Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım geçen gün de okduum ama moralini bozmamak için yazmadım. ne olursa olsun dk haplarını bir dönem kullanıp bırakacaksan öyle bırakmak gerekiyor. yoksa hormonlarının altı üstüne geliyor. sen 8 gün kullanıp bıraktığın için vücudunun da dengesi şaştı, lekelenme olması normaldir. doktorun bilse kızar sana, bence arayıp söylemen lazım

Son düzenleme:
rüyamda seni gördüm ama nerden nasıl girdin rüyama hatırlamıyorum en son senin mutfakta salata yapıyorduk sanırım .

Canmm hayır olsun sonucu hamilelik olsun inşş Yeşillik görmek iyidir evimde hamile ağırlamışım hmm ne güzel rüyaymış ya

iki gündür yazdıklarınızı oku oku inanın yeni bitirdim.. Sendrom01 ve azra_beril tebrik ediyorum sizleri .. İkinci çizgi işaretidirrr

Günaydın kızlar
Dün çok hastaydım acile gittik kan testi yaptı doktor 195.3 çıktı ne demek oluyor hamile miyim? doktor olma ihtimalin var dedi. polikliniğe gitmen gerek dedi ne demek şimdi bu?

Canım nasılsınn sende yumurtlamışsın onada çok sevindim ... Bak gördün mü olmayacak diye bişey yok daha önceden de yazmıştım ya iyi düşün iyi olsun bebek düşün bebek olsun İnşş yumurtan bebişe dönüşür canmm çok öptüm senii

Günaydın kızlar
Dün çok hastaydım acile gittik kan testi yaptı doktor 195.3 çıktı ne demek oluyor hamile miyim? doktor olma ihtimalin var dedi. polikliniğe gitmen gerek dedi ne demek şimdi bu?

açık ve net hamişsin canım doktora görün tabiki hayırlı olsuunnnn :)

evet canımya arkadaşça görüşüyormuşuz eşlerimizde bişey almaya gitmiş bizde salata yapıyormuşuz bende domatesi hem yiyorum hem yapıyorum :)
yorumla bakalım

bu güzel bir rüya şimdi yorumlamayacağım :)

gül birşey sorucam eğleniyormuydunuz

açık ve net hamişsin canım doktora görün tabiki hayırlı olsuunnnn :)

Çok saolun .kafam allak bullak olmuştu doktora sordum hamilemiyim % 80 diyor ama tami kadın doğuma gitmen gerek diyor.. e hani kan testinde net çıkardı bişey söylemedi bana, ilaç da vermedi. çok hastayım.

canım ben yazz ilacını kullandım ilacın ilk kullanımında maalesef şiddetli baş ağrısı yapabiliyor mide ve baş dönmesi de bu ilaca bağlı ben 4 ay kullandım çünkü.. ilacı içerken 14. gününde falan lekelendim ilaç bitince adet oldum 4 ay böyle sürdü hep. ama ilacın tamamını bitirmemişsin canım o yüzden lekelenmeyle kalmıştır. hastalanmıştan saymalısın canım.. yoğun akıntının sebebi de kistlerin küçülmesindendir çünkü düşük hormonlu ancak çok etkili bir ilaç bu yaz.. 4 ayda ben neredeyse yoka indirdim ki benim pco.. ama yine de doktorunla konuş istersen. ilacın arasında lekelenme yapabiliyor çünkü bu şekilde temizliyormuş kistleri ben eczacımla da görüşmüştüm..

yedikoliğimmm bilmem ki yumurtladım mı, ben biraz anormalim ya, testler de ne kadar güvenilir çıkar bilmiyorum bende. ovu. testlerine göre yumurtladım, çalışmalarımı da günü gününe yaptım. inşallah canım sağolasın, senin bat ne zaman? senin çalışmaların da olumlu sonuca ulaşır inşallah. ben de çok öpüyorum, daha sık gel, özledik seniii

kızlar bişe diyecek olan yok mu , aranızda bunu yaşayan olmadımı hiç:26:

sağol canım inşallah isteyen herkesin bebeği olur :)) evet ikinci çizgi bebek demek ama ben yine de kanda görmeden emin olamayacağım sanırım :)))

Günaydın kızlar

canım beta hcg sonucu ise evet hamilesin tebrikler :))

eczaneden birkaç test alıp her gün tekrarlayacağım canım :))

Çok saolun .kafam allak bullak olmuştu doktora sordum hamilemiyim % 80 diyor ama tami kadın doğuma gitmen gerek diyor.. e hani kan testinde net çıkardı bişey söylemedi bana, ilaç da vermedi. çok hastayım.

hamilesin canım ilaç falan kullanma yat dinlen hayırlı olsun inş Allah bana ve isteyen herkese ikiz ikiz üçüz üçüz versin inşallllaaaahhh. dördüz de olabilir

kızlar bişe diyecek olan yok mu , aranızda bunu yaşayan olmadımı hiç:26:

canım ben göğüs ağrısını 1 haftadan fazladır çekiyorum ama göğüs ucu ağrısını daha 2 gündür yaşıyorum ve sanki daha da ağrıyor göğüslerim.. bugün testte silik çizgi çıktı. pazartesi kan testi yaptıracağım bakalım o zaman tam net olacak benim durumum. umarım hamilesindir. batına daha çok var senin bu yumurtlama belirtisi de olabilir canım.. yine de dikkatli ol derim.

kan alırlar inşallah canım.. bende sabah silik gördüm umarım hamilesindir.. burda kan almıyorlar hemen inşallah orda alırlar kanı

malesef almadılar kan yarına kaldım ben özelde vericem inş. İnşallah hamileyizdirr yaaaa

kan almadılar idrarda da yaptırmadım eşimde benimle gelecek işini iptal etmiş saolsun yarın özelde vericem bi aksilik çıkmazsa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…