Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sen yapıyormusun diyecem ama en son hatırladıgım sen testte çıktıgında yapmıştın çalışma :)

sus senin knouşmaya hakkın yok.eşini tahmin ediyorum senden daha hevesli olmuştur istemiyor gibi olurlar ama senden meraklıdırlar:))))valla ben yumurtlamadan sonra 1-2 olmuştu daha bişey yapmadık pazartesi doktora gidip içim tamamen rahatlamadanda yapmıycam nolur nolmaz

Hem de ne meraklı....
Nasıl biliyorum seni yaaaaa, Taaaam da tahmin ettiğim gibi :)))
İnşallah sıkıntısız atlatırız bu günleri, bütün kızlar da tez zamanda hamiş kalır bize yetişir inşallah

canım senin yormana gerek yok ,yola çıktıgında Allah korusun araba ani fren yapılsa bile tehlike biri gelir koşarken sana çarpar.tabi bunlar senaryo ama oladabilir .en azından 3 aydan sonra karnın belirir i,nsanlar hamile oldugunu anlar dikkatl davranır sana.anlatabildimmi?

Anladım seni , Rabbim korusun inşallah cümlemizi ...

Hatunlara bak evde yatıyorlarmış...

Ben ne yapayım işe git gel.. Hem beynim hem bedenim yoruluyor.. Bir de akşam yemeği var.. Allahtan yemekten sonra çekiliyorum eşim hallediyor mutfağı...

sus senin knouşmaya hakkın yok.eşini tahmin ediyorum senden daha hevesli olmuştur istemiyor gibi olurlar ama senden meraklıdırlar:))))valla ben yumurtlamadan sonra 1-2 olmuştu daha bişey yapmadık pazartesi doktora gidip içim tamamen rahatlamadanda yapmıycam nolur nolmaz :)

Bakıyom adamın pabuçları dama attın bile ne iş canım,daha çocuk olmadan böyleyse ooo sonrası ne olacak.ayrıca daha dün sen değilmiydin 2 günde bir ilişki olsun diyen hahahaaa :))))))) yazık oldu adama

canı sıkılıyorda bir yandanda korkuyor bişey demiyor.şu anda bebek daha önemli zevk mevk bitti.:))))) ben demiştim ona adet lunca yüzü asılıyordu çocuk olunca dokunamayabilrisn diye olsunda 10 ay dururum diyordu dursun :))))))))))))

Bakıyom adamın pabuçları dama attın bile ne iş canım,daha çocuk olmadan böyleyse ooo sonrası ne olacak.ayrıca daha dün sen değilmiydin 2 günde bir ilişki olsun diyen hahahaaa :))))))) yazık oldu adama

Canım benimde idrarda çıkmıyor acaba bende hamilemiyim kırmızılar gelmeyince bende şüpheleniyorum.

Insallah canim riske atma kendini zorlamala sakin,,,

Kizlar okuldan yeni geldim cok yorgunum.Gelirkende test aldim bebetime marka.adetime 2 gun var yaptim negatif cikti.Kanada gitmicem kendimi zor durduruyorum.Ama hafifde agrim var basliyacak sanirsammmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43:

canım ikinici kez idrar testi yaptım oda biraz silik amam belli oluyor. Sadece çok net değil.

adet günün nezaman... Silik de olsa gebesin demektir... 1 2 güne koyulaşacaktır.. Ve muhtemelen bugün kanda baktırsan minimal de olsa gebelik değeri görürsün..

Kizlar okuldan yeni geldim cok yorgunum.Gelirkende test aldim bebetime marka.adetime 2 gun var yaptim negatif cikti.Kanada gitmicem kendimi zor durduruyorum.Ama hafifde agrim var basliyacak sanirsammmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43:

Canım bekle bakalım hayırlısı , bat günü bile testte çıkmayanlar var, dua edelim hayırlısı olur inşallah

anladıgım kadarıyla tıbben kanıtlanmasada bende emin değilim ama çalışmalarım ev araştırmalarım sürüyor canlşı gebeler üzerinde.uzayan veya uzamayan şeffah akıntı yumurtlama sonrası adete yakın geliyorsa gebe ihtimali ortaya çıkabiliyor.

benim dün oldu hatta adet olacağım sanırım akıntım var yazmıştım hala gelmedi kırmızılar.. yarın testte göreceğim bakalım.. göğüs uçlarına da vurdu ağrı dayanamıyorum çok ağrıyorlar :KK43:

Taze hamile hatunlar işinize karışmak gibi olmasın ama çok kendinizi kasıyorsunuz bu kadar sıkıntıya dokuz ayı nasıl geçireceksiniz....

Biraz rahat olun emin olun sizin rahatlığınız bebeğiniz için daha önemli... Tamam sağlıklı beslenin, kendinize dikkat edin ama bu kadar da sıkmayın kendinizi... Hamilesiniz siz bakım isteyen sürekli diyet yapması gereken bir hasta değil... Dışarı çıkın, yürüyüş yapın bu bahar havasının tadını çıkarın... Tabiki kendinizi çok yormayın.... Ama hamileliğin de tadını çıkarın.... Fazla düşünce gerginliğe gerginlik de bebekte sıkıntılara yol açar.... Allah korusun başınıza gelecek bir şey varsa duşta da olur evde de olur... Bu kadar kötü şeyler düşünmeyin.... Hiç evden çıkmasanız da en azından hastaneye gideceksiniz... Muhtemel Riskleri düşünürsek hiç yaşamamamız lazım... Akışına bırakın ve bu muhteşem olayın tadını çıkarın (bence hamilelik ve doğum hayatımızdaki en muhteşem şey... Allah herkese nasip etsin:KK49::KK16::KK16:

Son düzenleme:

canım ya benim bugün yine negatif çıktı aslında yapmayacaktım ama sabahtan beri öyle bi yanıyorum ki kaç kişiye baktırdım normal ateşin yok diyolar ama ben bariz yüzümün, vücudumun yandığını hissediyorum böyle vücut sıcaklığını yüksek gibi hissetmek bi belirti mi onu da bilmiyorum karnım da şiş eğer adet olursam üşüttüm dicem ama kendimi çok üşütmüş gibi de hissetmiyorum sanırım psikolojik ya böyle belirsizlikte yaşamak çok zor en azından adet gelsede olmadı deyip yolumuza baksak bu arada bi akrabadan hamilelik haberi aldım kızın battan 5 gün sonra bile kesin çıkmamış doktor 5 gün sonra yine gel ondan sonra kesin bi şey söyleyebilirim demiş kızda gidiyo 5 gün sonra doktor tamam kesin hamilesin diyo yani battan toplam 10 gün sonra kanda kesinleşiyo yani bu olaylar kişiden kişiye çok değişiyo ya :KK43:

canım ya benim bugün yine negatif çıktı aslında yapmayacaktım ama sabahtan beri öyle bi yanıyorum ki kaç kişiye baktırdım normal ateşin yok diyolar ama ben bariz yüzümün, vücudumun yandığını hissediyorum böyle vücut sıcaklığını yüksek gibi hissetmek bi belirti mi onu da bilmiyorum karnım da şiş eğer adet olursam üşüttüm dicem ama kendimi çok üşütmüş gibi de hissetmiyorum sanırım psikolojik ya böyle belirsizlikte yaşamak çok zor en azından adet gelsede olmadı deyip yolumuza baksak bu arada bi akrabadan hamilelik haberi aldım kızın battan 5 gün sonra bile kesin çıkmamış doktor 5 gün sonra yine gel ondan sonra kesin bi şey söyleyebilirim demiş kızda gidiyo 5 gün sonra doktor tamam kesin hamilesin diyo yani battan toplam 10 gün sonra kanda kesinleşiyo yani bu olaylar kişiden kişiye çok değişiyo ya :KK43:

Canimbende seni merak ediyordum.Resoulcan ne yapti acaba?Keskefacedeoldugu gibi burdada isimleri taglaybilsek haberimiz oluryazilanlardan:KK34:bende umudu kestim gibi.hafif ara ara regl agrim oluyor.beklemek gercekten zor.Ben cumartesi sabaha randevumu aldim zaten.yarinida atlatirsam kan vermeden iyidir:KK52:

X