Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sen,ben,kimim85 arka arkaya sıralandık hayırlısı hadi bakalım güzel haberler arka arkaya gelir inşallah :)
Aminnn amin amin amin amin

Caniminsallahh ya bende haber vermek istiyorum arrik.daha yumurtlama olayinda dikkat edeli 2ay oldu ama sanki sene gecmis gibi

Kizlar bu aradabenim akintim geldi seffaf.regl olmadan once gelir normalde sonrada kanli leke olur sonra da reglgebelik yok heralde bu ayda

öyle düşünme canım hamilelik belirtileri ile adet belirtileri hemen hemen aynıymış, hem daha bata 5 gün var normalde erken adet oluyo musun

slm kızlar maşallah iyi kaynatıyorsunuz.
ben bu ay hiç anlamadım yumurtladığımı batma felan olurdu olmadı hiç. c.tesi de doktora gittiğimde bitmiş yumurtlamışsın demişti bende çalışmadım o günden beri yumurtlama günüm 24 veya 25 di biz
bu ay 20-22-24. günler çalıştık.hepsinde ayakları diktim yarım saat kalkmadım hatta 24.dünde sabah kadar yattım sabah duş aldım.
Bu ay olsun istiyorum inş. olur yaa hamişler dua edin sizin duanız kabul olur.

sabırlı insanlara hayranım nasıl bekliyorsunuz öyle bir hafta 10 gün maşallah :))) ben daha şimdilerde ögrenmeliydim hatta saha 3-5 gün durmalıydım :) tamam doktora vakit geçmiyor ama erken ögrendiğim için de pişman değilim.

o birşey mi ben günde 5 büyük fincan kahve
1 türk kahvesi

çayın sayısını bilmiyorum ((((((((

valla bende çok içiyorum. Sabah kahvaltıda kupa ile çay, sonra gün içinde 2 türk kahvesi, 1 neskafe, 2-3 bardak çay daha

yaa ama ben günde en az 2 lt diet kola içen biriydim 3 ay kadar önce bıraktım oyle olunca bunları içiyorum şimdi de

ben utandım kendimden şimdi ıhlamur hazırlayacağım :)

kızlar bu folbiolun maksimum şu kadar kullanılacak diye bir sınırı varmı. Doktor bana yazdı bu gidişimde ama aslında ben zaten şubat ortasından beri kullanıyorum, eşim sordu, 6 ay kadar kullan dedi sonrası için bişey demedi, zaten 6 ay deneyim olmazsa gelin dediği için o 6 ayın sonunda tekrar konusuruz diye düşünmüştür ama nerdenyse benim 3 ay olacak zaten

ya kızlar benim adette normalde bi ay göğsüm şişer acır diğer ayda kasıklarım ağrır şu an göğüslerim şiş yada hassas değil ağrı falan da yok ancak sağ göğsümün yan tarafında sertleşmiş bi kitle var ve dünden beri acıyo ayrıca epey beyazım normalde de damarlarım belirgindir ancak özellikle ağrı olan göğsümde damarlar bariz şekilde dikkat çekiyo acaba hamile arkadaşların göğüs içinde de ele gelen acıyan şişlikler var mı yoksa sadece göğüs uçları mı ağrıyor, valla belirti bilmekte kötü ne görsek kendimize uyarlar olduk şu zaman geçse de iyi kötü yolumuza baksak

bize sonucunu yaz ve lütfen sakin ol :)

öyle düşünme canım hamilelik belirtileri ile adet belirtileri hemen hemen aynıymış, hem daha bata 5 gün var normalde erken adet oluyo musun
Hava isindiya canim olabilir belki bilemiyorum.aman uzulmiycem bu ay.ne yapalim
idrar da belli olmuyor ki.iyi test bulmak zor.burdabirkac markasoylediler daha once onu da eczanade bulmak imkansiz.bak gazageldimyarin kan mi versem:26::26::26:

Kola denen illeti ve turevlerini 3yil once falan nasil olduysa azalttim.ama bu sicaklarda 2 gun ust uste icsembagimli olurum yine.

Kizlar Nurdan nerede bu arada goremiyorum onu hic

inşallah canım güzel haberlerle gelirsin. Umutsuzlğa falan kapılma hatta hamile kalanlar yogun bir şekilde akıntılar oldugunu söylüyorlar, sende sabret bakalım. Ne kadar var BAT'ına?

ben utandım kendimden şimdi ıhlamur hazırlayacağım :)

of yaaaa valla bilemedim ama ben günde 2,5 lt de su içiyorum bazen 3 de oluyor hatta , o sayılmaz mı :)

Arada bir artılarımı da sölim, kızlar bu arada bitki çayı içmek de zararlı değil mi hamileilkte, o yuzden maksimum ıhlamur içilir. Ama artık burası o kadar sıcak ki ben bu sıcak içecekleri tek tek bırakırım türk kahvem ve kahvaltıda içtiğim çayım hariç ((

İkame ürünler bulmalıyım ne içsem acaba, kalorisiz olsun tadı güzel olsunnnn ne ne ne :):18:

inşallah canım güzel haberlerle gelirsin. Umutsuzlğa falan kapılma hatta hamile kalanlar yogun bir şekilde akıntılar oldugunu söylüyorlar, sende sabret bakalım. Ne kadar var BAT'ına?

Insallah/bu arada benimde folik asitimbitti bir daha da almadim yenisini.bu ay olmazsa doktoruma bir sorayim.Kola dedin aklima schweps mandarin geldi yahu,bu kadar mi guzel kokar yahu.icmeden baya bir koklardim

canım folık asıtın deposu yoktur en iyi verim için gebelikten 3 ay önce başlanmalı bencede 6 ay kullan derken kalmazsan gidecegini düşünmüş inş.gebe kalırsında öyle gidersin tez zamanda.günde 1 verdi saanırım .iç sakıncası yok.iyki içmişim dyorum.müdürüm 1 yıldır içiyor.

Canım gülmekten karnım ağrıdı) adam doğru demiş , ben 12 gün kala yapmamak için zor tutuyordum kendimi

ben bu ay hiç belirti aramıyorum ve hiç belirti de yok :))))) bakalım daha ilk günlerim ilerleyen günlerde bakıcam varmı belirti

Canım gülmekten karnım ağrıdı) adam doğru demiş , ben 12 gün kala yapmamak için zor tutuyordum kendimi

valla eşime çaktırmıyorum ama bende çok meraktayım Allah ım isteyen herkese nasip etsin ama çok istiyorum bebişim benim miladım olacak inşallah:)

evet canım doktorum da zaten şimdi başla içmeye denemeyede 3 ay sonra başla dedi hali hazırda kullandığımı bilmeden.

Ben de ge.çenlerde bir makale okudum. Yeni araştırmalar aslında folik asitin hamilelikten 3 ay önce değil 1 yıl kadar önceden başlanmasının daha doğru olduğunu söylüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…