Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

günaydınnn kızzlaaar

dolunaycım böyle güzel dileklerle karşılaşmak ne güzel umarım hepimiz için olur bu güzelliklerrrr

hepinizin son satırına bu smyle eklemek istiyorum

kanımı idrarımı verdim geldim bazıları perşembe sabah ç.ıkacak.tsh şeker beta hcg ve idrar testlerde bugün 4 te dua edin kızlar .

günaydın canlarrrr!!! hepinize mutlu ve çok güzel bir hafta diliyorum!

unlugulum inşallah tüm sonuçlar olması gerektiği gibi normal değerlerde çıkacak canım. rahat ol herşey çok güzel olacak.

Canım ya yeni okudu çok üzüldüm kız,takma o kadar bak ben 3 ay taktım baktım işi bile boşveriyorum öyle olunca bu aydan itibaren takmamaya karar verdim kendini rahat bırak.stres hamile kalamamanın en büyük sebebiymiş

:)))))))))) canim beniiim :)
Basil bir sevgi ancak tahmin edebiliyoruz, insallah en yakin zamanda by duygulari tadarsin. Bu ay birlikte mujdeli haberi almayi diliyorum :)
ins.canim bende cok isteriiimmm

kanımı idrarımı verdim geldim bazıları perşembe sabah ç.ıkacak.tsh şeker beta hcg ve idrar testlerde bugün 4 te dua edin kızlar .
Dert etmeeee hepsi cok guzel cikacak bak.gorrrr bikere testin sahibi cok guzell
günaydınnn kızzlaaar

dolunaycım böyle güzel dileklerle karşılaşmak ne güzel umarım hepimiz için olur bu güzelliklerrrr

hepinizin son satırına bu smyle eklemek istiyorum

Canim benim yaaa bizde ilk.once kendi adina o.smileyi eklemeni gercekten cok istiyoruzzzzz

Mutlu haftalar herkese... Seviorum sizi kizlarr<3<3<3::13:::

inşallah canlarım ya,valla dünden beri bir rahatlık geldi geri.yiyecek ekmegi içecek suyu varsa dogar.yoksada yapacak bişey yok.bir daha o doktora gitmiycem tavsiyede etmiyorum koru hastanesi ümit korucuoğlunu.gitmeyin.

günaydın özlemcim yazılarınızı yeni okuyorum ama çok güldüm ya, inan varya ben de de aynı şeyler var ateşim yükseldi biraz,birden üşüme girdi c.tesi eve giderken tansiyonum düştü.kendimi eve zor attım.halsizlik vardı,kırılma gibi et ağrıları ardından ateşlenme,birden üşüme giriyordu.dün de kaça kadar uyudum zor kalktım.kahvaltıyı eşim hazırladı.ama yine de halim yoktu.bugün de ishal oldum akşam yediklerimde de ishal yapacak bişey yoktu.valla benim yumurtlama dönemim heralde gebelik falan değildir diye düşünüyrum.sizce nedir kızlar.hee bir de bu ay yumurtlama da kasık ağrım olmadı bel ağrım olmadı.beyaz bir akıntı geldi.anlamadımki nedir valla.üşüttükmü kız yoksa.hamilelik belirtisimi diyoz

Ozlemde sende hamilesindir ins.. sen ovulasyon testi kullanmiyo musun canim..

evet canım onun çok etkisi varmış,iki tarafında istekli ve rahat olması hamileliği kolaylaştırıyormuş.

hiç kullanmadım canım gebelik planlamadan önce doktora gittiğimde yumurtlamamın iyi olduğunu söylemişti...zaten belirtilerini de yaşıyorum o sebeple hangi gün yumurtladığımı biliyorum canım.yumurtlama döneminde istek çoğalıyor,sürekli akıntı oluyor şeffaf yumurta beyazı gibi..kasıklarda ağrı oluyor. bunların hepsi oluyor zaten bende.

bugünlerde midem de çok bulanıyor biraz iş yapsam başım dönüyor,dün eşime diyroum bana diyorki ooooleeey oh oooh hamilesin kesin :)))) ya havalardan diye düşünüyorum ben.çünkü bu ay ilişkiye çok girmedimki sayılır girdim valla.bir de hemen mide bulantısı falan olmazki.bu aydan umudum yok.ama olursa da şooook olurum valla

güzel sonuçlar alacaksın canım içini ferah tut

Bende kırmızıları çok şükür gördüm kızlar.. sanırım progestanı bırakmamdan kaynaklı gecikme yaşadım :) bir sonraki aya inşallah zamanını tuttururum :)) kistlerden olmamasına çoookk sevindimmmm :)))))) bir sonraki aya kısmetse bebek olur inşallah olmazsa da kırmızılarım gelsinn razıyım

inşallah canlarım ya,valla dünden beri bir rahatlık geldi geri.yiyecek ekmegi içecek suyu varsa dogar.yoksada yapacak bişey yok.bir daha o doktora gitmiycem tavsiyede etmiyorum koru hastanesi ümit korucuoğlunu.gitmeyin.

PROVAKATÖR :)))))))))

allah sağlıkla kucağına almayı nasip edecek ama stresss yasak :)

İnşallah gebeliktir :)

inşallahhhhhhhhh

canım senin de miden hassas. bazıları hemen en başlarda mide hassasiyeti, bulantısı falan yaşıyormuş. bazıları 6. haftadan sonra. bazıları da hiç :) inşallah vardır bebiş. bu ay hamile kalırsan demek ki düzenli ilişkiden çok kafaya takmamak etkiliyormuş diyeceğim :))

bu arada kızlar aklıma bişey geldi benim iki kuzenimde bir kere de hamile kaldılar,ikisine de sordum nasıl birden tuttu diye ikisi de kocalarının o arada iş için uzağa gittiğini uzun bir süre görüşemeyip dönüşte özlem giderdiklerini ve öyle hamile kaldıklarını söyledi.belki sıksık ilişki olmaması da iyidir.

olabilir.

çünkü bizde de canım evel ay 6 martta adet olmuştumta ondan ondan sonra güya programlşı yaptıgımdan yumuttlama sonrası hiç bişey yapmadık yaklaşık mart 20 den sonra .sonrasında 30 mart adet oldum araya birde o girdi :))) 16-17 gün birlikte olmadık üstüne olduk

evet bu ay çok rahatım bu konu aklıma gelince başka şeyler düşünüyorum.kafamdan uzaklaştırmak için.bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.zaten gerçekten de bu ay istememiştim.sen de kafanı rahat tut canım.bu ay tutmassa da takmamaya çalışacağım.ama tabi 1 yılı geçse eminim ben de çok takarım :)

evet canım bu şekilde devam edebiliyorsan çok iyi yaparsın. unlugul de berianur da ilk 1-2 ay daha fazla takmışlardı, sonra rahat oldukları ay hamile kaldılar. değil mi? yalnız arkadaşlar yumurtlamadan sonra ilişki olmamasını planlıyordum ama maalesef eşim durmuyor :S döllenmiş yumurta varsa eğer, zararı var mıdır?

gülcüm ben senin gün aşırı ilişkiye girdiğini sanıyordum. :)) desene formulü buymuş.Kuzenimin eşi de eşime diyorki,sen bi iş seyahatine çık gel,o zaman kesin tutar diyor :)))) diğeri desen özlem giderdik tuttu bir kerede diyor :))) sen de bak söyledin demekki şartlanmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…