Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

aynen aynen canım bende cumartesiyi iple çekiyorum :) benimde adet düzenlidir de bu ay beklenti var ya o da inadına gecikir sinir şey :)

canım ben ovulasyon testi kullandım oyüzdende 14. adet olacağımı biliyorum. normal döngüme göre şun 3 gün geçti yani...

ovulasyon testi en azından bunu net bilmeme yarıyor.

bu arada ovulasyondan sonra akıntısı devam edip adet döneminde kuruyan ve sonra hamile olduğunu öğrenen var mı umutlanayım mı?

Canım senin 2 gün kala hamilelik testinde silik çıkmıştı sanırım. Sen ovulasyon testide yaptım adete yakın demiştin. Kaç gün önce yaptın ovulasyon testini? Ve gebelik testine göre dahamı koyu çıktı ovulasyonda nasıldı?

ben çok duydum son güne kadar bomboş testler ondan sonra çift çizgiler görenler :)

kızlar 24 saat sonra buraya ' HALA GELMEDİ KIRMIZILAR YAŞASINNNNN' diye yazmak istiyorum... son saatlerim artık. pööööööööööööfffffffffffffff

Kızlarr eski forumlara baktım biraz 3,4 yıl öncesi. Bizim gibi herşeyi paylaşmılar. Daha sonraki mesajlarına girdim hemen hemen hepsi hamile kalmış kimi bir kaç ayda kimi bi kaç yıl sonra.. İnşallah bizimde öyle olur bebişlermiz kucağımızda okuruz eski sayfaları. Bu arada bugün hamiş haberleri alıcaz inş. Hissediyorumm

Günaydın kizlaarr!!
Aysbozcum ne guzel yazdın, cok değil inşallah bir-iki sene sonra biz de hepimiz hamile kalırız, bizden sonra bebek isteyenlere umut oluruz. Bu zorlu ve sabır isteyen bir süreç, ama geriye dönüp baktığımızda yavrularımıza kavuştuktan sonra tebessümle hatırlayacağımiza inanıyorum. Bugun guzel haberler almak dileğiyle canlarım :))

Kİzlar benim kocam fanatik Fenerbahçeli, kaybetse yemeden içmeden kesilir. Dun de bizim ovulasyon için kritik gunumuzdu. Aksam maçtan sonra canım çıktı calışma yapalım diye. Bu kadar zorlamaya da bebek olur mu bilmem, hani hiç düşünmemek gerekiyordu ya, bizim öyle olmadı. Ahhhh Fener benim yumurtlama günümü buldun mac yapacak :S

günaydın ladyleeeer :) hayırlı cumalar herkese..

Yeni birşey daha öğrendim forumlarda gezerken!!! gebe olup olmadığınızı öğrenmek için adeti yaklaşan arkadaşlar idrarınıza KARBONAT döküyormuşsunuz ve köpürüyorsa hamişsiniz köpürmüyorsa değilsiniz :) :) yapanları okudum gereksiz yapmayın doğru sonuç vermiyor diyorlar ama bilemiyorum artık :)

Son düzenleme:

Günaydın canım İnanma öyle şeylere :)

canım bu konuda beni aslında dikkate almayın çünkü ben 24 günde adet oluyorum .24.gün silik çizgiyi gördüm.normal adet olan kadın 28-30 günde yani onlarda 25-26 günden sonra görüyor.benim adet günü görmem normal 24 gün malum

ben canım adete 5 gün kala testlere başladım :))) 24 günde adet oluyorum 19.gün başladım gebelik testi hep negatif ovulasyon testi yumurtlamadan bile koyuydu sanırım.gebelik testide adete 1 kala görünmez silikti.adet günü azıcık daha bel,irgindi.

Günaydın kızlar... Benim kırmızılar hala gelmedi :)) Sabah test yaptım kalemle çizilmiş gibi ince ama pembe bir çizgi var fotoğraf çekim dedim fotoda çıkmadı.. Bugün eczaneden bikaç test alıp pazartesiye kadar her gün yapacağım bakalım.. Sanırım bu kez tuttu :) Ama tam emin olmak için testleri tekrarlayacağım erken gebelik testi de alacağım pazartesi de kana gideceğim sağlık ocağına bakalım ne çıkacak kızlar.. Sizce var mıdır :) bu pembe silik çizgiyle.. eşime gösterdim var çizgi ama altta o hani çıksın diye işaretli olan yeridir diyor. ama çizgiyi gördü negatiflerimde bembeyazdı çizgi falan yoktu bakalım koyulaşacak mı

hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım bende öyleydi

hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ve emin ol kan ver 50 den yıukarda çıkacak benimde 3 gün silikti hatta degerim 3 gün sonra 267 olmuştu hala silikti 1000 lere gelince koyklaştı.diikkat et kendine sakın ev temnixzlik iş yaspma

bence de hamilesin.... Gün içindemi sabah mı yaptın..

günaydın şekerim :) ne güzel bir haber bu böyle muhtemelen vardır canım sonuçta bat geçti hemde silik çizgi varsa ihtimal çok yüksek hadi hayırlısı inşallah koyulaşarak devam eder

bence imkanınm varsa di,rek git saglık ocagıda değil tıp merkezi vs..kan ver bugün al sonucunu ona göre davran bol su içmeyi ihmal etme.hamilesinnn bak gör

ayy inşallahh canımmm :)) ben var olduğunu düşünüyorum bu çizgiden sonra eşim yok diyor bekleyip göreceğiz

yok temizlik falan yapmıyorum canım.. yaa şimdi versem kanı pazartesi sonucu vercekler en iyisi pazartesi gitmek kan için.. burası biraz cins bir de tutup test yapmaz doktor aile hekimim.. yakında da tıp merkezi yok oğluşla zor giderim yani ama pazartesi kesin kan yaptırcam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…