Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kizlar sagolun bende sizleri cokseviyorum gormesemde yakinsiniz bana.Allah tan hamiledegilmisin dunku kazadan sonra giderdi zaten yavrum....Dun bana bir uyariydi bu kadar takilmaz kafaya daha 3 ayim dolmus doktor on defa birsein yokdiyor ben araniyorum iste.Sakin haa dikkazsiz olmayin trafikte bir anlikmis gercekten.Tansiyounum firlamis hastaneye gittik dil altiverdi doktor serum takildi raporluyum 4 gun.Bende cocuklar geri kalacak okulda diye icimciimi yiyor esimde bana kizdi niye boylesin ben yat diyorum benim sozumu dinlemiyorsun diyor.

canım ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm inan bazen bende de aynı oluyo bi iş yaparken aniden dalıp gidiyorum, ne olacak ne yapıcam benimde bebişim olacak mı diye çoğu zaman yaptıklarıma konsantre olamıyorum, kafaya takmamak lazım diyoruz ama yaşayan bilir olmuyo işte umarım biran önce hepimize bebeklerimizi kucağımıza almak nasip olur

Canim sagol ya.Stres ama insan yapisinia bagli.Benim gibiler hamilekalsa bu sefer bebek iyi mi diye ona kafayi takar.Dogar Yine panik olur.Kendimikontrol altina almam lazimDaha 3ay olmus ki 1 yil 2 yil da olabilir dur bi destur ya.Dimi ama

Aşkhiçbitmez

Hayırlı olsun canmm çok sevindim.. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş..

Kimim

Canm sanada çok geçmiş olsun .. Cana geleceğine mala gelsin .. Lütfen kafana takma bukadar.. Hepimiz aylardır aynı durumdayız. Benim 1 yılı geçti artık kafaya takmıyorum daha pozitif düşünmeyi öğrendim. Biliyorum ki birgün bizimde bebeğimiz olacak ... Yeni aya yeni umutlarla başla ve dua et lütfen...

nylmz , deniz_yyy , fiyonkluGelin

İnş hamilesinizdir Canlar testler negatif çıkarsada üzülmeyin direk kan testine gidin

Son düzenleme:

çok haklısın canım ya güzel bir haber gelsin ya da kırmızılar gelsin de önümüzü görelim gerçekten zaman kaybı

sabahın kör saatinde gel sonrada hiç uğramaaa batı düzelttim canım

rüyanda beni gördün belkide sensindir hamile olan bugünde yapsaydın keşke

bak ne güzel anlamışsın konuuyu tabi bunu kendine anlatması zor bende evlendikten 10 gün sonra çocuk demeye başladım ama hala tık yok elbet nasipse gelecek zamanı bilsek sanırım bu heyecanlar olmaz dı bunu yaşamak bile güzel diyorum artık.
iyice dinlen ve tansiyonu takip et öncede dediğim gibi önemli olan senin sağlığın

zaten nisandan sonra haber alınamayanlar arasındasın bir test yap derim gecikme

bekle bakalım 1-2 gün sonra tekrarlarsın belkide geç döllenme ovülasyon testi yapıyormuydun

hamileleri tebrik ediyorum asıl iş şimdi Allah sabır versin :)

berianur evet canım o az lekelerden dolayı böyle oldum doktorunda negatifliğ tam etti :) ama iyiyim yiyecek ekmegi içecek suyu varsa kanama olsa gene bişey olmaz demeye başladım hayırlısı.

ozlemcım nasılsın

hoşgeldiiin gülüm sen doktordamısın hala boşver onu az önce içimden geçirdim gül yok kimse pek birşey yazmıyor kesin dolar şimdi burası :)))))

ben nasılmıyım bilmiyorum dünden beri ishal baş ağrısı ve bulantı sarstı beni:)))

bulantım bile acayip öksürüyorum sürekli midem bulanınca sağlam üşüttüm sanırım
ahmet dalga geçiyor sabah erken kalktım nete oturunca bak bak gebelik belirtisimi diye :)))))))

hahahahahahahah

yok yok iyiyim canım sabah aç karnına testlerimi yaptıracam o begenmediğim tıp merk.doktora gösterecem o beni motive ediyor:))) sonrada bekleyecem bakalım.bugünde oldu kahve leke ama şeffah akıntıda var sanırım benim daha önceden kanama oldu yerleşirken az oldugu içinde anca dışarı sızıyor.asla kötü düşünmüyorum.

alemsin he :)
vardır bir hikmeti arada sen derdin uzun süreli lekelenme gebelik belirtisi diye bence sadece o sen erken öğrendiğin için tedirginsin çoğu bu leekelerle hamile olduğunu öğreniyor

dogru söylüyorsun canım ben adetin 24 .günü hamile oldugumu ögrendim şimdi 36.gündeyim.doktor ve normal hesaba göre adetin üstünden 5 gün geçmiş oluyor :) bunu Allah kısmet ederse dogurarsam bir daha olursa eger adetin 45.günü test yapacam

alemsin he :)
vardır bir hikmeti arada sen derdin uzun süreli lekelenme gebelik belirtisi diye bence sadece o sen erken öğrendiğin için tedirginsin çoğu bu leekelerle hamile olduğunu öğreniyor

inşallah ogün geldiğinde bende hatırlarsam sana hatırlatırım bunu hiç zannetmiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…