Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sonuçlarımı şimdi öğrendim.
prolaktin: 20.68 (bu güzel bir değer, artmamış aksine düşmüş)
progesteron: 1.10

yumurtlamadım arkadaşlar. bugün 19. günüm ve yumurtlamadım. tam geçen ay herşey düzeldi derken, olmadı işte ya. o kadar da çalışıyoruz. doktoruma mail yazıyım bakalım ne diyecek

Canım sakın moralini bozma..Prolaktinin düşmüş demek ki bişeyler yoluna giriyor. Yumurtan geç de oluşabilir naz yapıyordur annesi üzülme olur mu? dua ediyorum seninn için
:KK19:

Canım dün akşam dediğin gibi çalıştım bir iki dk eşim çıkmadı.. Sen 5 dk çıkmasın yazmıştın ama ben okadar dayanamadım .. Biraz ağırdır kendisi sağolsun ezilecektim :KK30: :KK1:

Silkeledikten sonra 15 dk falan ayaklarımı diktim sağ tarafıma döndüm uyudum.
Sabah 6da kalktım ılık suda ayakta duş aldım okadar zorlandım ki dondumm resmen
:KK53:

Sana sormak istediğim spermler dışarı çıkmasın diye yaptığın bişey var mı ? Ben elimle kapatmaya çalışıyorum sonra yorulup bırakıyorum :KK31:

çıkarken peçeteyi tuvalat kagını biraz koparaıp kalın şekilde çıktıgı dakka bez gibi onu koyuyordum canım.

Canım dün akşam dediğin gibi çalıştım bir iki dk eşim çıkmadı.. Sen 5 dk çıkmasın yazmıştın ama ben okadar dayanamadım .. Biraz ağırdır kendisi sağolsun ezilecektim :KK30: :KK1:

Silkeledikten sonra 15 dk falan ayaklarımı diktim sağ tarafıma döndüm uyudum.
Sabah 6da kalktım ılık suda ayakta duş aldım okadar zorlandım ki dondumm resmen
:KK53:

Sana sormak istediğim spermler dışarı çıkmasın diye yaptığın bişey var mı ? Ben elimle kapatmaya çalışıyorum sonra yorulup bırakıyorum :KK31:

Kızlar adetimin son günü yumurtlamama var daha 7,8 gün. Ağrı kesici içsem bişi olurmu acaba

İç gitsin canım yaaa zaten adet bitmiş sayılır ne olcak o kadar takıntılı olma :))) ben yeni evliyken işte adetimde çok sancılı geçiyodu atardım bi ağrı kesici aman yapma aman etme çocuğun olmaz neee yani ağrıdan ölelimli laaa hiç bişeycikte olmadı çok şükür allahıma.

Aa nurdan gelmiş, hoşgeldin canım

Topidik hayırlısı oldun canım dua ediyorum, Rabbim hayırlısıyla versin, bunda da vardır bi hayır...
Belki bu ay geç yumurtlayacaksın canım olamaz mı ?

İmpossible_is_nothing sen o zaman 29 martta mı adet oldun canım?

Son düzenleme:
X