Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bence imkanınm varsa di,rek git saglık ocagıda değil tıp merkezi vs..kan ver bugün al sonucunu ona göre davran bol su içmeyi ihmal etme.hamilesinnn bak gör

:) tıp merkezi yakın değil canım ama boll bol su içiyorum her sabahta süt :) zaten diyetimde de var süt:)) kendime bakıyorum yanii :)

bence de hamilesin.... Gün içindemi sabah mı yaptın..

sabah ilk idrarla yaptım canım..inşallah öyledir :)

günaydın şekerim :) ne güzel bir haber bu böyle muhtemelen vardır canım sonuçta bat geçti hemde silik çizgi varsa ihtimal çok yüksek hadi hayırlısı inşallah koyulaşarak devam eder

İnşallah canım yaa bakalım :) pazartesi kan testi yaptıracağım :)

slm kızlar ben geldim yine eşim dün eczaneden tarlusal almış söktürücü ve bi tane test şu gecen gün yaptığım ve çok çok silik çıkandan bugün sabah ilk idrarla yaptım yine gölge şeklinde ama t çizgisindeki gibi kalın diğerine göre daha belirgin yani kendimden uzaklaştırınca falan görebiliyorum öbüründe biraz daha zor görünüyordu ama yine de öyle renk yok gibi keşke biriniz yanımda olsanız da gösterebilsem ne yapayım ya umutlanayam mı ki bilemedim bi belli olsa adet olmaya da razıyım bugün de annemlere gidecektik benim sınavlarım var eşimin de işi çıktı ben otobüsle tek başıma gidecek gibiyim bi inş hamileysem de korkuyorum ilkinde düşük yaptığım için onda yolculuk yasaktı fffff ((

pardon ya c çizgisi diyecektim :)

lay lay loommm hamilesin canımm!!! hayırlı uğurlu olsun, pazartesi sonucunu kanda da gör de rahatla. oğluna kardeş geliyooorr!!

eger silikte olsa varsa bence çıkma yola emin olmadan o söktürücüyüde içme.

ne güzellllllllll iki hamilemiz var bugünnn!! sakın otobüste yolculuk yapma, değerin iyice katlanıp doktora görünene kadar sakın canım. gitme otobüsşe, hatta arabayla bile gitme uzun yola. yat dinlen.

kızlar ben bi umut aile hekimine gideyim diyorum yarını bekleyemiycem belki yaparlar test geçenlerde sorduk kan yapmıyorlardı idrardan bakıyordu onlarda. Çıkıyorum ben gelince yazarım size dua edin...

ne güzellllllllll iki hamilemiz var bugünnn!! sakın otobüste yolculuk yapma, değerin iyice katlanıp doktora görünene kadar sakın canım. gitme otobüsşe, hatta arabayla bile gitme uzun yola. yat dinlen.

ah canım ağzından bal damlıyor keşke hamile olsam bu sefer akıllandım yataktan çıkmam ama dediğim gibi yine gölge gibi diğer marka testte bişi çıkmıyo sınavımda var mecbur gitmem lazım yolculugum arabayla 1.45 dk otobüsle 3 saati geciyor aktarmalı gitmem lazım bi aile hekimliğine gideyim de kan alırlar inşallah kan almazlarsada arabayı kaçırcam arabayla gitcem nası fikir ben çıkıyorum gelirim birazdan

lay lay loommm hamilesin canımm!!! hayırlı uğurlu olsun, pazartesi sonucunu kanda da gör de rahatla. oğluna kardeş geliyooorr!!

ayyy inşallah canım yaa :)) aile hekimliğine gideceğim.. tıp merkezi yakın değil öyle olsa giderim de o süreçte eczaneden test alıp her gün yapacağım bakalım :))

kan alırlar inşallah canım.. bende sabah silik gördüm umarım hamilesindir.. burda kan almıyorlar hemen inşallah orda alırlar kanı

Bende bir kaç gündür şu garip gebelik testlerini paylaşalım diye düşünüyordum hem eğleniriz hemde zaman geçerdi. malum hepimiz beklemede ayrı stress oluyoruz

canım bencede tekrarla kesin hamilesin :))

kızlar ben bi umut aile hekimine gideyim diyorum yarını bekleyemiycem belki yaparlar test geçenlerde sorduk kan yapmıyorlardı idrardan bakıyordu onlarda. Çıkıyorum ben gelince yazarım size dua edin...

bence bir yere gitme bekle önce netleştir derim ben

ayyyyyyyyyyyy sabah sabah iki hamile aysboz ve topidik güne uğur getirmişsiniz rabbim sizede dualarınızı getirsin

haber alnamadı diye yazmıssıznız benim batım bugun aslında ama ne adet ne de gebelik belirtisi var.ama sanırım kıst oluştu karnım feci agrıyor ilişki de böbreğime kadar agrıdı iğneler batıyor karnıma yanı bu ayda olmadı bizim bebek bence bu arada yaşım 25 8 aylık evliyim 5 aydır çalışıyoruz urfadayım

Son düzenleme:

neden kist diye düşünüyorsun belkide bebek yapıyor ne olumsuz ne de çok fazla ümitlenme derim ben

rüyamda seni gördüm ama nerden nasıl girdin rüyama hatırlamıyorum en son senin mutfakta salata yapıyorduk sanırım .

kızlar konuyu her gün takip ediyorum hamile arkadaşlar adına çok seviniyorum okudukça,
benım pazar gunuydu yumurtlama gunum doktor takibindeyım o yuzden net konuşuyoorum, çarşamba aşamından beri göğüs uçlarım öyle acıyo ki ,
acaba bu belirtiyi yaşayan var mı,
ben ocakta kımysal gebelik yaşamıştım o zaman bu belirti vardı sanırım adete yakın son günlerde başlamıştı,
şuan yumurtlamadan 3 gün sonra başladı ve dokunamıyorum o kadar acıyorlar hassaslaştılar..

yaaaa kızlar geçende sordum cvp vermediniz ben ısrarlagene soruyorum.nisan 20de doktora gittim 2 tane kist oluşmuş biri 21 biride 17mm miş.doktorum yazz die bi doğum kontrol ilacı verdi 8 gün kullandım ama sağ bacağım ağrıdı-başım döndü-midem bulandı-başım ağrıdı bende doktoruma sormadan bıraktım.fakat2gün önce lekelenme oldu hastalanıyotum sandım ama olmadı dünde yoğun bi akıntı geldi .okumuştum oysa ilacı bırakırsan en fazla 3 gün içinde hastalanıosun die ama lekelenmeyle bitti olay bu ay bunu hastalanmıştan saymamam gerekio dimi ayın 17sinimi beklemeliyim

Son düzenleme:
bilmiyorum ama bebek olabilir diye ümitlenmektense kistti düşünmeyi tercih ediyorum çünkü kaç aydır hep ümit ve sonuç hüsran

canım bendede kist var ve dediğin gibi karnım acayip ağrıo kaç gündür peki bu kadar ağrıması normalmi acaba yoksa dahamı kötüye gidio demek bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…