Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

dilaynur hosgeldin ve başın sağolsun canım. inşallah daha fazla bekletmeden hemen sağlıkla gelir bebişin.

canım bugün kan testi yaptırma imkanın var mı? kesin sonuç

teşekür ederim canım hoşbulduk inş.bende hamiş olarak aranızda devam ederim de psikolojim biraz düzelir

[/QUOTE]

Aynen bi tek Karadeniz değil bir çok planını bozdum
12 hafta dolduktan sonra gidebilirim sanırım...hayırlısıyla...benim için bebeğin sağlığı daha önemli ama naparsın ...
Bana teşekkür edecek, minnettar kalacak hatta :))

Kv yardım olsun diye işte, benim cam silmeyeceğimi biliyor, ben silerim kızım demişti , boşver falan demiştim, baktım silmeden rahat etmeyecek e iyi dedim en son napim

son bat 7 nisan ama heray iki üçgün önce gelir reglim bu gün kantesti yaptım ve negatifti yani hüsran acaba erkenmi yani moralim kocaman bir 00000 aranızda birhafta kala test yaptıran varmı

Unlugülüm sende hala şişlik varmı ben hala adet olmadım bugün dr gidecektim kız hastaydı kendimle uğraşamazdım bide afedersin bi ishal bi kabızlık dengesizlik söz konusu bende kasıklarımda ağrıda oluyor birden sancılanıyorum ama 1 dk sürmüyor testte yapmak istemiyorum artık 4 gün önce negatif çıkmıştı öfff bilemiyorum yaaa

son bat 7 nisan ama heray iki üçgün önce gelir reglim bu gün kantesti yaptım ve negatifti yani hüsran acaba erkenmi yani moralim kocaman bir 00000 aranızda birhafta kala test yaptıran varmı

O sonuçla morelini bozma bence ,belki geç yumurtladın..çok erken yaptırmışsın biraz daha bekle bence idrarda çift çizgi görürsün inş 4-5-6 gün sonra, sonra da tekrar kan yaptırırsın

Yapsana kız bir test , ayret :))))

O sonuçla morelini bozma bence ,belki geç yumurtladın..çok erken yaptırmışsın biraz daha bekle bence idrarda çift çizgi görürsün inş 4-5-6 gün sonra, sonra da tekrar kan yaptırırsın
canımmmmmmmmm yaaaaaaa inş.allah konuşturdu seni inş.yani erken demi çıkmaması normaldir galiba herhalde çldırcam zaman durdu geçmiyorrrrr berianurumm

Yapsana kız bir test , ayret :))))

Canım cumartesi yapmıştım öyle hatırlıyorsam negatif çıkmıştı ondan öncede belki hatırlarsın silik çıkmıştı ertesi gün tamamiyle negatif çıkmıştı bide en son aldığımda bozuk çıktı iyice sinir oldum yaaa burdada mübarek bütün eczaneler aynı testi satıyolar sanırım ben biraz daha bekliycem varsa vardır yoksada ne yapam allaha hamd olsun her zaman.

Berianur senin ateş durumun nasıl canım benim acayip ateşim var yanakları görsen allık sürülmüş zannedersin ya adetim düzensizleşti yada hamişim:)

selam kızlar ben geldim bu gün dra gittim beta hcgm 295.02 olmuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…