Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

valla canım beni şu hararet deli etti tamam adet öncesi de genelde vücut ısım artardı ama ne bileyim resmen gözlerimin içi bile yanıyo ama görünürde ateşim yok onun dışında da bariz bi belirti yok hani vücut kırıklığım burun akıntım falan olsa üşüttüm deyip doktora gidicem ama o da yok sabah kalktığımdan beri yanıyorum ve bu bende 2-3 defadır aralıklarla oluyo o yüzden şüphelendim test yaptım bugün yine bomboş bakalım bide bat ve eğer gelmezse battan 1-2 gün sonra tekrarlıcam zaten o zamana kadar da ya gelir ya da gebeliği öğreniriz inşallah

doktorrrrrrr hanımmmm

benim yumurtlamadan sonra sol kasık üstünde şişlik sağ taraf dümdüz.

tabi sen o göbeeeeen neresi düz olabilir diye düşünebilirsin ama öyle

ayrıcaaaa bir üşüyorum bir yanıyorum ne demek bu

söylenilenlere kulak ver bebeğim sen ve bebeğin için :) seni çok seviyorum bitanecikim benim :)

kızlar banada üşüme titreme geliyordu vücudum bir yanıyor b ir buz gibi soguk ter atıyordum.yanaklarım kırmızı kırmızı oluyordu bende ince giydim üşüttüm diyordum ama başkada bişey yoktu.gözlerim yanıyoprdu rimel degdi heralde diyordum.inşallah sonu benle aynı olur belirtilerinizin.özellikle akşam üşüme geliyordu.tavsiye en az 8-10 bardak su içmeniz.susuz vücutta kese oluşmaz....

yumurtalıklarım sırayla patlayacak gibi şişiyorlardı bazen ikisi birden en son birde pır pır gibi bişey oldu

Son düzenleme:

ozaman eğer bende de tutarsa bunu belirti olarak kabul edeceğim :) gözlerim yanıyor şuan kollarım bu gibi :)

ohh sen cumartesiye randevunu almışsın tekrar kanda baktırırsın. ben de bu sabah 8 de gebelik testi yaptım negatif tabikiiiiiii

sanki kırmızıyı görecek gibiyim yaa... karnım ağrıyo. ve azcık akıntım olsa umutlanacam ama hiç bişey yok karnım şişti oturuyorum işte öyle çok dua ediyorum ki gözlerim doluyo.. allahım şu iki gün de geçsin adet olmayayım...

yarında olmassam sağlık ocağında pazartesi baktıracam inşallah...

ama sivilcem falan çıktı bilmiyorum ya hiç umudum kalmadı sadece dua ediyorum, hepimizin bebişi gelmiş olsun inşallah varsın geç öğrenelim ama gelmesin şu kırmızılar yaaaaaaaaa.......

battaşım nedir son durumlar ben bugün yine koca bi negatif gördüm

acaba bata 1-2 gün kala negatif görüp pozitife dönen kim var Ünlügülün dışında ben duymadım genelde 1-2 gün önce silik çıkıp bata kadar koyulaşıyo diye biliyorum en azından örneklerin çoğu öyleydi galiba

battaşım nedir son durumlar ben bugün yine koca bi negatif gördüm

aman ne olacak bat gelecek galiba ne ıslaklık ne bişey hiç belirti falan kalmadı bi kaç gün önce sarı bir akıntı vardı şimdi yok işte hiç bişey... yarınıda atlatalım istiyorum hiç birimiz görmeyelim kırmızıları...

sende ne var ne yok...

valla canım ben yanıyorum da kimseyi inandıramıyorum eşim, arkadaşım falan bişey yok normalsin diye ama gözlerimin içi bile biber sürülmüş gibi eğer adet olursam yıllar sonra yeni bi adet belirtim çıkmış olacak yüz-göz yanması :)

bende bi al basması var daha da bişey yok :) işte klasik karın şişmesi ama kasıklarımda ağrı yok, belim zaten hep ağrıyo onu artık belirtiden saymıyorum klasik adet belirtileri işte :) ama bu yanma neye çıkacak onu merak ediyorum çünkü üşüme yok burun akıntısı yok kırıklık yok sadece yüzüm gözüm yanıyo üşütme diyorum noluyo anlamadım 30 dan sonra bende değişik adet belirtileri başladı menopoza girersem şaşırmam yani şu an o derece :)

yok canım farklı baksana düşük tehlikesi bile varken hatun gecen haftadan bu yana 2 kere yapmışi :))))))))))))))))))))pes

hahahahyyytttttt ayyyyy karnıma kramplar girdi gülmekten allah ikinizinde iyiliğini versin oğlum size bişey sölememek lazım baksana birbirinizi ispiyonlusunuz yeminle berianur ve unlugül bebekimi düşürürsem sizden bilirim hayali olmayan bebekimi:)))))

ay allah korusun ne menepozu tatlım ya dur daha biz çok bebişler doğurcaz inşallah. en az 3 :)))))

Canımcım o yanma varya bendede var ve nerdeyse 1 hafta geçecek adetten tık yok yarın dr gidiyorum inşallahhhh bakalım bizim nazlı kırmızılar ne gibi bir davetiye bekliyorlarmış:)

dur birini yapalım diğerleri kendiliğinden gelir canım :))))

bu arada günleri değil saatleri sayıyorum artık..
hadi bisaat daha hadi bi tane daha geçsin diyorum...

Canımcım o yanma varya bendede var ve nerdeyse 1 hafta geçecek adetten tık yok yarın dr gidiyorum inşallahhhh bakalım bizim nazlı kırmızılar ne gibi bir davetiye bekliyorlarmış:)

canım zaten ben şu yanmaya taktım onu bi çözebilsem tamam :) adet olsak biran önce olur biter yine çalışmaya başlarız böyle belirsizlik sinir bozucu bu arada senin idrar negatif galiba kan yaptırdın mı bilmiyorum ama daha bugün öğrendim bizim akrabanın 10 gün sonra kanda kesinleşmiş belli olmaz dikkat et kendine :)

dur birini yapalım diğerleri kendiliğinden gelir canım :))))

bu arada günleri değil saatleri sayıyorum artık..
hadi bisaat daha hadi bi tane daha geçsin diyorum...

aynen aynen canım bende cumartesiyi iple çekiyorum :) benimde adet düzenlidir de bu ay beklenti var ya o da inadına gecikir sinir şey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…