kaynaklı bilmiyorum ama sendense sorun hatanı bil eğer ki eşinden kaynaklı bir sorunsa bence oda hatasını anlamalı umarım çabuk barışırsınız.

Kızlarrr maalesef hamile değilim:KK43:(( dün idrar testi de yaptım ovi de yaptım hiç birinde yoktu idrarda ilk başta sanki ben mi çok baktım bilmiyorum ama sanki hayalet çizgi varmış gibi geldi ama ışığın önünde sanki minnacık belirdi gibi sonra oda kayboldu anlam veremedim allah bilir bende ki lekelenme de neden oldu vardır bir rahatsızlığım:KK43:

Canimbirbeklenti icinde oldugundan olabilir.Benimde 5 6aydiroyleoluyor/Regl olmadan bir iki gun oncesnden kahve gibi pembe ya da iste akinti geliyor sonra kuru oluyoronra reglim basliyor.Biraz rahatlatmaya calis kendini hamile degilsen ble regl olup rahatlarsin en azindan

canım hayırlısı olsun üzme kendini sağlığımız yerinde çok şükür bu ay olmazsa diğer ay olur canını sıkma stres çok etkiliyor ama elimizde olmadan stres yapıyoruz.Adetin olunca haber ver.Bir an önce olsan da bari yeni ay için çalışmalara başlasan.

agzin bal yesin birtanem hersey simdi nasil yazdin oylede olsun yazdiklarin hepsi gerceklessin tamam o zaman ben 13 cu gunumde yimirtladim 14 eklersek 20 sine denk geliyo bu sefer en bahali testi alicam :KK17:

senin de bal yesin canım.Kimim 85 in yumurtlama gününden 16 gün sonra olmuş adeti sen bi 14 gün sonra birde 16 gün sonra yaparsın bakalım hayırlı haberlere.

canim benim gecmis olsun ama baktin olmadi kan ver.. sonra adetini bekle insallah hamilelikdendir hepsi yinede uzulme olucak insallah :KK49:

senin de bal yesin canım.Kimim 85 in yumurtlama gününden 16 gün sonra olmuş adeti sen bi 14 gün sonra birde 16 gün sonra yaparsın bakalım hayırlı haberlere.

ya canim ya bugun sol tarafimda agri olusdu qaliba bu seferde yok ama yinede test gunumu bekliyicem insallah sende tutar bebeyin gelir

canlarım yumurtlama sonrası akıntı oluyor mu sizde?Ben hatırlamıyorum geçen aylarda yumurtlama dönemimden sonra akıntı oluyor muydu ama bu ay hafif hafif akıntım var.

Dun yumurtlama gunumdu ilk defa kocacim kabul etti ve deneme yaptik :) okadar heyecanliyimki biliyorum ilk sefer olmayabilir ama 2 gun once ruyamda gordum icime oyle dogdu ve esim denemek bile istemiyordu ama ikna oldu simdi hayirlisi bakalim 14 gun nasil beklicem :) Rabbim hayirliysa gelsin bebisimiz

Dun yumurtlama gunumdu ilk defa kocacim kabul etti ve deneme yaptik :) okadar heyecanliyimki biliyorum ilk sefer olmayabilir ama 2 gun once ruyamda gordum icime oyle dogdu ve esim denemek bile istemiyordu ama ikna oldu simdi hayirlisi bakalim 14 gun nasil beklicem :) Rabbim hayirliysa gelsin bebisimiz

canım inşallah hamile kalmışsındır beklemeden hayal kırıklığına uğramadan ilk denemende kavuşursun bebeğine.Ama ilk denemede olmazsa da canını sıkma.Ayrıca çalışmayı hemen bırakma bugün ve yarında çalışma olsun.Başarılar.

Kimim 85 deniz yy ve serçem hepinize çok tşk ederim kızlar. Kimim 85 ilk denemem olmadığı için bir beklentim yok tatlım aksine kırmızıların gelmesinede razıyım:) daha önceden de bayağı bi geç geldi kesin bu ayda öle oldu sadece hiç öle akıntım olmamıştı ona şaşırdım denizcim adet olursam sölerim tatlım muhtemelen yarın kan testine gidicem sizleri haberdar ederim bebiş yokta ama yinede emin olmak için gidicem.

Kimim 85 deniz yy ve serçem hepinize çok tşk ederim kızlar. Kimim 85 ilk denemem olmadığı için bir beklentim yok tatlım aksine kırmızıların gelmesinede razıyım:) daha önceden de bayağı bi geç geldi kesin bu ayda öle oldu sadece hiç öle akıntım olmamıştı ona şaşırdım denizcim adet olursam sölerim tatlım muhtemelen yarın kan testine gidicem sizleri haberdar ederim bebiş yokta ama yinede emin olmak için gidicem.

canim bence en iyi karari vermissin kan yaptir hayirlisi iyi haberlerini bekliyoruz :KK54:

canım ben hala umutluyum adetinin gecikmesi,akıntı bunların hepsi hamilelik belirtisi bazen idrar testinde çıkmayabiliyor yarın kan testinden umarım bebek haberiyle dönersin.

canlarım yumurtlama sonrası akıntı oluyor mu sizde?Ben hatırlamıyorum geçen aylarda yumurtlama dönemimden sonra akıntı oluyor muydu ama bu ay hafif hafif akıntım var.

Canim ben doktoragittimgde akintimolmustu yumurtladim sandim megeryumurtlamamaisim daha.Hemde akintim pembe kahve gibiydi.mergerse akintim yumurtlamadanonce olmus yani o renkliolan akintim.?)

canim ben doktoragittimgde akintimolmustu yumurtladim sandim megeryumurtlamamaisim daha.hemde akintim pembe kahve gibiydi.mergerse akintim yumurtlamadanonce olmus yani o renkliolan akintim.?)

canım benim de yumurtlamadan önce ve yumurtlama sırasında akıntım oluyor ama benim yumurtlamam geçti onun için sormuştum.

canım benim de yumurtlamadan önce ve yumurtlama sırasında akıntım oluyor ama benim yumurtlamam geçti onun için sormuştum.

Hadi inshamilelik belirtisidir.Bizde baristik esimle calimayaptik:)Yalniz 10 dk anca uzanabildim kaktim ayaga ya akiyor bunlar ya insallah gitmistir gerekli yerlere:KK43:

hadi inshamilelik belirtisidir.bizde baristik esimle calimayaptik:)yalniz 10 dk anca uzanabildim kaktim ayaga ya akiyor bunlar ya insallah gitmistir gerekli yerlere:KK43:

inşallah canım ama sanmam kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum.hadi gözün aydın keşke yarım saat uzanabilseydin ama spermlerin akmasını engelleyemiyoruz ben 1.5saat yattım yine aktı hem akanlar sperm değilmiş spermler yumurtaya doğru yok alıyormuş o akanların içinde sperm yokmuş.çalışmalara devam:))

canım öncelikle hoş geldin en kısa zamanda hayırlı haberler alırız inşallah hep beraber.bende de kuruluk problemi oluyor canım gün aşırı ilişki bıktırdığı için oluyor sanıyorum.bende araştırdım kayganlaştırıcılar genelde spermleri öldürüyormuş.bir tane jel aldım ben bu ay hem kuruluk için hemde spermleri yumurtaya daha kolay ulaştırıyormuş.enjektörü var yanında vajinaya enjekte ediliyor biraz pahalı gelebilir ben 100 liraya aldım adı PRESEED.Ama jel küçük bir ay boyunca yetmez bende ovulasyon testi aldım sadece yumurtlama günlarimde kullanacağım jeli.umarım faydasını görürsün sende bende bu ay ilk defa duydum ama umarım güzel bir vesile olur bize.

insallah canim ben internete bayadir giremedim naptin preseed ise yaradimi.allah hepimizin yardimcisi olsun.

X