Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

silkeletme
ılıksuyla duş
yarım saat yan yatma hatta sabah kadar yatma
eşin hemen çıkmaması ve yiyecek alışkanlıklarına dikkat kahve çay vs... içmemek ama sigara içtim :)

birde ben herkese tavsiye ediyorum gecen ay sogan kürü yapmıştım zaten her kadının en az yılda bir kez yapması gerek.çünkü kadın rahminde bazı bakteriler olurmuş sperm girdiği dakka öldürürmüş.

tabiki herşey Allahtan biz önlemimizi alalım gerisini Allah'a bırakalım.dua zaten hep olacak...

bu arada hala bende hamile olduguma inanamıyorum hani kan çıkmasa inanmıycam sizlerde bana dua edin 6 mayısta kesemizi görelim

Son düzenleme:
yedirenk özlem uzmanım doktorum unlugül inşallah dediğiniz gibidir Rabbim evimizin küçük sevimli neşelerini bi an önce verir inşallah bizlere....

ya canım dediğin gibi varla yok arası hatta ben psikolojik olarak mı yani görmek istediğim için mi görüyorum acaba dedim eşime gösterdim o da bi çizgi var gibi ama zor görünüyo dedi ve söz verdirdi cumaya kadar test yapmam yasak cumarteside annemlere gitcez onlar merkezde orda kan yaptırcam inş o zamana gelmezse midemde yanma gibi bi his var böle acı su geliyo üşüttüm mi ki yoksa miyim

ilk ay fındık ceviz yemekten kilo aldım,sigara zaten kullanmıyorum canım....ilk 3 ay çok istedim de şimdi Rabbim ne zaman kısmet ederse diyorum.hayırlısı olsun.İnş.sen de bebişin keseyi görürsün önemli olan zaten sağlıklı doğması.Bizim küçük kızımız eşimin yeğeni 2 aylık oldu,işitme sorunu hala var diyor doktorlar.önemli olan sağlıklı doğması.inş.bebeğin sağlıklı olur

doktorcum kahve ve çay içmedin mi yani?
pek çok yerde kahveyi kesin diyor, sen de öyle yaptıysan bugünden sonra içmiycem. ben günde 1 nescafe 1 türk kahvesi içiyorum. sigara kullanmıyorum.
soğan kürünü kaç gün yaptın? mideni bozdu mu?

canım onu bende hatırlıyorum hatta sana hamilesin demiştim.benimde çokkk silikti.ama bence başka topiktede yazmış olabilirsin yok yafff :) yoksa tebrik ederdik.:)herneyse takivini yap bulamazsan tekrar anlatım

anlatsana canım ya takvimi nasıl yapcamm

Yaa bu çay niye zararlı ki Memuruz biz çay memurun mazotu demişler

Sıkıldıkça çay içiyoruz
Günde içtiğim çayın kahvenin haddi hesabı yok
pfff bundan mı hamile kalamadım bu zamana kadar acaba

güüülllll nereye gittin canım yaa? birçok yerde kafein alımını kesin diye okudum, en fazla günde 1 bardak diyor. sen de kestiysen biz de keselim. yedikolikcannn fazla içme öyle haddi hesabı olmayan miktarlarda. dur doktorumuz gelsin de bizi aydınlatsın.

Son düzenleme:
valla kızlar çok güldürdünüz beni :)))) çay hamileyken kansızlık aslında normalde de kansızlık yapan bişey,kahve de özellikle erkekler de etkiliyormuş eee ben gün oldu bir kadeh bile değil şarap içtim o ne olceeeek :) tabi çay çok içmem kahve desen ayda yılda bir belki...neyse uzmanımız gelsin bakalım ne dicek

elini karnına koy aklına geldikçe Ya Mübdi oku en az 20 kere 1 dakkanı almaz.ben daha bilmedden karnımla konuştum bu ay annecim nolur tutun diye

yedirenk özlem uzmanım doktorum unlugül inşallah dediğiniz gibidir Rabbim evimizin küçük sevimli neşelerini bi an önce verir inşallah bizlere....

sen %99 hamilesin agzına su gelmesi yanması

canım ne güzelki ben kendimi bildim bileli çay kahve içmem hani çok naddir misafirlikte mecbur içerim sevmem.benm tek kötü alışkanlıgım sigaraydı.içmeyin hiç birini .su içerdim sadece kolaya düşkündüm bebek düşününce onuda agzıma sürmedim.sogan kürünü adetin 7.günü başladım 15 gün içilmeli ama mide yanınca 11.gün bıraktım .illaki hamile kalmak için değil eger ki bakteri varsa öldürsün.sogandan zarar gelmez.

kahveler kesinlikle yasakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
çay sadece açık olarak kahvaltılardaaaaaaaaaaaaaaaa .anlaşıldımı

canım ben de evde kahve içmiyorum ama iş yerinde sürekli yapıp getiriyorlar, 15 gün önce bir tek sabah kahvesi getir dedim yapan kıza ama onu da yavaş yavaş kesmek istiyorum. dediklerin ve yaptıklarım çok doğru gülcüm ya, her yerde sigara, alkol, kafein ve gazlı içecekleri kesin doyir, direkt olarak yumurtlamayı etkiliyor ve yumurta kalitesini düşürebiliyormuş. tabii herkeste aynı olmaz ama yine de dikkat edelim madem. ben en iyisi kahve içmeyim bundan sonra :))

benim midem çok hassas, gastridim de var, soğan kürü için çekiniyorum yapmam herhalde :S

elini karnına koy aklına geldikçe Ya Mübdi oku en az 20 kere 1 dakkanı almaz.ben daha bilmedden karnımla konuştum bu ay annecim nolur tutun diye

ay okumam mı canım burda görmüştüm heralde o günden beri okuyorum hatta dün gece de Ya Mübdi okuyordum öyle uyumuş kalmışım.

Soğan kürünü ben de yapamam midem ufacık şeyden yanmaya başlıyor ben de de ülser var...ne yesem dokunuyor..ama çay ölçülü içerim kahve ayda yılda bir..cola da çok zararlıymış hiç içmem diyebilirim...süt içelim ayran içelim bak ikisi çok zararsız hatta yararlı şeyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…