Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Ya kızlar belirti diye takılıp kalmak istemiyorum.. Adet belirtisi de olabilir bilemiyorum gerçi amaaaa 3 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum.. Bel ağrısı da oluyor ara ara :KK43: çok canım yanıyor.. bu ağrıları dindirecek bir şey de bulamadım.. Üşütmüşüm zaten hastayım da :KK43: onunda etkisi olur mu bilmiyorum ama uyuyamıyorum bile ağrıdan nereye dönersem döneyim ağrıyorlar :KK43: otururken yürürken falan :KK43: ama adet öncesi hiç yaşamadığım bir durum bu.. bata 5-6 gün var daha :KK43: Bunların belirti olduğunu da düşünmüyorum açıkçası..Çünkü bu ay fitil tedavisi gördüm çalışmalar oldu tabii ama zannetmiyorum döllenme olduğunu..

Canım ne biliyon hamile olmadığını belkide hamişsindir dikkat et bu aralar kendine zaten bata az kalmış gelmez inş hamiş kalırsın:) bide hamilelikte göğüslerde ağrı olabiliyor unutma taam.

Kızlar merhabaaa... topiği yeni gördüm ben :KK17: çok güzel inşallah hepimiz en kısa zamanda hamiş oluruzz :KK16:
benim batım ilk sayfadada yazıldığı gibi 5 nisandı ama 1 nisan şakası yapıp geldi kırmızıcıklar :KK59:
umudumuz bu aya kalmıştı ama geçen migrenim tuttu hap içmem gerek dedim bi test yapayımda negatif çıkarsa içeyim dedim ve bata 5 gün kala test yaptım negatif çıktı ama diğer topikteki arkadaşlar daha belli olmaz 5 gün önceden dedi bilmiorum kısmet ama hiç umutlu değilim açıkcası.. buarada benim bata 2 gün kaldı :18:

canım eğer geç döllenme olursa çıkmayabilir.. yani batın geçsin sonrasında yap test..

Canım ne biliyon hamile olmadığını belkide hamişsindir dikkat et bu aralar kendine zaten bata az kalmış gelmez inş hamiş kalırsın:) bide hamilelikte göğüslerde ağrı olabiliyor unutma taam.

:)) bilmem kendimi hamile gibi hissetmiyorum ondan olabilir belki.. bekleyeceğim bakalım yine de test falan yapmayı.. yine de dikkat ediyorum.. ilaç almam lazım çok hastayım ama almıyorum korkudan :) her ne kadar hamile gibi hissetmesem de dikkat ediyorum.. göğüs ağrısını duydum ama ilk hamileliğimde oldu mu hatırlamıyorum yani vardı ağrı ama başlarda mı sonlar da mı onu kestiremiyorum 3 yıl geçti üstünden :))

Kızlar merhabaaa... topiği yeni gördüm ben :KK17: çok güzel inşallah hepimiz en kısa zamanda hamiş oluruzz :KK16:
benim batım ilk sayfadada yazıldığı gibi 5 nisandı ama 1 nisan şakası yapıp geldi kırmızıcıklar :KK59:
umudumuz bu aya kalmıştı ama geçen migrenim tuttu hap içmem gerek dedim bi test yapayımda negatif çıkarsa içeyim dedim ve bata 5 gün kala test yaptım negatif çıktı ama diğer topikteki arkadaşlar daha belli olmaz 5 gün önceden dedi bilmiorum kısmet ama hiç umutlu değilim açıkcası.. buarada benim bata 2 gün kaldı :18:

canım geç döllenme olmuş olabilir ikimizinde o yüzden içme ilaç.yat uyu.
o migren geçmez öbür türlü bende de var çünkü. sıkıntıya strese gelmez tutar.
inşallah ikimizde hamişizdir geç öğreniriz ama inşallah bizimledirler

akşam 8 gibi yap 5ten sonra su içme

geldim geldim, biri odamdan beni çağırınca geriliyorum, yerimden kalkınca takip edemiyorum. hemen odama dönmek istiyorum :)
unlugul sen hamile topiklerini oku, birşeyler yaz, ama buranın daimi üyesisin, başka yere gidemezsinnn!!!
Özlemcim benden herşey beklenir, bir dahaki dr konuşmamda, her türlü gaf yapabilirim :))) senin eşin çok espriliymiş, severim öyle insanları, sen de çok olumlusun, evinizin huzuru neşesi hiç bozulmasın inşallah.
unlugulum saat 4 gibi ovülasyon testi denemesi yapıyım diyorum. kaçtan sonra su içmeyim ben?

silik çizgi oldugu gün başla zaten 1.gün silik 2.gün koyu 3.gün silik çıkar 3 gün çalış. silkeletmeyi ve beline yastıık koyup yatmayı unutma.silkelemezse ellerinle sen kendini kaldır hafif salla.anladın sanırım .hadi bakalım hayırlsıı

ben hala adet olmadım... gebelik de yok... son üç adetim de böyle iyice saçmaladı... geçen ay tarlusalla adet olabildim...tam 58 günde... iki kere doktora gittim ikisi de saçmaladı.. son gittiğim doğum kontrol hapı kullan yumurtalık tembelliği dedi.. oysa ben bebek düşünüyoruz demiştim... hapla nasıl hamile kalacaksam...

sürekli ağlamak istiyorum (bu benim adet belirtim), şişkinlik var ve gerginim... ama adet olamıyorum, bir de baş ağrısı var... acaba kansızlık mı var, ağır kansızlık da adet düzensizliği yaparmış.. gerçi hormonlarıma da bakmadı şu iki gıcık doktor....:KK50:

umarım en kısa zamanda adet olurum....

devletemi gidiyorsun canım ,yaşın ?kaç yıldır istiyorsun? eger devletse imkanın varsa özele git ne istersen yaparlar.Allah düşürmesin herkese imkan versin

ben hala adet olmadım... gebelik de yok... son üç adetim de böyle iyice saçmaladı... geçen ay tarlusalla adet olabildim...tam 58 günde... iki kere doktora gittim ikisi de saçmaladı.. son gittiğim doğum kontrol hapı kullan yumurtalık tembelliği dedi.. oysa ben bebek düşünüyoruz demiştim... hapla nasıl hamile kalacaksam...

sürekli ağlamak istiyorum (bu benim adet belirtim), şişkinlik var ve gerginim... ama adet olamıyorum, bir de baş ağrısı var... acaba kansızlık mı var, ağır kansızlık da adet düzensizliği yaparmış.. gerçi hormonlarıma da bakmadı şu iki gıcık doktor....:KK50:

devletemi gidiyorsun canım ,yaşın ?kaç yıldır istiyorsun? eger devletse imkanın varsa özele git ne istersen yaparlar.Allah düşürmesin herkese imkan versin

cevabın için teşekkürler... ikisi de farklı iki özel hastanedeydi...

28 yaşındayım daha bu ay korunmayı bıraktık... daha çok yeni...hamile olmamak değil adet olamamak beni strese sokuyor... adet öncesi gerginliğim yoğun olurdu zaten.. şimdi bir de uzun sürüyor...kendime telkin ediyorum rahat ol diye ama bir zaman sonra kayış kopuyor... üç buçuk yaşında bir kızım var... o etkilenmesin diye kendimi sıkıyorum...

bu arada tekrar gözün aydın... hayırlısıyla kucağına alır, mis kokusunu içine çekersin inş..:KK49::nazar::emir_bebek:

aminnn sağol canımmm

cevabın için teşekkürler... ikisi de farklı iki özel hastanedeydi...

28 yaşındayım daha bu ay korunmayı bıraktık... daha çok yeni...hamile olmamak değil adet olamamak beni strese sokuyor... adet öncesi gerginliğim yoğun olurdu zaten.. şimdi bir de uzun sürüyor...kendime telkin ediyorum rahat ol diye ama bir zaman sonra kayış kopuyor... üç buçuk yaşında bir kızım var... o etkilenmesin diye kendimi sıkıyorum...

bu arada tekrar gözün aydın... hayırlısıyla kucağına alır, mis kokusunu içine çekersin inş..:KK49::nazar::emir_bebek:

walla canım ya sorma nasıl canım sıkıldı ama adet olmadıkca umudum devam ediyor.
inşallah diyorum rabbim hayırlısıyla bir evlat nasip edecek.
İnşallahh canım hepimize inşallahh :KK16:

canım eğer geç döllenme olursa çıkmayabilir.. yani batın geçsin sonrasında yap test..
öle yapıcam bakalım nasip belkimde adetim günümde gelir... bişi hisedemiorum artık :KK59:

canım geç döllenme olmuş olabilir ikimizinde o yüzden içme ilaç.yat uyu.
o migren geçmez öbür türlü bende de var çünkü. sıkıntıya strese gelmez tutar.
inşallah ikimizde hamişizdir geç öğreniriz ama inşallah bizimledirler
amin canımm benim bu ay ümidim yok ama inşallah tutmuştur hayırlısıysa tabi :KK16:

canım rahim bebek için kendini hazırlamaya başladığında adetler düzensizleşirmiş..saçmalarmış yani die duymuştum canım:26:

kızlar iyi ki varsınız çok yazmıyorum ama yazdığınız her harfi okuyorum benimle aynı durumda olan arkadaşlarımın umut dolu sözleri beni güçlendiriyor.bende iki defa hüsran yaşadım bu ay 2 mayıs reglim umutla ve duayla bekliyorum karnımda hafif batmalar var başka da hiçbir belirti yok umarım güzel haberler alırız ne diyelim
koyu çizgileri gören anne adaylarımızı tebrik ediyorum sağlıklı hayırlı evlatlar doğurun inşallah.Hamilenin duası kabul olurmuş dua edin bize:))

valla dun dayanamayıp yaptım ama pişman oldum. Kan testinde de negatif görmekten çok korkuyorum. Dün çok sancım vardı bugun geçti...

Allahıma şükür bu ay oldu :) test yaptım bebiş geliyo inşallah :) darısı tüm isteyenlere inşallah :)
allah sağlıkla kucağına almayı kokusunu duymanı nasip eder umarım :nazar:

geldim geldim, biri odamdan beni çağırınca geriliyorum, yerimden kalkınca takip edemiyorum. hemen odama dönmek istiyorum :)
unlugul sen hamile topiklerini oku, birşeyler yaz, ama buranın daimi üyesisin, başka yere gidemezsinnn!!!
Özlemcim benden herşey beklenir, bir dahaki dr konuşmamda, her türlü gaf yapabilirim :))) senin eşin çok espriliymiş, severim öyle insanları, sen de çok olumlusun, evinizin huzuru neşesi hiç bozulmasın inşallah.
unlugulum saat 4 gibi ovülasyon testi denemesi yapıyım diyorum. kaçtan sonra su içmeyim ben?

haaa biz eşşek kadar olmuş iki çocuğuz :))))) ankara bir o birde ben varız allahta mutluluğu gösterdi çok şükür allah hepimize nasip etsin

ben hala adette oladım.
idrar testi pozitifti kan negatifti. çarşamba akşamı tekrar idrar testi yaptım negatifti o da.
bu testler benimle dalga geçiyor :KK22::KK22:

testleri mutlaka sabah ilk idrarla yapın akşam yapılan testte idrardaki betahcg

İnşallahh canım hepimize inşallahh :KK16:

öle yapıcam bakalım nasip belkimde adetim günümde gelir... bişi hisedemiorum artık :KK59:

amin canımm benim bu ay ümidim yok ama inşallah tutmuştur hayırlısıysa tabi :KK16:

canım rahim bebek için kendini hazırlamaya başladığında adetler düzensizleşirmiş..saçmalarmış yani die duymuştum canım:26:

inşaallah öyledir...

gerçi ikinci bebeği uzun zamandır istiyorum(geçen seneden beri) ama eşim istemiyordu...bu ay razı ettim... belki de psikolojik olarak adetimi geciktiriyorum...:KK52:

X