Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Hadi bakalım hayırlısı inşallahhhhhh:))

sen gebelik testi hiç yapmadın mı peki?

benim testim çok dandikti bu sabah yaptığım negatif çıktı. dünkinde de çok çok silik bi çizgi vardı bugün baktığımda ama; çok çok zor görünüyor. inşallah yarında olmam...

etraftaki eczanelerde hep kötü markalar var ya. zaten eczaneler kapalı yarın. pazaertesi kana giderim inşallah gelmezde kırmızılar.

ben testi 1-2 mayısta yaptım negatifi gördüm 2.çizginin olması gereken yer bembeyazdı :) zaten moralim bozuldu dün ve bugün test yapmadım batım bugün ama adet belirtileri pik yaptığı için boşuna test harcamayayım dedim :)

valla iyi sabırlısın canım ben yapıyorum hergün... ama dandik bi test işte. öncekiler iyiydi de.

valla iyi sabırlısın canım ben yapıyorum hergün... ama dandik bi test işte. öncekiler iyiydi de.

umudum yok be güzelim ondan sabırlıyım kırıntı kadar bi şey hissetsem hemen yaparım da adet oldum olucam biliyorum o yüzden yani şimdi insan yok dese de umutlanıyo sonra çıkmayınca üzülüyo ilk yaptığımda fena oldum ağladım biraz da

ayy niye ağladın kızzz. kıyamam ne zamandır istiyordun ki?

Kizzllaaarrr hamileyimmmmm 45 cikti kan degerim.3haftalikmisim insallah gitgide de artar dwgerlerim Allah herkese nasip etsin kizlar ama kasiklarim ve belim acaip agriyor

Doktor kimyasal falan bile demedi canim.Ceok takmiyorlar sonuc dusuk olunca.Amadedigin gibi en azindan dollenmis heralde simdide sifir olmadigina gora tam
Insallah canim
Sagolcanim
Kizzllaaarrr hamileyimmmmm 45 cikti kan degerim.3haftalikmisim insallah gitgide de artar dwgerlerim Allah herkese nasip etsin kizlar ama kasiklarim ve belim acaip agriyor

Tebrikler saglikla kucagina al insallah.

Kizlar dun sonuctan sonra arabayla disari ciktim.kafamda hep hamile kalamiyacakmiyim ne yaparim dusuncesi vardi.onumdeki araclar durdu ben duramadim arabalara cok kotu carptim.hava yastiklari acildi biraz morluklarim var ama iyiyim cok sukur.carptigim adamin arabasi cok kotu Allahtan adam cok iyiydi.Dun hep onla ugrastik.Oluuruna birakmam lazim baksaniza kendime zarar verdimyaaa

Canim gecmis olsun ya sana bisi olsaydi hic dusunmedin mi bunlari Allah korusun insallah olur bebegin Allah nasip eder sana da

( kimim canimm cok gecmis olsun. Bı kadarla anlattınız şükür canım, size birsey olmadı. Cana gelecegine nala gelsin. Lütfen bebek konusunda umudunu kaybetme, hem bak hamile halkana bir engel yok, hem de daha Yasin cok genc canım. Biz 30 yas üstü oksunlar ne diyelim? :) seni cok seviyorum, lütfen umutsuzluğa kapılma. Tekrardan gecmis olsun canım.

tebrikler canım.. Allah sağ salim kucağına almanı nasip etsin :))

Geçmiş olsun canım.. çok takma kafana zarar verme kendine

canım çok geçmiş olsunnn dikkat et kendine şunu kesinlikle unutma hiçbirşey senden daha kıymetli değil

hadi gözün aydın bat listesinde bulamadım seni oysaki hep burdaydın diye biliyordum ama şimdi hamiş listesindesin gerisi önemli değil sanırım :) tebrikler allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ooow hayırlı uğurlu llsun canım, Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş ...

Canım yAaa tatlı canını neden bu kadar üzüyorsun ki? Aynısı bana da oldu , şükür 2 ay sonra hamile kaldım, her ay yüzde 25 şansımız var , bak bu ay döllendi ama sağlıklı değil, önümüzdeki aylarda sağlıklı da olur inşallah. Kendini bu kadar yıpratma lütfen, oluruna bırak biraz bol dua et.. Rabbim yardımcın olsun, gönlüne ferahık versin inşallah... Herşey iyi olacak....

Çalışan hatun bi pazar günün var yatsaydın ya 11 e kadar , 07.42 de topikte yazı yazıyor pes :))) gerçi çalışırken benimde gözler dikiliyordu erkenden , ama ben zorla uyumaya çalışıyordum )
Ben az önce uyandım daha )

geçn ay bu gün adet olmuştum.28 günde şimdi 30gün oldu kaç gündür belim karnım kasıklarım agrıyor.yürüyünce hemen tuvaletim geliyor.gidiyorum çok az geliyor.Her anım adet olacakmışım gibi bir de çok akıntım var.karnımın alt tarafı çok şişmiş.Tüm bunlar gebelik belirtisi ama ben ümitlenmek istemiyorum.10 gün beklesem geç mi kalırım acaba

hiç test yaptınmı canım?

canım bende aynı senin yaşadıklarını yaşıyorum bir haftadır belim ve karnım ağrıyor ve ha şimdi olacak ha yarın olacak diye bekleyip duruyorum dün ceviz büyüklüğünde kahverengi bi akıntı geldi tamam artık oldum dedim ama buğün bel ağrım dışında yine bir şey yok benimde reğlim 3 gün geçti hamilemiyiz yoksa reglimiz mi geçti acaba ama ben cuma günü test yaptım bir şey çıkmadı.

benimde dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım bu sabah bel ve kasık ağrısından yataktan kalkamadım bugün olurum diye bekledim ama olmadı belki havaların ani ısınmasından kaynaklı bi gecikme olabilir bu sabah test yaptım ama negatif silikte olsa bi şey çıkmadı 30 günde bi adet oluyorum hamile olmadığımdan eminim de biran önce adet olmak istiyorum gelsin bitsin ki tekrar çalışmalara başlayalım böyle gelmeyince zaman kaybı oluyo insan yıpranıyo ya

tebrikler canım allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah :) testte bariz belliydi çizgin ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…