Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kapı Açılır Sen Yeterki Vurmayı Bil!... Ne Zaman? Bilmem!... Yeterki O Kapıda Durmayı Bil. . . ! (Hz. Mevlana)

Egerki siz bizim hep zor oldu herşey der inanırsanız aynen öyle zor olur.

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına

günaydın kızlar! güya daha seyrek girecektim topiğe, sabahın köründe size yazmaya geldim :)

işe gelir gelmez ovulasyon testlerim geldi. bi dünya test. eve gidince deneme yaparım bir taneyle. inşallah paketi bitirmeden hamile olduğumu öğrenirim.

Nursaycım çok teşekkür ederim canım. Özlemim sen de sağol. Bugün daha iyiyim. Konum zaten hamile kalamamak değil, hamilelik için gerekli olan olguların bir türlü denk gelememesi ve denemeye başlayamamak. Ertelenen hayaller. Benim üzüntüm bu. yoksa Rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman olacaktır, buna inanıyorum.

Kapı Açılır Sen Yeterki Vurmayı Bil!... Ne Zaman? Bilmem!... Yeterki O Kapıda Durmayı Bil. . . ! (Hz. Mevlana)

Unlugulum benim hayat hikayemi bilsen bunu söylemezdin :) hiçbir kararımı sonuçlandırmadan yarıda bırakmadım. o kapı açılana kadar denemeye devam. menopoza kadar vazgeçmek yok. Rabbim çok bekletmesin inşallah, yokluğuyla sınamasın. sizleri seviyorum.

face ne bakarmısın canım

günaydın kızlar! güya daha seyrek girecektim topiğe, sabahın köründe size yazmaya geldim :)

işe gelir gelmez ovulasyon testlerim geldi. bi dünya test. eve gidince deneme yaparım bir taneyle. inşallah paketi bitirmeden hamile olduğumu öğrenirim.

Nursaycım çok teşekkür ederim canım. Özlemim sen de sağol. Bugün daha iyiyim. Konum zaten hamile kalamamak değil, hamilelik için gerekli olan olguların bir türlü denk gelememesi ve denemeye başlayamamak. Ertelenen hayaller. Benim üzüntüm bu. yoksa Rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman olacaktır, buna inanıyorum.

Unlugulum benim hayat hikayemi bilsen bunu söylemezdin :) hiçbir kararımı sonuçlandırmadan yarıda bırakmadım. o kapı açılana kadar denemeye devam. menopoza kadar vazgeçmek yok. Rabbim çok bekletmesin inşallah, yokluğuyla sınamasın. sizleri seviyorum.

amanda kim gelmiş hoş gelmiş :)))
sen yap testlerini allah yapacaksa bahane bol olur ama benim hormonlarda sorun yok kocamın değimi ile sürekli gıdaklıyorum ama tık yok :))))))))

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına

zeynep geliyor zeynep :))))

o zamannnn herşey güzel olacak diyoruuuz :)))):21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

güle anlattım size de anlatayım

sabah evde gülmekten yarıldım
benim şu silik çizgili gebelik testi hala duruyor
ahmet, aaaa özlem bu noolmuş diye sen beni çağır bir baktım iki tane çizgi kopkoyu
sabah sabah üşenmeden boyamış
sonra tabiii gazabıma uğradı ama iyi güldük he:)

yeni favorim buğlem :))) cennette su taşıyan melekmiş

amanda kim gelmiş hoş gelmiş :)))
sen yap testlerini allah yapacaksa bahane bol olur ama benim hormonlarda sorun yok kocamın değimi ile sürekli gıdaklıyorum ama tık yok :))))))))

zeynep geliyor zeynep :))))

o zamannnn herşey güzel olacak diyoruuuz :)))):21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

aaa herkes karamsar olmuşşş yaa üzülmeyin kızlar.. kafanıza takmazsanız zaten kavuşursunuz bebişlerinize.. :KK43:( dünden beri okuyorum canım sıkıldı valla... 10 yıl komşumun çocuğu olmadı tam 10 yıllll... her şeyi denediler tüp bebek bile.. ama şimdi 2 tane oğlu var arka arkaya oldu hemde.. üzülmeyin sıkmayın canınızı!! elbet olacak ama bugün ama yarın.. illa ki olacak.. Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin anne olmak isteyen kimsenin kucağı boş kalmasın... Lütfen karamsar olmayın kızlar..sıkmayın bu kadar canınızı strese giriyorsunuz ve bebek olacaksa da beyninizin verdiği emirle hamile kalamıyorsunuz yapmayın ama :KK43: :KK20: olumlu düşünelim olumlu olsun yedikolik arkadaşımızın dediği gibi.. güne enerjik ve pozitif başlayalım ki her şey yolunda gitsin.. olumsuzluklarla başlarsak gün gittikçe çekilmez hale gelir.. üzülmeyi bırakalım kızlar :))) bakın benimde 3. ayım hala tık yok üzülmüyorum:KK9: her şeyde vardır bir hayır.. ne zaman olursa olsun sağlıkla olsun hayırlısıyla olsun kızlar :))) :KK16::KK16::KK54::KK54::KK39::KK39:

Günaydın herkese. Size bişey sorcam kızlar adetim 3 gün gecikti dun sabah test negatif çıktı ama hala hastalanmadım sizce ne yapıyım yardımlarınızı bekliyorum

canı m kan testi yaptır benim idrarda testinde görünmez gibiydi ama kanım 56 çıktı testler sıkıntı normalde iyi çıkmalıydı idrarda

Günaydın herkese. Size bişey sorcam kızlar adetim 3 gün gecikti dun sabah test negatif çıktı ama hala hastalanmadım sizce ne yapıyım yardımlarınızı bekliyorum

güle anlattım size de anlatayım

sabah evde gülmekten yarıldım
benim şu silik çizgili gebelik testi hala duruyor
ahmet, aaaa özlem bu noolmuş diye sen beni çağır bir baktım iki tane çizgi kopkoyu
sabah sabah üşenmeden boyamış
sonra tabiii gazabıma uğradı ama iyi güldük he:)

hahaha çok hoş yaa koptum :KK9::KK9::KK9:

var canımya yemek yiyemiyorum yogurt süt ceviz meyve yediklerim.yagdan tiksindim

ayy canım benim yağdan bende tiksinmiştim oğlumla.. kızartma falan yapamıyordum.. eşim kendi kızartır yerdi.. hatta kaynım bile bana yap dedi malzemeyi verdim eline çıktım mutfaktan öyleydim yani.. geçse de geçmesede bulantılar sağlıklı olun gerisi önemli değil.. yağ da çok yararlı değil zaten :KK54:

Yedirenkim hayatta neyi istediysem Allah'a şükür ki oldu, ama cok çalıştım cok sabrettim cok ağladım. Aynen benim de hiç hemen olmadı, cok cok zor ulaştım. Allah sevdiği kullarının duasını duymak için çektirirmiş derler. Okul is evlilik konusunda hep böyle oldu. Bu benim ikinci evliliğim. Cok kötü günler yasadım ama Allah'a bin kere şükürler olsun ki esimle tanıştım sonra. O uzuntulerle rahmimde myomu çıktı, kanser tehlikesi atlattım, şimdi de iste beynimde adenom varmış. Unlugulum ben 8 aydır istiyorum ve korkuyorum bu yasa kadar bu kadar saglık sorunu yasadım, fazla geciktirmek istemiyorum. Mücadele mücadele, bazen üzülüyor insan. Ama umutsuz değilim, yedirenk sen de sakın umudunu kaybetme. İnşallah bir gün olacak, ama inşallah cok yıpratmadan gelir. Kozlar sizi üzmek istemedim, lütfen yeni anneler alınmayın. Benden cok daga kötü durumda insanlar olduğunu biliyorum, hergun onlar için de dua ediyorum.

aynen canım ya,okul iş hep mücadeleyle sahip olduğum istediğim şeylere..benim de eşimin 2.evliliği önceki evliliği çok sürmemiş.ama şükür biz dün 3.yılımızı devirdik..valla dün güzel bir sürpriz hazırlamış bana çok hoşuma gitti.işinin en yoğun olduğu zamandı erken çıkmış sağolsun.mutlu oldum valla :)

Bende yoruldum şu 4 ayda, bilmiyorum.. O kadar ovulasyon testi aldım ama kullanmıycam sanırım. Akışına bırakıcam artık.. onu yap bunu yap derken hep aklımda her an hiç çıkmıyor.. beynim yoruldu artık.hayırlısını Allahtan diyorum.. Sanırım bu işin matematiği yok. Hayatımın çok merkezine aldım biraz uzaklaşmam lazım..hepinizi seviyorum Allaha emanet olun

canım senle diyet yapacaktık değilmi biraz o topike takılalım beraber bu düşünceden uzaklaşalım en iyisi bu ayı atlıyorum zaten ben öyle karar aldım

kızlar iyiyim şimdi, hepinize olumsuz ve karamsar elektrik verdim, üzdüm sizi kusura bakmayınn.

özlem çok güldüm, eşin çok alem :))) inşallah en yakın zamanda gerçekten iki koyu kırmızı çizgi görürsünüz. sen de ona bir şaka yaparsın artık :)

yedirenk daha nice nice 3. yıllara, 33. yıllara inşallah. eşinle ve yavrularınızla mutlu ve huzurlu.

unlugul buğlem hiç duymadım, anlamı da duyuluşu da çok güzelmiş. zeyneb ismini de beğendim.

kızlar dün doktora mail attım, yumurtlama da yumutlama diyerek gayet açıklayıcı bir mail ve sorularım vardı. adam cevap yazmış, "mine hanım sizin de saptadığınız gibi "ovülasyonunuz" olmamış...." ovülasyon tırnak içinde. hahaha çok güldüm, bir doktora çalışma derim ötekine yumurtlama :)))

X