Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

mecburi işe geliyorum canım mümkün oldugunca az hareket ediyorum.ve akşam eve gidiyorum yiyecegimi yiyip koltuga yatış pozisyonundayım .evin içinde bile gezmiyorum.ütü mütü kalsın .temizlik umrumda değil.3 ayı atlatalım Allah büyük 100tl ye evi temizletirsinde 100tl ye bebegi canı alamazsın.Allahın emaneti bize.herşeyden üstün tutmalıyız tutmalıyızki Allahta görmeli emanetine nasıl bakıyoruz.ben 3 aydır bir yere gitmyorum diyebilirim.çocuk düşündğümden beri herşey kısıtlı hareketlerim bile.

güle katılıyorum ben 3 aydır evdeyim ama napalım bebişler için katlanacağız

Sabah fırçamı yedim ünlügülden :)))))
Taam yaAa dinleniyorum artık
Kızma bana , herkes kızıyor bana ablam ,arkadaşım, sen
İşten yeni çıktım ya farklı bir psikoloji içersindeydim, evde duvarlar üstüme üstüme geldi....ama atlattım şükür,atlatacağım inş...

iyi oldu sana sen istedin keşke çalışsaydın en azından işe gelip giderdin mecbur yatardın.lekelenmen durdumu? yarıunda sabahtan kalk doktoruna git .o meşgulse başka görün kan yaptır hiç bişey yapamıyorsan .sanarsın kocası istedi berianurda karadeniz turu düşünüyordu :))))))))))))))))))

:)))) gülüm senin haberin yok roller değişti, benim kociş çok mutlu, kız olursa adını ne koyarız , kime benzeyecek falan diye soruyor, dün ille kan testine gidelim sonra anneme söyleyelim dedi ben de naz yapim dedim biraz ) şaka nazdan değil bi gün daha beklim de keseyi göreyim dedim o yüzden gitmedim...
Gül ben sana 3 aydır bi yere gitmeme konusunda katılmıyorum kendini çok fazla yormadıktan sonra ( benim gibi riskli değilse durum tabi) gidilebilir bence.. hastalık değil ki hamilelik... Dikkat etmeli benim yaptığım yanlış farkındayım ama o kadar sakınmamak lazım bence ....

gülcüm beni de yorumlasana yumurtlama günüme 4 gün var ama hala bir akıntı görmedim bu ay,önceki aylar gibi yoğun akıntım yok neden acaba

bence 3 ay çıkmayıp garantiye almalı dnr malesef geri dönüşü olmuyor,şimdi rahatsn hele gel bi 6. haftaya belirtiler başlaynca kendn çıkamayacaksn

sus senin knouşmaya hakkın yok.eşini tahmin ediyorum senden daha hevesli olmuştur istemiyor gibi olurlar ama senden meraklıdırlar:))))valla ben yumurtlamadan sonra 1-2 olmuştu daha bişey yapmadık pazartesi doktora gidip içim tamamen rahatlamadanda yapmıycam nolur nolmaz :)

MERHABALAR.... Mart ayındandır sizi takip ediyorumm en sonunda dayanamadım bende katılıyım dedım :))) ılk gebeliğim düşükle sonuçlandı 3 ay aradan sonra tekrar bebiş sahibi olmak istiyoruz. 2 aydır umutla beklıyoruz ama olmadı, İnşallah Allah gönlumuze göre verir. (BAT 12 MAYIS) hakkımızda herşeyın hayırlısı olsun... Bu arada hamile olan tüm kardeşlerimi yürekten tebrik ediyoruuum :)

Son düzenleme:

canım senin yormana gerek yok ,yola çıktıgında Allah korusun araba ani fren yapılsa bile tehlike biri gelir koşarken sana çarpar.tabi bunlar senaryo ama oladabilir .en azından 3 aydan sonra karnın belirir i,nsanlar hamile oldugunu anlar dikkatl davranır sana.anlatabildimmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…