Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ben bu dediklerinin hepsini yaptım sanırım soğan kürü hariç zaten sigara kullanmıyorum. Bu ay diyet te yaptığım içinde yeme içmeye dikkat ettim çay kahveyle pek aram yok zaten inşallah gelmiştir bizim de mucizemiz. Sen de görürsün keseyi hiç stres yapma tadını çıkar güzel günler bat ne zamandı senin ???Ya Şafi çek bol bol

yedirenkim süt ve ayran bana gaz yapıyor, senin ülserin varsa sana dokunmuyor mu? buna rağmen içerim
öğlen marketten kocaman bir şişe ayran aldım, artık tek içeceğim süt, ayran ve suu :))
ara sıra çok canım çekerse nescafeye izin var mı doktoranımm?
yedikolik bak duydun mu, içmeeee

o birşey mi ben günde 5 büyük fincan kahve
1 türk kahvesi

çayın sayısını bilmiyorum ((((((((

hepsini yaptım sadece soğan kürü yarım kaldı fitille beraber yaptım etkisi görülür kesin yumurtladım da uygun zamanlarda görevide başarıyla yaptım artık gerisi allaha kaldı :)

yedirenk özlem uzmanım doktorum unlugül inşallah dediğiniz gibidir Rabbim evimizin küçük sevimli neşelerini bi an önce verir inşallah bizlere....

inşallah canımm

anlatsana canım ya takvimi nasıl yapcamm

hadi hayırlı olsun takvimin

elini karnına koy aklına geldikçe Ya Mübdi oku en az 20 kere 1 dakkanı almaz.ben daha bilmedden karnımla konuştum bu ay annecim nolur tutun diye

ben bunu 3 gündür sürekli yapıyorum aklımdan hiç çıkmıyor sanırım millet bana baakarken yakalıyorum kendimi

topidik ovülasyon testleri sende ne durumdaa

süt gaz yapıyor,ayran bişey yapmadı hiç.aslında ne yesem dokunuyor ne mide varsa bizde anlamadım valla.

kahveler kesinlikle yasakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
çay sadece açık olarak kahvaltılardaaaaaaaaaaaaaaaa .anlaşıldımı

bari sütlü kahve için

Erkeklerin sperm hareketlerini hızlandırımış ama türk kahvesi ilişkiden yrım saat önce içmeleri öneriliyor

ooo süper bizimki sever türk kahvesi..öncesinde türk kahvesi keyfi sonra ilişki bu da güzelmiş :)

30 marttı canım

ooo süper bizimki sever türk kahvesi..öncesinde türk kahvesi keyfi sonra ilişki bu da güzelmiş :)

seviyosa dana ne süper işte :) ben denemiştim bi kaç ay hamilede kalmıştım yanii olabiliyo bide ilişkinin olmadığı sabah spermlerin en kaliteli oldukları anmış ::)

bari sütlü kahve için

Erkeklerin sperm hareketlerini hızlandırımış ama türk kahvesi ilişkiden yrım saat önce içmeleri öneriliyor

kıııız gerçekten mi valla eğer hamile kalmışsam bu kesinlikle doğru derim benim koca bu ay kahve içmeden yatmadı bilinçli değil ama çok seviyo kayfeyi gece yatmadan önce de içmeye başladı hadi inşallah

Ayın 14ü adet tarihi ozamandan bu zamana kadar ki durum aşağıdaki gibi.. Rabbim nasip ederse bu akşam ve yarında ilişki düşünüyorum.

Bugün daha olüvasyon yapmadım son 2 olüvasyonum kaldı birini akşam birini yarın yapmayı düşünüyorum. Gerçi 13. gün yumurtladım gibi ama emin değilim işte...
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah..Bundan sonrasında da dua ve tevekkül...

13.gün yumurtlamışsın canım artık dikkat et kendine

Tugbaya hayırlı olsun bebişin canım sağlıcakla kucağına alırsın inş.
Gülbahçesi hakkında hayırlısı olsun tatlım üzülme bi dahaki aya inş hamiş olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…