Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hiç belli olmaz adet ten 1 gün önce gögüs agrım bitmişti :)))) şimdi geri başladı sabah sanki içine bşey yüklenio gibi uyanıyorum .dua herşeyin başı dua canım

bilmiyorum canım ya bende göğüslerde zaten hiç belirti yok benim enterasan bi durumum oluyo adetten önce bi ay göğüslerim acır diğer ay kasıklarım ağrır ikisi bir arada olmaz genelde ama bugünden itibaren hiç belirti yok tak diye kesildi :KK43: ya bi arkadaş demişti ki hiç belirti arama hiç belirtin olmasada Allah sana o annelik hissini veriyo garip bi biçimde hissediyosun hamile olduğunu, bilmiyorum bata bir hafta var belki erken ama şuan hissimde yok :KK43: tabiki belli olmaz belki bat yaklaştıkça o his gelir inşallah da gelir, hem kendime hem isteyen tüm arkadaşlara duacıyım

Güüül bugün 10 km yürümedim ama gezmeye gittim , bi de utanmadan faceye resim koydum,ablam bu hafta sakın biryere gitme yat demişti , az önce aradı bişey olursa sakın omzumda ağlama dedi, çok morelim bozuldu..

hamiş olupta bişeyden tiksinmekte güzel be canım :) inşallah hamileliğin sorunsuz geçerde bebişini sağ sağlim kucağına alırsın :)

bende bugün sıkkınım biraz geçen gün demiştim ya bel ağrısı kasıkta ağrı akıntım falan var diye ha bide ateş basıyodu dün biraz sıcak tuttum kendimi yatıp dinlendim bugün burnum aktı tüm o belirtiler kesildi demek ki üşütmüşüm bata bir hafta kaldı hiç belirti yok zaten bişeyde hissetmiyorum sanırım bir haftaya kadar görücem kırmızıları :KK43:

Canım benim birkaç arkadasım hamile olduklarını öğrenmeden once soğuk algınlığı/grip türü rahatsızlık yasamışlar. Hatta unlugule de söylemiştim. O da usutmus gibi olmuştu hatırlarsan. İnşallah bir hafta icinde hamileliğini öğreniriz :))

Yumurtlama konusunu cok kafama takmıyorum bugun nedense. Dun yazdım yazdın icimi döktüm bugüne rahatladım :))))) yumurtlama olursa testlerle göreceğiz, olmazsa inşallah yeni aya doktorun beni yumurtlatacak bir formül bulur :) yumurtladigim an dize yazicam burdan :KK70:

Canım benim birkaç arkadasım hamile olduklarını öğrenmeden once soğuk algınlığı/grip türü rahatsızlık yasamışlar. Hatta unlugule de söylemiştim. O da usutmus gibi olmuştu hatırlarsan. İnşallah bir hafta icinde hamileliğini öğreniriz :))

Yumurtlama konusunu cok kafama takmıyorum bugun nedense. Dun yazdım yazdın icimi döktüm bugüne rahatladım :))))) yumurtlama olursa testlerle göreceğiz, olmazsa inşallah yeni aya doktorun beni yumurtlatacak bir formül bulur :) yumurtladigim an dize yazicam burdan :KK70:

canım ya hepimize nasip olur inşallah :)bugün bi arkadaş şöyle bi hikaye anlattı çok şaşırdım, bir akrabası kadın hastalığından ne olduğunu tam olarak o da hatırlamıyo ama rahminin büyük bir kısmını aldırıyo daha sonra o bir parça rahme bebek tutunuyo kadın ağrıdan acaba yine rahmimde bişey mi var diye korkudan doktora koşuyo bi bakıyolar hamile herkes şok oluyo yani can çıkmadıkça umut kesilmez yeter ki Allahım nasip etsin rahmin 4 te 1 i ile bile olabiliyo demek ki :)

canını sıkma ama dogru demiş.ben çalıştıgım için mecbur evden çıkıyorum hayır 1 hafta yatsan nolur.hazır durmuşken kanaman.istanbul yine sizinle.

Güüül bugün 10 km yürümedim ama gezmeye gittim , bi de utanmadan faceye resim koydum,ablam bu hafta sakın biryere gitme yat demişti , az önce aradı bişey olursa sakın omzumda ağlama dedi, çok morelim bozuldu..

Kızlarrr test yapıyorum negatif çıkıyor yarında adet olmazsam ptesi dr gitcem en fazla 28 gün sürüyor benim adetim bugün 27 oldu ama genelde 24 25 gün sürüyordu uzun zamandır bakalım hayırlısı allahtan.

Kızlarrr test yapıyorum negatif çıkıyor yarında adet olmazsam ptesi dr gitcem en fazla 28 gün sürüyor benim adetim bugün 27 oldu ama genelde 24 25 gün sürüyordu uzun zamandır bakalım hayırlısı allahtan.

aynı anda yazmısız cnm yazdıgını görmedim bende hala adet olmadım bugun test yaptım negatifti ama çok çook dikkatli bakınca sanki silik bir çizgi görünüyor gibi ama çookk aşırı silik :) bilemedim ne yapacagımı

Yok daha olmadım tatlım belirtiler var ama hala tık yok uzun zamandır 28 gün sürmüyordu ben tele kaydediyorum bu ay 27 odu yarın son benim için gelirse gelir zaten gelmezse dr gitcem yada yumurtlamadım mı ben bu ay bilmiyorum ki hayırlısı sen adet oldun mu canım

bende olmadım ama kan testi yaptırmaya korkuyorum çünkü negatif çıkınca çok üzülecem kesinleşmeden yapmak istemiyorum bekliyorum ama beklemek de çok zor vakit geçmiyor bende pztye kadar gelmezse inş kan testi yaptırırım artık

aynı anda yazmısız cnm yazdıgını görmedim bende hala adet olmadım bugun test yaptım negatifti ama çok çook dikkatli bakınca sanki silik bir çizgi görünüyor gibi ama çookk aşırı silik :) bilemedim ne yapacagımı

Canım bi kaç gün önce bendede öyle bir durum oldu ama ertesi gün hiç çıkmadı şaştım kaldım dünde yaptım yine negatif çıktı sen yarın yada diğer gün yine yap bence bende hiç silik bile çıkmadı dünkü testte

bende olmadım ama kan testi yaptırmaya korkuyorum çünkü negatif çıkınca çok üzülecem kesinleşmeden yapmak istemiyorum bekliyorum ama beklemek de çok zor vakit geçmiyor bende pztye kadar gelmezse inş kan testi yaptırırım artık

Korkma canım varsa vardır zaten yoksada hayırlısı allahtan o zaman beraber yaptıralım ptesi sabah okuldayım öğleden sonra giderim bende bakalım inş hamileyizdir :)

Canım bi kaç gün önce bendede öyle bir durum oldu ama ertesi gün hiç çıkmadı şaştım kaldım dünde yaptım yine negatif çıktı sen yarın yada diğer gün yine yap bence bende hiç silik bile çıkmadı dünkü testte

ben zaten bu teste pek güvenmedim çünkü çok aşırı silik yarın yapabilirsem tekrar yapacam ya bide birşey soracam canım sürekli karnım gurulduyor benim acaba üşüttüm mü yoksa belirtimi bilemedim kendimi çokda ümitlendirmek istemiyorum adet olacakmışım gibi düşünmeye çalışıyorum

Korkma canım varsa vardır zaten yoksada hayırlısı allahtan o zaman beraber yaptıralım ptesi sabah okuldayım öğleden sonra giderim bende bakalım inş hamileyizdir :)

inşallah canım inşallah pzt güzel haberleri veririz hayırlısı olsun hep öyle dua ettim hayırlı zamanda hayırlı evlat diye inşallah ikimiz içinde hayırlı zamandır bende pzt sabah yaptırırm

kızlar inanırmısınız bende hiç umutsuz bir şekildegittim dra ama dr beta hcg değerini söyleyince az kalsın düşüp bayılıyodum okadar sıkmıştımki kendimi bu sefer de yok diye ama değerim 20.18 cıktı simdi pazartesi yine gidcem değerim yükseliyor diye bakıcaklarmış şimdi daha korkuyorum bu gün yine gebelik testi yaptım yine silik çizgi çıktı ama bu sefer baya belirggindi ne yapçağımı saşırdım polikistik over oluduğum içinde adtimi hesaplıyamıorumda kaldım öylece lütfen dua edin ALLAH SİZLERİNDE GÖNLÜNE GÖRE EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH

X