Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hatta akşam bile verilebilir dimi niye bekliyem yarına kadar stres olmam herşeyin hayırlısı varsa da yoksa da bu ay çok ümitlendim bi şey çıkmazsa bi daha bu kadar kendimi ümitlendirmicem...

kızlar bişe diyecek olan yok mu , aranızda bunu yaşayan olmadımı hiç:26:

göğüs acısı ağrısı bu yumurtlama belirtilerindede var gebelik belirtilerindede var adet beblirtisi olarakta yaşanıoyr canım sen şuan yumurtlama günlerinde olduğun için muhtemelen onun ağrısıdır çünkü döllenme olup memiş ağrımaya başlaması için çok erken bak ben yumurtlamanın 9. günündeyim bende göğüs ağrısı yeni başladı çevresi acıyordu uca doğru iniyor işte.. hakkında hayırlısı olsun Rabbim tüm isteyenlerin gönlüne göre versin

malesef almadılar kan yarına kaldım ben özelde vericem inş. İnşallah hamileyizdirr yaaaa

almıyorlar işte bende o yüzden pazartesi gününü bekleyeceğim en azından çizgi koyulaşır belki şu 2 gün bi de pazartesi gitmeden de yaparım.. erken testten alcam hassastır o belki onda daha koyu çıkar bakalım.. inşallah yarın güzel haber verirsin bize:)

iyi olmuş sevindim tek otobüsle gitmemene.dikkat et kendine birde arabada yayılıp rahat oturma canım öyle demillerdi bana.hala arabada rahat oturmam ani franblere hazırlıklı otururum .Allahım esirgesin.elini karnına koy yol boyunca Ya Mübdi oku ....hayırlı haberlerle gelirsin inş.hemen yaz ltf.

kan almadılar idrarda da yaptırmadım eşimde benimle gelecek işini iptal etmiş saolsun yarın özelde vericem bi aksilik çıkmazsa....

gider gitmez ver.2-3 saate çıkar tıp merkezlerinde akşamda ögrenir uyursun inşallah.hadi çıkın yola öglene ver hemen akşama ögren.bizede yaz...

hatta akşam bile verilebilir dimi niye bekliyem yarına kadar stres olmam herşeyin hayırlısı varsa da yoksa da bu ay çok ümitlendim bi şey çıkmazsa bi daha bu kadar kendimi ümitlendirmicem...

Teşekkur ederım cevapladığın için,
yumurtlamam 27-28 nisanda oldu 2 mayısta inanılmaz göğüs ucu acısı başladı bnde anlam veremedım göğüslerde başka bi değişiklik yok bende, senınde hayırlı olsun cnm darısı bzıım de başımıza

idrarda yaptırsaydın keşke canım onlarda daha hassastır.

ya sorma idrar için giriş yaptı doktorum labaratuar da eşimin arkadaşı çalışıyormuş daha yeni tanıştık onlarla salı akşamı da bize geldiler di adam tanıdı hemen buyur yenge falan diye bende dr ismi sordum onu arıyordum falan diye yalan söylemiş oldum utandım cekindim adama idrar vermeye

hamile olan arkadasları tebrik ediyorum kızlar moralim çok bozuk benim eltimde hamile dün doktora gitti kalp atıslarını duymus bir anlatıyor o an o kadar üzüldüm ki kıskançlık degil ama beni anlıyorsunuzdur aynı apartmanda oturuyoruz hergün grsuyoruz iyice strese girdim ne olur dualarınızda benide unutmayın 4 senedir bebegimin yolunu bekliyorum bir düşük yaptım ne yapacagımı sasırdım

gider gitmez ver.2-3 saate çıkar tıp merkezlerinde akşamda ögrenir uyursun inşallah.hadi çıkın yola öglene ver hemen akşama ögren.bizede yaz...

malesef mesai bitiminde çıkabilcez çalışıyr eşim. Eve gitmeden hastaneye uğrarım inş

sende yaptır özelde hassas teste vereceğin parayı tahlile verrr canım

tamam canım inş sonucu öğrenir öğrenmez yazıcam burda. Arabayı ben kullanmayı düşünüyorum eşim verirse ani fren yapacağımda falan en azından bilirim kendime göre ayarlarım cuma vakti dua edin bana ya mübdi okuyorum ya varis okuyorum hayırlısı allahtannn

Seni çokiyi anlıyorum kıskançlık değil imrenmek de değil çok farklı bir duygu ama üzüldüğünü de belli etme onlar kıskançlık olarak algılayabilir canım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inş

ayyy hadi bak heyecaan yaptım bende burda inşallah en kısa sürede güzel haberlerini alırız

normalde ilacın etki mekanızması 21 günde gösterir kendini ne zaman başladığın ve ne zaaman bıraktığında önemli başladığında reglinin kaçıncı günüydü

hanımlar benim durumumu da değiştirirmisnz?

düzelttim hamiş listemizdesin artıkın :)

Test 1 2 deneme sesim geliyomu hımm kızlarrrrrrrr hamileyimmmmm. Hamile kalınca size nasıl haber vericem onun denemelerine başladım.. Hani böyle yazıyolar ya kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr diye bende bende yazıcam. Amanınnnnn deliriyorum, benim psikoloji yerlerde,

Günaydın kızlar
Dün çok hastaydım acile gittik kan testi yaptı doktor 195.3 çıktı ne demek oluyor hamile miyim? doktor olma ihtimalin var dedi. polikliniğe gitmen gerek dedi ne demek şimdi bu?

hamişsin canım bat ne zman ona göre değerin hakkında da yorum yapalım :) hayırlı olsunnn

evet canımya arkadaşça görüşüyormuşuz eşlerimizde bişey almaya gitmiş bizde salata yapıyormuşuz bende domatesi hem yiyorum hem yapıyorum :)
yorumla bakalım

ohhh iyiymiş ama yorumlamayacağım

yaaa geçen düştüm başım dönünce bide böyle lekelenme olunca eşim çocuk falan istemiyorum senden kıymetli deil hiç bişi dedi gazı verdi bana bende 4 gündür içmiyorum yaaa korkuyorum dr bana kızcak 3 ay uğraşıyorus senin şu yaptığına bak die geçen ay rahim filmi çektirdim hiç bişi yoktu bu ay nası oldu anlamadım yaa kafayı yedirtti bana bu çocuk olayı=((((((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…