Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

gerçekten int yazıyo iyi geliyomuş inş olur canım ya bende içirmiştim eşime hamilede kalmıştım o zmanda

o birşey mi ben günde 5 büyük fincan kahve
1 türk kahvesi

çayın sayısını bilmiyorum ((((((((

aynen ya bende çok fazla çay kahve tüketiyorum çay olmasada olurda nescafe bağımlısıyım bide şekersiz içiyorum valla yazılanları okudum korktum

tabiki Allah istedikten sonra ne kahve ne sigara ama sen iç günde 10 kahve çay ohhh sonra ne oldu.sigara içiyorum derken günde 4-5 di kızlar.lütfen içmeyin kanınız temizlensin.elma çayı için ıhlamur için .hatta ben bu ay sadece bu ikisini içtim diğer bitki çaylarını hiççç içmedim bol su için.en az 2 lt.

Ozlemcim ovulasyon testlerimi sormussun, cuma gün elime ulasına yaptım. KOntrol çizgisinden acikti. Ctesi ve pazar gittikçe siliklesti. Bugun yapmadım. Zaten bugun 23. Gün. Dun ateşim fırlamıştı, sevindim 21. Gün yumurtladiysam diye ama bu sabah yine dustu. 3 aydır ateş ölçüyorum, ilk defa bu ay yumurtlama yok.

Kafama da takmıyorum artık. Adet olayım da Dr a gidicem o en uygununu yapar diyorum. Benim tsh fsh lh e2 hepsi cok güzeldi. Prolaktin de dustu. Bilmiyorum sebep ney, kafa da yormayacak artık ne gerekiyorsa versin gidaklatsin beni. Adetim de be zaman gelir hiç bilmem???

Yedirenk seninle metabolizmalarimiz o kadar cok benziyor ki. Mide hassas, alt taraflar hassas :)

ya aranızda benim gibi su tüketmeyen var mı ? ben suyu sadece çay,kahve,süt ayran tarzı sıvılardan alıyorum kola vb asitli içecekler meyve suyu gibi şekerli içecekler yok bide sigara içmiyorum ama malesef su içemiyorum canım istemiyor içim almıyor suyu ama hamilelik olursa zorlada olsa içmeye çalışıcam,

bu arada ünlügül folbiol adı çok geçiyor diye folbiol aldım bugün itibariyle kullanıcam ama diğer marka daha mı iyi ek vitaminler falan varmış ya ?

kadavradan nakledilen rahimle hamile kalan bayanın bebeği 6 haftalık olmuş bugün kalp atışını duymuşlar, demek ki hiçbi şey imkansız değil halimize şükredip bebişlerimiz için dua etmemiz lazım demek ki nasip olacaksa her şekilde oluyo sadece doğru zamanın gelmesi lazım :)

hamile kalana kadar günde 1 tane akşam folbıol iç canım.gebe kalınca doktorun zaten yazar sana.ben 3 aydır folbıol içiyordum şimdi folıc pluss a geçtim.deposu olmayan tek deger folık asit ,diğerlerini şimdi alıpta fazlalıktan zarar verme kendine

İlk zamanlarda bende içemiyordum zorladım kendimi midem bulanıyordu ara sıra ama sonra alışıyor insan zorla kendini çok faydasını görüyorum midenin en iyi ilacı özellikle yemeklerden sonra hazmı kolaylaştırıyor bütün vücuda iyi geliyor vücudun çoğunluğu su zaten.

kızlar eşimi aradım ben kötüyüm test al yapalım dedim sersem gibiyim midem felaket yanıyor çok halsizim belim karnım bacaklarım ağrıyor özellikle belim çok ağrıyor inş adet olmam negatif çıkarsa ki inşallahhhh çıkmaz tarlusal kullanmaya başlarım

ne olur dua edin çift çizgi göreyim bizimde yüzümüz gülsün kucağımız dolsun yarım saate falan gelir yaparım test çok korkuyorum dualarınızı istiyorum.

dedimya kan degerim 267 çokkkk sili çıkıyor :)
çıkmasada sakın ilaç içme canım kanda baktırana kadar ve yat dinlen eger belin agrıyorsa agrıdıgı dakka yatacaksın.

Son düzenleme:
ya şimdi mi yapsam yarın sabah mı yapsam onu da bilmiyorum bildiğim tek şey korkuyorum
y

2 tane alsın eşin su içme getirene kadar yap ben akşamda yaptım görünmez gibi silikti sabahta yaptım aynıydı.akşam yap birinide sabah yap

canım aradım almış geliyormuş dua edinn ne olur yaparım yazarım sonucu hadi inşalllahhhhh

canım idrar testine kalsa benimde çıkmıyor ben malum duaramdım kana gittim.ama sen al yap bi çıkması gerek ,birde sabah yap .ama yinede negatif çıksa sakın ilaç içme inşallah görürsün çift çizgiyi .ben 11 .gün yumurtladım canım ondan erken ögrendim yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti çıktıgında

benimde bata 5 gün var eşim benden sabırsız test yap dedi az önce bende şimdi çıkmaz adet günü geçsin sonra yapıcam dedim o da sinirlendi çocuğun doğmasına bi hafta kala yap daha garanti o zaman kesin çıkar dedi :) :)

sen diyet yapıyordun canım ne oldu diyet sonucunu yazacaktı olumlu geldimi..ben de bir diyet buldum onu yapmaya başladım bugün.ilk anda korktum tansiyonum düşer diye ama şimdi gayet iyiyim.7 gün yapacağım bakalım iyi gelir inş.tabi bu diyet verdirmeyebilir de çünkü kilom aşırı fazla değil,senin durum nedir ??

bari sütlü kahve için

Erkeklerin sperm hareketlerini hızlandırımış ama türk kahvesi ilişkiden yrım saat önce içmeleri öneriliyor

bende şükür içirebildim :)

Offf yaa hiç işime gelmedi bu benim
Akşamlar olmaz artık çay yasak kahve yasak illa sigaraya başlatcaksın bizi

oda yasssaaak canım :))))

canım aradım almış geliyormuş dua edinn ne olur yaparım yazarım sonucu hadi inşalllahhhhh

inşallah canım yaaaa bende heyecanlandım

:)))))))))))))))

hadi hayırlısı canım valla sanki kendim yapıcam baya heyecanlandım bayada geçmiş üzerinden güzel haberini bekliyoruz canım ama çıkmasa da her şeyin bir zamanı olduğunu ve böylesinin daha hayırlısı olacağını unutma sakın üzülme :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…