Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ayyy hadi bak heyecaan yaptım bende burda inşallah en kısa sürede güzel haberlerini alırız

normalde ilacın etki mekanızması 21 günde gösterir kendini ne zaman başladığın ve ne zaaman bıraktığında önemli başladığında reglinin kaçıncı günüydü

düzelttim hamiş listemizdesin artıkın :)

canım adetin 3.günü başladım 8 gün içtikten sonra bıraktım ama bu ay akıntı yoğun bunlar kiste dair mi yoksa ilaçtan dolayımı oluo anlamadım tatlım

bu arada kutlayan herkese çok tesekkr ederm .Rabbim isteyen herkese nasip etsn .Benim iknci evladım olacak...5 YIL dogum kontrol hapı sonrası oldu...

belirtilerim ise aşırı gaz ,kasıklarda agrıydı...bu sabh itibari ile de sevgili mide bulantılarım basladı...cok fena:18:

merhaba kızlar nasılsınız bakalım ya benim kasık ağrım uyku halım yok oldu korkuyorum acaba bıseymı oldu 2 gundur uyukluyordum cunku benım gıbı yenı hamıle olanlar sızdede aynı seyler varmı

canım aynı günüz sen öyle deyince uyku basmam agırlıgım gitti :) bulantı zaten yok bende.kasık agrımda yok .dün hafif vardı ve hiç olmamıştı.gögüs agrın ne durumda gece taş gibi oluyorlarya agrıyor :KK43:
eseni gördünmü doktorla randevun ne zaman

merhaba kızlar nasılsınız bakalım ya benim kasık ağrım uyku halım yok oldu korkuyorum acaba bıseymı oldu 2 gundur uyukluyordum cunku benım gıbı yenı hamıle olanlar sızdede aynı seyler varmı

hamile olan arkadasları tebrik ediyorum kızlar moralim çok bozuk benim eltimde hamile dün doktora gitti kalp atıslarını duymus bir anlatıyor o an o kadar üzüldüm ki kıskançlık degil ama beni anlıyorsunuzdur aynı apartmanda oturuyoruz hergün grsuyoruz iyice strese girdim ne olur dualarınızda benide unutmayın 4 senedir bebegimin yolunu bekliyorum bir düşük yaptım ne yapacagımı sasırdım

kafana takma hiç insan daha çok üzülüyor onunda sevinci işte ne yapsın tutamıyordur kendini sen gönlünü ferah tut.

bir ara bana yoldan geçen hamileler bile batıyordu :))))
ayrı bir psikoz işte

Test 1 2 deneme sesim geliyomu hımm kızlarrrrrrrr hamileyimmmmm. Hamile kalınca size nasıl haber vericem onun denemelerine başladım.. Hani böyle yazıyolar ya kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr diye bende bende yazıcam. Amanınnnnn deliriyorum, benim psikoloji yerlerde,

allah seni ikizlere hamile bıraksın gör gününü :))))

ya diyorum ne ara hamile olduğunu öğrendi:KK52:

ben gün içinde esniyorum ama uyuklama zaten yoktu ve sadece akşam 6 da işten çıkıyorum arabaya binince içim geçiyor bayılıyorum .

canım aynı günüz sen öyle deyince uyku basmam agırlıgım gitti :) bulantı zaten yok bende.kasık agrımda yok .dün hafif vardı ve hiç olmamıştı.gögüs agrın ne durumda gece taş gibi oluyorlarya agrıyor :KK43:
eseni gördünmü doktorla randevun ne zaman

göğüs ve kasık ağrım ara ara sabahları ozellıkle kasıklarım ağrıyor randevum 15ınde daha var senındemı yanı uyku halı yorgunluk yokmu

kafana takma hiç insan daha çok üzülüyor onunda sevinci işte ne yapsın tutamıyordur kendini sen gönlünü ferah tut.

ayrı bir psikoz işt

dogru söylüyorsun canım o da bayagı sevinçli ins bizde o mutlulugu yasarız

ayrı bir psikoz işte

allah seni ikizlere hamile bıraksın gör gününü :))))

ya diyorum ne ara hamile olduğunu öğrendi:KK52:

Hehe inşallahhh hayırlısyla, biz topidikle anca yumurtlayabildik oda bişey dimi. Geçen akşam kasıklarım ağrıyodu eşime dedim yumurtluyorum galiba adam bi panik ok tamam ne yapmam lazım napıcaz şimdi :))) dedim dur doğurmuyorum şuan için yumurtluyorum

ozleme katılıyorum oda napsın heyecanlıdır.aynı sende olsa anlatmazmısın.kasıtlı değildir inan.Allahım tez zamanda sanada versinde gör bebeginle senden başkası yok dünyada.beni görmüyormusun an an anlatıyorum ne olsa.burda daha olmayan arkadaşlarım var.:KK43:

Son düzenleme:
canım ben yazz ilacını kullandım ilacın ilk kullanımında maalesef şiddetli baş ağrısı yapabiliyor mide ve baş dönmesi de bu ilaca bağlı ben 4 ay kullandım çünkü.. ilacı içerken 14. gününde falan lekelendim ilaç bitince adet oldum 4 ay böyle sürdü hep. ama ilacın tamamını bitirmemişsin canım o yüzden lekelenmeyle kalmıştır. hastalanmıştan saymalısın canım.. yoğun akıntının sebebi de kistlerin küçülmesindendir çünkü düşük hormonlu ancak çok etkili bir ilaç bu yaz.. 4 ayda ben neredeyse yoka indirdim ki benim pco.. ama yine de doktorunla konuş istersen. ilacın arasında lekelenme yapabiliyor çünkü bu şekilde temizliyormuş kistleri ben eczacımla da görüşmüştüm..
bende hiç bişi yoktu şimdiye kadar nası 1 ayda oluo bunlar anlamıyorum biraz önce b i arkadaşada yazdım geçen ay rahim filmi çektirdim en ufak bişi yoktu bu ay yaşadığıma bak nası ben çocuk derdine düştüm her ay işi çıkmaya başladı ve ben bundan çooooook sıkıldım oluruna bırkıp dr derdine düşmeseydim ve fazla takılmasaydım belkide böyle olmayacaktı bilmiyorum ama ne olcak benim bu halim bilmiyorum.dr aramıycam geçen yedikolik bi dr önermişti bu ay hastalanınca oraya gidicem bide onu deneyeyim ama bu ay kistler giderse haziranda tatile gidicem ve dönene kadar dr yüzü görmek istemiyorum artık=(((((((((((((((((

hahahahhahahahahaha Allah seni emi.

Hehe inşallahhh hayırlısyla, biz topidikle anca yumurtlayabildik oda bişey dimi. Geçen akşam kasıklarım ağrıyodu eşime dedim yumurtluyorum galiba adam bi panik ok tamam ne yapmam lazım napıcaz şimdi :))) dedim dur doğurmuyorum şuan için yumurtluyorum

ankaradamısın canım???

bende hiç bişi yoktu şimdiye kadar nası 1 ayda oluo bunlar anlamıyorum biraz önce b i arkadaşada yazdım geçen ay rahim filmi çektirdim en ufak bişi yoktu bu ay yaşadığıma bak nası ben çocuk derdine düştüm her ay işi çıkmaya başladı ve ben bundan çooooook sıkıldım oluruna bırkıp dr derdine düşmeseydim ve fazla takılmasaydım belkide böyle olmayacaktı bilmiyorum ama ne olcak benim bu halim bilmiyorum.dr aramıycam geçen yedikolik bi dr önermişti bu ay hastalanınca oraya gidicem bide onu deneyeyim ama bu ay kistler giderse haziranda tatile gidicem ve dönene kadar dr yüzü görmek istemiyorum artık=(((((((((((((((((

X