Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bu arada kutlayan herkese çok tesekkr ederm .Rabbim isteyen herkese nasip etsn .Benim iknci evladım olacak...5 YIL dogum kontrol hapı sonrası oldu...

AMİİİNNNNNNNN güzel güzel tadını çıkar işte :)

canım adetin 3.günü başladım 8 gün içtikten sonra bıraktım ama bu ay akıntı yoğun bunlar kiste dair mi yoksa ilaçtan dolayımı oluo anlamadım tatlım

tam baskılamanın ortasında bırakmışsın aara kanama yapması normal ki bunu bırakmayıp yaşayanlarda var. lekelenme normal o nedenle ama bıraktığın gibi de tekrar kafana göre başlama

doktora yan etkilerini anlat sana hormon düzeyi daha düşük olanı verecektir.

tedavini yarım bırakma derim.

sonuç olarak sadece çocuk için değil bu tedavi senin sağlığın için, sonraki dönemde kist sancılarını çekmek istemezsin herhalde

ins canım iyiki burası var sizler varsınız yoksa düşünmekten kafayı yiycem hepinize tesekkür ederim

peki bişi daha sorcam dr bana eğer istersen veririm dğum kontrol ilacını dedi yoksa bidaki ayki hastalanmandada gder bunlar dedi ama bu ay hamile kalmamalısın ddi sanki her ay kalıomuşu gibi ama ben bunuda takmadım ve 2 günde bir çalıştım 6 aydır dr dediğini yapıom bişi olduğu yok bu ay olmaması gerekio yaaa bide tutarmiş yaa tutarsa bebeğe dair bi sıkıntı olabilirmi bunuda merak ediyorum

hahaha kızzz ben de inandım hemen sevindim okurken ama diyorum bu kız benim BATdaşımdı, ne ara öğrendi? hahaha deli kızzz yerlerde olmasın psikolojin, umutla bekleeeee

ya topidikim okudum ve güldüm.çünkü bizimki de gs fanatiki dün fenerbahçenin maçını kaçırmadı.geç geldi zaten eve..oturdu maç izledi.ya baştan bana laf attı bişey yapacakmışız gibi sonra da maç var maç var dedi.ben de naptım biliyonmu yatağa gelince yarına sakla iştahını şimdi de benim uykum var dedim :)))))) aman valla bazen bıkıyorum maçlarından.

Valla adam kapıdan giriyo bu gecedemi !!! Şeklinde bakışlar atıyo ama ben akıllandım yok ya boşver oluruna bırakalım diyorum oda rahatlıyo. Amaaa hadi uyuyalım diyorum sonra yavaş yavaş başlıyorum girişimlere:))) sapık oldum vallahi utanıyorum kendimdennn

benim test bu inş yüklenmiştir... Yorumlarınız ne ya sizce var mı yok mu adetim geçeli 12 gün oldu

sabah biraz daha açıktı bu bekleyince böyle belirginleşti ama sönükte olsa vardı iki ve üçüncü resimdeki sarılık ta beklediğinden oldu sabah 6.30 da yaptım testi

kesemı gordum kucucuk
maşallah ne ara öğrendin ne ara gittin keseyi gördün :))) sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin allah

geçen hafta bizdede vardı o ama senden duyunca ayrı bir güldüm :))))

kistin yumurtlama düzeyini bozması ihtimalini göze alarak bunu söylemiştir.
hakkında hayırlısı ama çok da sorun çıkacağını zannetmiyorum bunu dileyeceğimi düşünmezdim umarım bu ay gebe kalmazsın canım

Eki Görüntüle 701573 Eki Görüntüle 701574 Eki Görüntüle 701572

benim test bu inş yüklenmiştir... Yorumlarınız ne ya sizce var mı yok mu adetim geçeli 12 gün oldu

var gibi önümüzdeki günlerde tekrarla bakalım kopkoyu görürsün inşallah

canım sorduğunu cevaplayan oldumu bilmiyorum ama,ilaç ilk kullanmaya başladığın anda bu anlattıklarını yapar normaldir yani.ama kist varsa ilacı kullanman lazım.kisti yok ediyor.en azından hamile kalmana engel kalmayacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…