Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar inanırmısınız bende hiç umutsuz bir şekildegittim dra ama dr beta hcg değerini söyleyince az kalsın düşüp bayılıyodum okadar sıkmıştımki kendimi bu sefer de yok diye ama değerim 20.18 cıktı simdi pazartesi yine gidcem değerim yükseliyor diye bakıcaklarmış şimdi daha korkuyorum bu gün yine gebelik testi yaptım yine silik çizgi çıktı ama bu sefer baya belirggindi ne yapçağımı saşırdım polikistik over oluduğum içinde adtimi hesaplıyamıorumda kaldım öylece lütfen dua edin ALLAH SİZLERİNDE GÖNLÜNE GÖRE EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH

gözün aydın canım benim çook sevindim inşallah değerinde pztsi yükselir hayırlı bir şekilde Rabbim herkese nasip etsin

ben zaten bu teste pek güvenmedim çünkü çok aşırı silik yarın yapabilirsem tekrar yapacam ya bide birşey soracam canım sürekli karnım gurulduyor benim acaba üşüttüm mü yoksa belirtimi bilemedim kendimi çokda ümitlendirmek istemiyorum adet olacakmışım gibi düşünmeye çalışıyorum

Canım senin azda olsa silik çıkmış belirti olabiliyor yarın bi test daha yap bakalım bildiğim kadarıyla adet belirtileriyle çok benzerlik var neden olmasın bence sen hamilesin inş:)

Canım senin azda olsa silik çıkmış belirti olabiliyor yarın bi test daha yap bakalım bildiğim kadarıyla adet belirtileriyle çok benzerlik var neden olmasın bence sen hamilesin inş:)
evet silik bile çıktıysa pozitiftir sonuç bir an evvel beta hcg ni yapttı derim bizide haberdar et :)

kızlar inanırmısınız bende hiç umutsuz bir şekildegittim dra ama dr beta hcg değerini söyleyince az kalsın düşüp bayılıyodum okadar sıkmıştımki kendimi bu sefer de yok diye ama değerim 20.18 cıktı simdi pazartesi yine gidcem değerim yükseliyor diye bakıcaklarmış şimdi daha korkuyorum bu gün yine gebelik testi yaptım yine silik çizgi çıktı ama bu sefer baya belirggindi ne yapçağımı saşırdım polikistik over oluduğum içinde adtimi hesaplıyamıorumda kaldım öylece lütfen dua edin ALLAH SİZLERİNDE GÖNLÜNE GÖRE EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH

Amin canım allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin değerinde çok güzel katlanır inş :)

Gunaydin kizlar bugun benim dogum gunummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK9::KK9:Allah hepimize saglikli omurler verir insallahhh:nazar::nazar:Hsftaya 4 mayis da esimin dogumgunu ve benim batim:26::26::26:Hamileysem eger onu yemege goturucem ve guzel cocuk tisortlerinden alicam hayalini kurdum planini yaptim:KK52:

Gunaydin kizlar bugun benim dogum gunummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK9::KK9:Allah hepimize saglikli omurler verir insallahhh:nazar::nazar:Hsftaya 4 mayis da esimin dogumgunu ve benim batim:26::26::26:Hamileysem eger onu yemege goturucem ve guzel cocuk tisortlerinden alicam hayalini kurdum planini yaptim:KK52:

nice yıllara canım allah uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin inş bebişinde olur size en güzel doğum günü hediyesi olur...

Kızlarrr test yapıyorum negatif çıkıyor yarında adet olmazsam ptesi dr gitcem en fazla 28 gün sürüyor benim adetim bugün 27 oldu ama genelde 24 25 gün sürüyordu uzun zamandır bakalım hayırlısı allahtan.

canım geç döllenme olabilir belki idrara da karışmamış olabilir hcg.. en güzeli pazartesi test yaptır kanda .. inşallah hamilesindir canım :):))

tebrikler canım... :KK24: Allah sağ salim kucağına da almanı nasip etsin :)):nazar::nazar::nazar::emir_bebek: bende de pco var bakalım sonum ne olacak :))

X