Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

eşim tuhaflaştı buzdolabına kan soncunu asmış.kayınvaldeme torun gelio dedim o diger torunu anladı hafta sonumu dedi.dedim yok 8,5 ay sonra .şoka girdi.benim ailem yok öldüler.aslında kimseye 3 ay demiyelim dedik.duymayan kalmadı

ailelere falan nasıl söylediniz :) ne güzel bir duygudur ya eşin bile değişmiştir :)

hahahaa kayınvalidenin yoruma koptum nasıl mutlu olmuştur o da eşler zaten ayrı bi alem erkekler daha ayrı seviniyorlar baba oluyoruz diye.üzüldüm canım ailen için tekrar başın sağolsun
çok dikkat et kendine de meleğine de iyi bak inşallah pıtpıtlarını da duyarsınız

:))) tamam yaaaaaa küçücük kıza bağırma ))

İnşallah inşallahhhh :))) bezini bağlayıp heee:))) ben onun bezini severim :))))
(temiz bezini ama )
Aynen arabasına atıp gezdiririz

hahah 9 ay sonra göreceksin temiz bezini mi, kakalı bezini mi seviyorsun :)
herşeyleri tatlı geliyormuş tombik totolu miniklerin
inşallah benim olursa, fazla sakınmak evde tutmak istemiyorum. bırakıcam alışsın dışarda gezmeye
inşallah olur kızlar bizim de yakında, birlikte büyürler unlugul ve berianur teyzelerinin yavrularıyla :)

Sen şimdi sakınmak istemiyorum dersin de Doğunca inşallah görürüm seni, ablamdan biliyorum ....
İnşallah inşallah dua ediyorum hep
Senin şu sonuçların da bi çıkaydı

Kızlarrr test yaptım negatifi gördüm kesin olarak artıkın kırmızıların gelmesini bekliycem büyük olasılıkla mayıs ayında diş dr gitcem onlarında bakıma ihtiyacı var ama yazık onlarada sonraki aya düşüneceğim hayırlısıyla:) ama topiği aslaaaa bırakmıycam yoksa ölürüm topiksiz:)))))

Sen şimdi sakınmak istemiyorum dersin de Doğunca inşallah görürüm seni, ablamdan biliyorum ....
İnşallah inşallah dua ediyorum hep
Senin şu sonuçların da bi çıkaydı

sonuçlarımı şimdi öğrendim.
prolaktin: 20.68 (bu güzel bir değer, artmamış aksine düşmüş)
progesteron: 1.10

yumurtlamadım arkadaşlar. bugün 19. günüm ve yumurtlamadım. tam geçen ay herşey düzeldi derken, olmadı işte ya. o kadar da çalışıyoruz. doktoruma mail yazıyım bakalım ne diyecek

Canını sıkma hemen bi dr görüş bakalım sor herşeyi canım neden kaynaklanıyor acaba?

Canını sıkma hemen bi dr görüş bakalım sor herşeyi canım neden kaynaklanıyor acaba?

canım prolaktinim yüksekti, o dönemde prolaktin yumurtlamayı baskıladığı için yumurtlamam olmuyordu. mart başında normal değere düştü prolaktinim ve geçen ay 14. gün yumurtladım. doktorum istanbulda, ona sonuçlarımı gönderdim, herşey çok güzel denemeye başlayın hiçbir engelin yok dedi. nisan'da adet olunca denemeye başladık işte ve bu ay yumurtlamam olmadı. o kadar ümitliydim ki, ama yumurtlayamadığımı ateşimden takip ediyordum. endişem prolaktinin yükselmesiydi ama aksine daha da düşmüş. anlayamıyorum. ümitlendiğim için de kalakaldım böyle

Taamda bebeğim belki yumurtlamışsındır her ay aynı olacak diye bişey yok yani boşuna üzülme şimdi havalrda değişti artık ateşede pek güvenme yani düşükse düşük ateşin öyle düşünme bak prolaktininde düşmüş ne güzel.

yumurta olmazsa bebek de olmaz ühühüüü
dr bana 19 ve 21. günler progesteronuna baktır demişti. yumurtlayınca prog. yükseliyormuş canım. acaba şimdi mi göndersem sonuçları yoksa 21. günü de beklesem mi? ne dersin?
hain yumurtaaaaaaaaaaaaa

Topidik ben değerleri pek bilmiyorum açıkçası canım peki progesteronun kaçlarda olması gerekiyor sen biliyormusun değerini?

canım benim hemen her ay yumurtlamıyor ki insan arada boş zamanlar oluyor veya geçde yumurtlayabilirsin ama moral bozmak yasak unuttun mu....

kızlar ben bugün biraz rahatsızım pek yazamıyorum hatta gidip uyusam diye ne dualar ediyorum tabiki olmuyor :)
ama yazdıklarınızı okuyorum öpüyorum sizleri

hamişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sizi de ayrı öpeyim artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…