Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım ya bu sabah bende yaptım yine negatif bu arada senin test hangi marka benimki nova son kullanma tarihi 1 haziran görünüyo şu an adet olacak gibiyim ama ses seda yok gelsede bitse biran önce :KK43:

de bi diye hiç duymadığınız bi marka. tarihi önemli değil hassasiyeti önemli canım önceki 5 ml di bunun 20 ml.

yani diğeri daha iyiydi o bitince buna kaldım buda negatif işte.

takmamakta elde değilki canım ama tabi en aza indirmeye çalışmak lazım.ben en rahat bu aydım tuttu.ovulasyonda ki günler dışında canım istemedikçe yapmadık iş gibi.ama o günlerde de önceki düştüğüm hataya düşmedim ıslanmıyordum bile zorluyordum.bu ay öyle olmadı .

çok taktığımız kesin canım 7/24 bu işle meşgulüz geçen başka bi topikte hatun diyo ki, oturuyodum sonra aklıma geldi adetim 10 gün geçmiş hemen gittim bi test aldım hamileymişim, bizde utanmasak ilişkiden sonra test yapıcaz hamilemiyim diye zaten açıkçası gebelik olsun mantığıyla sanki zorunlu bi görevmiş gibi girilen ilişkininde sağlıklı olduğunu düşünmüyorum şahsen benim bu ay tutmamasının büyük ölçüde nedeni budur diye düşünüyorum :KK43:

siz asıl takmayı gebe kalınca görün.hamile kalmak en kolayı dersiniz.hamile kalmayı tak hamile kal kan yükselecekmi o yükselir kese görünecekmi o görünür bebek nerde bebek gör ,kalp atışı kalp duyarsan gelişimi der gezeriz 9 ay 90 kere doguracaz anlaşılan :)

canım benim degrim 25 iken çıkmamıştı.56 da da görünmez silikti .kan en saglıklısı

de bi diye hiç duymadığınız bi marka. tarihi önemli değil hassasiyeti önemli canım önceki 5 ml di bunun 20 ml.

anladım canım bazı yerlerde son kullanma tarihi ile ilgili bi şey okudum da o kafama takıldı benimkinin de zamanı azalmış çünkü :KK43: bilmiyorum ya sonuçta bata 3-5 gün kala öğrenenler var ama hamile arkadaşların çok büyük bir kısmı 1 gün kala yada bat günü silikte olsa 2.çizgiyi görüyorlar böyle geçtikten sonra çıkmayınca ileriki günlerde çıkma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum :KK43: tabiki inşallah hamileyizdir sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama ben adet olacağıma eminim :KK43:

çok taktığımız kesin canım 7/24 bu işle meşgulüz geçen başka bi topikte hatun diyo ki, oturuyodum sonra aklıma geldi adetim 10 gün geçmiş hemen gittim bi test aldım hamileymişim, bizde utanmasak ilişkiden sonra test yapıcaz hamilemiyim diye zaten açıkçası gebelik olsun mantığıyla sanki zorunlu bi görevmiş gibi girilen ilişkininde sağlıklı olduğunu düşünmüyorum şahsen benim bu ay tutmamasının büyük ölçüde nedeni budur diye düşünüyorum :KK43:

seslii gülecektim nerdeyseeeee valla öyle o kadar çok istiyoruz :KK17::KK17::KK17: düşünmeden edemiyorum gebelik testi yapmaya balasammı ayın 15 günü ben hamile olabilirimle geçiyor güya takmıyorum :26::26::26: birde rüyalar

neyseeee yine çıkmaza giiricem en iyisi 12 si bat bakalım ne olacak

Ooow hayırlı uğurlu llsun canım, Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş ...

Canım yAaa tatlı canını neden bu kadar üzüyorsun ki? Aynısı bana da oldu , şükür 2 ay sonra hamile kaldım, her ay yüzde 25 şansımız var , bak bu ay döllendi ama sağlıklı değil, önümüzdeki aylarda sağlıklı da olur inşallah. Kendini bu kadar yıpratma lütfen, oluruna bırak biraz bol dua et.. Rabbim yardımcın olsun, gönlüne ferahık versin inşallah... Herşey iyi olacak....

Çalışan hatun bi pazar günün var yatsaydın ya 11 e kadar , 07.42 de topikte yazı yazıyor pes :))) gerçi çalışırken benimde gözler dikiliyordu erkenden , ama ben zorla uyumaya çalışıyordum :KK66:)
Ben az önce uyandım daha :KK66:)

Haha canım cok dikkatlisin :) hem ctesi hem pazar 7:30da gözlerimi actım ve uyuyamadim. Hafta ici de zorla uyanıyorum. Gel de sinir olma :)

Kızlar bugun pn dakika taşlı toprakli koy yollarinda seke seke arabayla gittim. Yumurtlamadan sonra 3. Gün. Esime dedim yumurta dollendiyse senin yüzünden tutunamayip düşmüştür. Bir etkisi olmus mudur sizce? Moralim bozuldu :)

Haha canım cok dikkatlisin :) hem ctesi hem pazar 7:30da gözlerimi actım ve uyuyamadim. Hafta ici de zorla uyanıyorum. Gel de sinir olma :)

Kızlar bugun pn dakika taşlı toprakli koy yollarinda seke seke arabayla gittim. Yumurtlamadan sonra 3. Gün. Esime dedim yumurta dollendiyse senin yüzünden tutunamayip düşmüştür. Bir etkisi olmus mudur sizce? Moralim bozuldu :)

yok canım birşey olmaz rahme tutunurken sorun olurdu :) ama daha tüplerde geziniyor sıpa :)))))

seslii gülecektim nerdeyseeeee valla öyle o kadar çok istiyoruz :KK17::KK17::KK17: düşünmeden edemiyorum gebelik testi yapmaya balasammı ayın 15 günü ben hamile olabilirimle geçiyor güya takmıyorum :26::26::26: birde rüyalar

neyseeee yine çıkmaza giiricem en iyisi 12 si bat bakalım ne olacak

ne güzel canım bir hafta sonra batın yine umudun var için kıpır kıpırdır :) bizde daha adet olucaz, 1 hafta beklicez sonra çalışıcaz da ohooooo insanda heves kalmıyo gözümde büyüyo valla diyorum ki bu işlere hiç başlamadan önceki gibi kafam bi resetlense hiç düşünmesem ve hiç aklımda yokken ayın 15 günü acabalarla geçirmeden bi baksam adet geçmiş sonra bi test yapsam kopkoyu 2.çizgiler, bhcg tavan yapmış Allahım ya çok şey mi istiyorum :KK43:

ne güzel canım bir hafta sonra batın yine umudun var için kıpır kıpırdır :) bizde daha adet olucaz, 1 hafta beklicez sonra çalışıcaz da ohooooo insanda heves kalmıyo gözümde büyüyo valla diyorum ki bu işlere hiç başlamadan önceki gibi kafam bi resetlense hiç düşünmesem ve hiç aklımda yokken ayın 15 günü acabalarla geçirmeden bi baksam adet geçmiş sonra bi test yapsam kopkoyu 2.çizgiler, bhcg tavan yapmış Allahım ya çok şey mi istiyorum :KK43:

bunu bende istiyorum 16 ay oldu yaaaaa:KK43:

Kızlar benim işyerinde nerdeyse bütün gün topik açık. İs dısında da sürekli telefondan girip okuyorum. Dun misafirlikte yine okuyup yazarken esim kizdi, bu kadar insanin icinde sen tlfnuna yapistin birakmiyotsun ayip dedi. Bu yuzden hafta sonu fazla yazamadim. Ama sizleri cok ozledim. Yarin Sabah bati gecen tum arkadaslarimin gebelik mujdesi almasini dilerim.

Yani benim yumos vinca sarsintidan tuplerden asagi cup diye dusup idrarla falan atilmamistir degil mi? Cok moralim bozuldu, sacma mo dusunuyorum bilemedim :) 24 gunde yumurtladim zaten, o benim kiymetli yumurtamdi :KK43:

bunu bende istiyorum 16 ay oldu yaaaaa:KK43:

Allah gönlüne göre versin canım ne kadar duygularımıza engel olamasakta ne kadar üzülüp sinirlensekte her şeyin bi zamanı var Allah ım her şeyi olması gibi kararlamıştır sadece doğru zamanın gelmesi gerekiyor inşallah hepimiz için doğru zaman bu aydır :)

Kızlar benim işyerinde nerdeyse bütün gün topik açık. İs dısında da sürekli telefondan girip okuyorum. Dun misafirlikte yine okuyup yazarken esim kizdi, bu kadar insanin icinde sen tlfnuna yapistin birakmiyotsun ayip dedi. Bu yuzden hafta sonu fazla yazamadim. Ama sizleri cok ozledim. Yarin Sabah bati gecen tum arkadaslarimin gebelik mujdesi almasini dilerim.

Yani benim yumos vinca sarsintidan tuplerden asagi cup diye dusup idrarla falan atilmamistir degil mi? Cok moralim bozuldu, sacma mo dusunuyorum bilemedim :) 24 gunde yumurtladim zaten, o benim kiymetli yumurtamdi :KK43:

yok canım Allah ın izni ile hiçbi şey olmaz zaten senin yumurta şu an tüplerde yolculuktadır büyük ihtimalle :) inşallah bu ay annesine tutunur :) en azından yumurtladığını biliyosun ben test yapmadığım için şu an ondanda emin değilim malesef :KK43:

anladım canım bazı yerlerde son kullanma tarihi ile ilgili bi şey okudum da o kafama takıldı benimkinin de zamanı azalmış çünkü :KK43: bilmiyorum ya sonuçta bata 3-5 gün kala öğrenenler var ama hamile arkadaşların çok büyük bir kısmı 1 gün kala yada bat günü silikte olsa 2.çizgiyi görüyorlar böyle geçtikten sonra çıkmayınca ileriki günlerde çıkma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum :KK43: tabiki inşallah hamileyizdir sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama ben adet olacağıma eminim :KK43:

canım ben de olup olmayacağımı bilemiyorum ama normal adet belirtilerinden çok farklı şeyler yaşıyorum.

ayrıca ben ovu. testi kullandığım için bu gün olmam gerekiyor diye düşünüyorum. çünkü geçen ayda kullandım ve pozitif çıktıktan 14 gün sonra adet olmuştum. bu ayda 14. gün bu güne denk geliyo karnım şiş bekliyorum işte. sabah uyandığımda bişey görmezsem kan testi yaptıracağım...

canım ben de olup olmayacağımı bilemiyorum ama normal adet belirtilerinden çok farklı şeyler yaşıyorum.

ayrıca ben ovu. testi kullandığım için bu gün olmam gerekiyor diye düşünüyorum. çünkü geçen ayda kullandım ve pozitif çıktıktan 14 gün sonra adet olmuştum. bu ayda 14. gün bu güne denk geliyo karnım şiş bekliyorum işte. sabah uyandığımda bişey görmezsem kan testi yaptıracağım...

yaptır bakalım canım ancak öyle emin olabilirsin silik falan bi şeyler görsem bende yaptırcaktım da ama adet belirtisi dışında bi durum yok :KK43:

Yumurtalarimizi bile bu kadar seviyoruz :-) cocuklarimizi dusunemiyorumm:-):-)

Hayirli haftalar kizlarr...

Bu ay guzel hamile haberleri alacagiz bakin gorun :-):-)

pozitif dusunup pozitiffi gorelimmm

unlugul ve berianur bebeklerinize saglicakla kavusacaksiniz ins. İnanin buna.:-)

Ozlem bu ay senden de hayirli haber gelecek... :-):-) Allahin izni ilee:-)

Topidigimdee gec yumurtladi ama yumurtladi.sonuxunda.. Seninde yumurtacigina hic bisey olmamistir ins...

Hayirli sabahlarrrrrrr:-):-):-):-)

X