Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

valla canım bende 4 gündü .2 gün silikti 3.gün koyudu ertsi gün silikti sonra bitmişti boştu.

peki hani ikiside aynı koyulukta olacak deniyor ya öylemiydi

ben 5 tane yaptım

2 gün diğer çizgiden daha açık ama silik değil net bir çizgi

3. gün daha koyu sanki ama diğer günde koyuydu hiç boş çıkmadı yani

bugün yapsammı acaba son test kaldıda :)

yap istersen canım zaten tek başına işe yaramaz.

malesef canım ovulasyon testi kullanmadım keşke kullansaydım ama benim yumurtlama 20.sinden sonraydı anladım çünkü ağrı ve akıntıdan, periyodum 30 günde bir oluyo epey dikkat ettik çalıştık o günlerde ama adet oldum olucam gibi zaten hamilelikle ilgili bi hissiyatım da yok malesef

valla canım yumurtalam döneminde benim hiç ikisi aynı koyulukta olmadı siliğe göre koyuydu öyle anladıum benim ikiside aynı koyulukta gebeyken çıktı.

hiç belli olmaz o bu sitede o kadar çok şey okudum ki hakkında hayırlısı

valla canım yumurtalam döneminde benim hiç ikisi aynı koyulukta olmadı siliğe göre koyuydu öyle anladıum benim ikiside aynı koyulukta gebeyken çıktı.

hadi bakalım hayırlısı benim şüphelendiğim bir şey var ya geçen aydan kalan :) 1-2 saaete yaparım ovü testi bakalım ne çıkacak :)))

sabah benim hassasiyeti az olan dandik testten yapmıştım negatifti. sizce kan testine gideyim mi yarın?

birde sağlık ocağında sabah kan alıyorlar sonuçlar o gün mü ertesi gün mü veriliyordu bilen var mı?

Kimim 85 çok geçmiş olsun tatlım takma bişey can sağ olsunda bebişinde olur herşeyde olur olumlu düşün :)
Aşkhiçbitmez gözün aydın canım sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş:)

Bak canım ben bekledim ve hala adet olmadım sana ve burdakilere tavsiyem adetiniz bi iki gün geçince hemen kana gidin ona göre boşu boşuna ümitlenmeyin varsada önlem olur sizin için inş vardır canım:)

kızlar ben hala adet olmadım...

Canım sen test yaptınmı çıkmadımı idrarda?? Yada kan testi .. Çünkü sende ovul. Testi kullanıyosun ve yumurtlamadan 14 gün sonra adet oluyoruz. Çift çizgiyi gördüğün gün değil ertesi günde değil bir sonraki günü 1 sayarak başla saymaya 14 gün.. Karışık oldu biraz :))Geçtiyse kan testi yaptır bence

20 martta adet olmam gerekirken olmayınca bhcg baktırdım 267 gelmişti iki gün sonra 281 sorun olduğu belliydi 25 şinde kaybettim.Sonrasında beklemiyordum planlamamıştıkta iş konusunda stresli döneme girmiştim.Ben 11 nisanda bhcg 1 altında idi.düşük sonrası normalde 28 günde bir olsamda 30 40 gün de olabileceğimi hesaplıyordum.25 nisanda olmadım 30 Nisanda bulantım başladı üşüttüm sandım 1 mayısda devam edince test yaptırdım.İlk bebişimde çok beklentiye girmiştim ve bhcg düşük çıkmıştı bu yüzden testi istemyerek ve 1 altında nasıl olsa çıkar diye umutsuz yaptırdım.Ve 2 mayısda 13 bin bhcg çıktı.Üstten usg de kese göründü içinde beyaz nokta 15 gün sonra kalp atışına bakacağız.İlk bhcg değerimi takip sürecim moral bozucuydu ve aynı olanların tecrübesi moral oluyordu bu yüzden gelişmeleri yazdım ki düşük sonrası umutsuz olunmasın istedim.Bulantım çok sık bu arada tatlı delisi olan ben tatlıyı düşünemiyorum bile

Özlemcan beni 31 mayıs die ekle sana zahmet:)))) adet daha yok ortada ama olsun eşim dr ile konuşmuş yarın iyice yine bakacakmış ona göre söktürücü alırmıyım almazmıyım bilemiyorum tam atrihi sölerim sonra amaç orda görünmek hehehehe:)

adet olacakmışım gibi karnım belim ağrıyo geçiyo sonra yine başlıyo geçiyo. dünden beri böyle çok azcıkta krem kıvamında akıntım var.

sizce bunlar belirti mi?

canım ya bu sabah bende yaptım yine negatif bu arada senin test hangi marka benimki nova son kullanma tarihi 1 haziran görünüyo şu an adet olacak gibiyim ama ses seda yok gelsede bitse biran önce

ekledim canım hayırlısı diyelim

Kızlar farkındamısınız bu ay ben özlem sendrom genelde ilk testimizde silik sonrakilerde yoktu sonuç olarak adeti gecikenlerde var burda acaba diyorum çokmu takıyoruz olabilir mi?

Kızlar farkındamısınız bu ay ben özlem sendrom genelde ilk testimizde silik sonrakilerde yoktu sonuç olarak adeti gecikenlerde var burda acaba diyorum çokmu takıyoruz olabilir mi?

çok taktığımız kesin canım 7/24 bu işle meşgulüz geçen başka bi topikte hatun diyo ki, oturuyodum sonra aklıma geldi adetim 10 gün geçmiş hemen gittim bi test aldım hamileymişim, bizde utanmasak ilişkiden sonra test yapıcaz hamilemiyim diye zaten açıkçası gebelik olsun mantığıyla sanki zorunlu bi görevmiş gibi girilen ilişkininde sağlıklı olduğunu düşünmüyorum şahsen benim bu ay tutmamasının büyük ölçüde nedeni budur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…