Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım onu bende hatırlıyorum hatta sana hamilesin demiştim.benimde çokkk silikti.ama bence başka topiktede yazmış olabilirsin yok yafff :) yoksa tebrik ederdik.:)herneyse takivini yap bulamazsan tekrar anlatım

318. sayfanın sonunda silik çıktı diye yazmışım sonrasını bende bulamadım :)

Arkadaşlarım umarım hepiniz çok iyisinizdir.. Kimimmmdoğum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu yıllara inş sevdiklerinle...
Topidik ve yedirenk moreliniZin düzelmesine sevindim wallahi...
Yedirenk ben de aynen senin düşündüğün gibi yaptım kasmadım yastık ayak kaldırma vs.. Dua ettim çok düşünmemeye çalıştım , sizde öyle yapın olacak inş :)))

Waww topik dışında buluşmalar falan , bizi aldatmayın taam mı :)))

Aynen yedirenk ben gezmeyi seviyorum , takılalım, Fatih tarafındayım ben sen nerdesin ?

Ben Avcılarda oturuyorum ama sirkecide çalışıyorum,görüşüp bir çay içeriz artık biz de bu arada fatihi neresindesin benim eşimin teyzesi de orda yavuzselime yakın oturuyor.sıksık geliyorum fatih e..

GUlumm cok sevindim canım bebis yerini sevdi :)) inşallah senin berianurun ve anneolmak in sorunsuz sağlıklı bir sekilde ilerler gebeliği.

Ben de gecen gün keske banka beni yine Ankara'ya gönderse de arkadaşlarımla tanışsam diye düşünüyordum. Yazın benim taraflara gelecek olursanız mutlaka haberim olsun. İnşallah bir gün karşılaşırız. Daha once is için 2 ay kadar Ankara'da kalmıştım, keske yine olsa yine gelsem. :)

ben kıbrıs ı merak ediyorum gelmek istiyorum ama bir türlü fırsat olmadı her yıl antalya ya tatile gittik bu yıl da 1 hafta annemlerde geçirmeyi diğer bir hafta iznimizde de karadenizi turalamayı düşünüyoruz.Kıbrıs da aklımızda bakalım gelirsek haber veririz :)

Yeni güne yeni umutlarla başlayan, annelik heyecanıyla yanıp tutuşan, bebişini tutturan yada tutturmak için canla başla çalışan (örnek ben :p ) herkese herkeslere Günaydıııın seviyorum sizleriiiiiii :KK48::KK33:

herkese iyi haftalar inşallah bol hamişli hafta olur.
ben hafta sonu gittim doktora kontrol için odaya girer girmez hamilemisiniz yoksa dedi inş. onun içinde geleceğim dedim ve en son adetimi gebeliklerimi hikayemi anlattım. muayenede birşey çıkmadı sadece smear testi için örnek aldı haftaya çıkacak sonucu yumurtlamam ne alemde dedim bitmiş yumurtlaman geçmiş dedi ayın 27 si idi çünkü 14. günüm 24 düydü neyse boş geçirmedik çalıştım dedi güldü ve kafana takma gebe kalcam diye en yakın zamanda görüşürüz ozaman dedi ve çıktım odadan bayıldım kadına zaten internetten çok metedmişlerdi inş. gebe kalırsamda ona gideceğim doğumumuda o yapsın inş.

bu arada gebelik haberi gelen tubayada tebrikler

ben kıbrıs ı merak ediyorum gelmek istiyorum ama bir türlü fırsat olmadı her yıl antalya ya tatile gittik bu yıl da 1 hafta annemlerde geçirmeyi diğer bir hafta iznimizde de karadenizi turalamayı düşünüyoruz.Kıbrıs da aklımızda bakalım gelirsek haber veririz :)

canım umarım gelirsiniz ve görüşürüz :))
bu arada topiğin sıradaki tanışması berianur ve sen olabilirsin :)
Nursay da Ankara'da sanırım

Yeni güne yeni umutlarla başlayan, annelik heyecanıyla yanıp tutuşan, bebişini tutturan yada tutturmak için canla başla çalışan (örnek ben :p ) herkese herkeslere Günaydıııın seviyorum sizleriiiiiii :KK48::KK33:

canım benim ne güzel ne pozitif bir günaydın bu :) inşallah bu ayki çalışmaların sana bebişini getirir, ben de seni seviyorumm!!

Son düzenleme:
Günaydın kızlar öğlen oldu ama,ancak okuyabildim yazdıkalrınızı hafta sonu bakamadım.ev temizlemekten fırsat kalmadı...:))) neyse tugbayı tebrik ediyorum inş.bebişine kavuşursun diyorum.Bebeğiniz kaybeden diğer arkadaşa da duamız onunla inş.en yakın zamanda o hamile kalır çünkü bebeğini kaybetmek bizim beklememizden daha zor bişey bence...yedikolik haftaya güzel başlamışsın senin hamile kalmanı da çok istiyorum çünkü uzun zamandır bekliyorsun...ben de bu ay hiç ayaklarımı havaya kaldırma 20 dk yatma falan yapmadım.nedense bu ay içimde hamile kalma heyecanı yok...ama korunmuyoruz ve çalışmaları da öyle şartlandırmadık bu ay eşim de ben de rahatız..aa bir de bana dün diyorki,aa boşver çocuk olsa şimdi temizlik de yapamazdın dedi.ben de güldüm...o da kafasını rahatlanmaya çalışıyor.valla 3 ay çok stres yapmışım onu bu ay çok iyi farkettim.

kızlar bugün bir de diyete başladım.tansiyonum düşmezse devam edeceğim.gebelik öncesi kilo vermek için uğraşıyorum.bir türlü tutturamadım.baklalım verebilecekmiyim..belki arkadaşlar kilon çok değil diyecekler ama kıyafetlerim olmuyor,o sebeple vermem lazım...yaaa sabah sabah giyecek bulamadım evde :KK43:(

mrb kızlar. benim bat 5 gün geçti. cumartesi idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. galiba bu ayda yok ama kan testini ne zaman yaptırıyım sizce....

slm kızlar benim bat 21 nisandı ve yazmıştım 10 gün geçmeden test yapmycam diye dayanamadım yaptım :KK43: ilk testi cuma günü yaptım bişi çıkmadı bi de cumartesi yaptım onda da çok zor görünen gölge şeklinde bi çizgi var iki testte aynı marka ilk yaptğm testte o çizgi yok ikinci de var hala duruyor testler bi akıl verin ya bugün 8 gün geçti düşük yaptığım hamileliğimde de geç döllenme olmuştu şimdi de öyle olabilir mi... tekrar test yapmaya korkuyorum cumartesiye kadar kan verme şansım yok :KK43:(

slm kızlar benim bat 21 nisandı ve yazmıştım 10 gün geçmeden test yapmycam diye dayanamadım yaptım :KK43: ilk testi cuma günü yaptım bişi çıkmadı bi de cumartesi yaptım onda da çok zor görünen gölge şeklinde bi çizgi var iki testte aynı marka ilk yaptğm testte o çizgi yok ikinci de var hala duruyor testler bi akıl verin ya bugün 8 gün geçti düşük yaptığım hamileliğimde de geç döllenme olmuştu şimdi de öyle olabilir mi... tekrar test yapmaya korkuyorum cumartesiye kadar kan verme şansım yok :KK43:(

sabah ilk idrarlamı yaptın

valla benimde varla yok çizgi çıkmıştı.ertsi günde aynıydı kan yaptırdım madem cumartesiye kadar şansın yok.dikkat et kendine inş.gebesi,n.ben,m şu an degeerim 500 ü geçti inşallah ona ragmen silik :))))))))

hayır canım ikisini de öğleden sonra yaptım birini cuma diğerini cumartesi var mı ki bebiş dua edin nolur ya testler duruyor o gölge şeklinde zor görünen cizgi de kaybolmadı çok umutlandım

hayır canım ikisini de öğleden sonra yaptım birini cuma diğerini cumartesi var mı ki bebiş dua edin nolur ya testler duruyor o gölge şeklinde zor görünen cizgi de kaybolmadı çok umutlandım
umutlanmakta haklısın yarın sabah ilk idrarınla yap bakalım ne olacak

valla benimde varla yok çizgi çıkmıştı.ertsi günde aynıydı kan yaptırdım madem cumartesiye kadar şansın yok.dikkat et kendine inş.gebesi,n.ben,m şu an degeerim 500 ü geçti inşallah ona ragmen silik :))))))))

bak uzmandan da yorum gelmiş:

inşallah güzel haberlerini alırızzzz

umutlanmakta haklısın yarın sabah ilk idrarınla yap bakalım ne olacak

bak uzmandan da yorum gelmiş:

inşallah güzel haberlerini alırızzzz

evet bence de gebelik var gibi görünüyor.. bu arada uzman işi biliyor hepimizden önce hamile kaldı demekki hakikaten uzmanlık var biizm kızda işim formülünü bulmuş :)))))

X