Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım ben ateşe inanmıyorum pek bakma ona.normalde 36 ,5 olan ateşim 36 altı gebelik oldugu günlerde.hatta bak dün sabah bile 36,1 di yumurtlama dönemnde de 35,7 civarlarıydı.şu testin gelsin inş.göreceksin

ay inşallah bugün gelir testlerim yaa, internetten yurtiçi kargoya bakıyorum, hala adanada bekiyor görünüyor. bugün gelir diye tahmin ediyorum, bakalım.
ben de ateşe inanıyorum, ama doktor sitelerinde de diyor bazı kadınların ateşi hiç öyle çıkmıyormuş. ama bazılarınınki de uyuyormuş ateş kuralına. ama yine de çalışmalarımızı hiç aksatmadık :) 3 kez preseed bile kullandım. bakalım bugünki testte belir olur ateş bende doğruyu gösteriyor mu göstermiyor mu.

günlük 1 muz ve 1 kase yogurt 1 bardak süt kesinlikle yenip içilmeliymiş.potasyum ve kalsiyum kalp oluşumu için gerekliymiş

oleeeyyy!! ben bunları şimdiden yiyorum kii :) kızlar inşallah sizin mide bulantılarınız çok kötü olmaz.

Regl :))
Güllllll geçen aylardan hatırlamıyor musun ? Biz bu yaz tatile gidecektik gezecektik , sonra çocuk düşünecektik
Hiiiç strese giremem , şimdiden teyzeleri hamile misin yok dediğimde olur olur kızım dert etme diyordu.. Kv desen yine öyle dedim ki en sonunda oğlunuz istemiyor... Böyle işte... Herşey bir yana ben evlendiğimizden beri çok istiyordum bir sn önce olsun, Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

sen evleneli ne kadar olduki canım.aslında benim de evlendiğimden beri çocuk hevesim var ama dizginledim kendimi hep...aman ev alalım aman biraz zaman geçsin aman 3 yıl geçsin öyle hamile kalayım evlilikten 4-5 yıl sonra çocuğum olsun,yok tatile gidelim evliliği yaşayalım dedik hep..pişman değilim iyi de oldu ama içinden geliyorsa yap gitsin valla...

tatile bebekli de gidilir kızlar. berianur hiç merak etme. 5 aylık hamile kızlarla tatile gittim ben daha önce. yabancılar 1-2 aylık bebeleri kapıp diyar diyar geziyor. 3-4 çocukla gezen avrupalılar var. bebeler hiçbişeye engel değil :) benim olursa inşallah, bezini bağlayıp geziricem :)))

sen evleneli ne kadar olduki canım.aslında benim de evlendiğimden beri çocuk hevesim var ama dizginledim kendimi hep...aman ev alalım aman biraz zaman geçsin aman 3 yıl geçsin öyle hamile kalayım evlilikten 4-5 yıl sonra çocuğum olsun,yok tatile gidelim evliliği yaşayalım dedik hep..pişman değilim iyi de oldu ama içinden geliyorsa yap gitsin valla...

6 ay oldu.. Ama ben oldum olası çocukları bebekleri çooook seviyorum ve istiyorum

tatile bebekli de gidilir kızlar. berianur hiç merak etme. 5 aylık hamile kızlarla tatile gittim ben daha önce. yabancılar 1-2 aylık bebeleri kapıp diyar diyar geziyor. 3-4 çocukla gezen avrupalılar var. bebeler hiçbişeye engel değil :) benim olursa inşallah, bezini bağlayıp geziricem :)))

İnşallah inşallahhhh :))) bezini bağlayıp heee:))) ben onun bezini severim :))))
(temiz bezini ama )
Aynen arabasına atıp gezdiririz

selam kızlarr ya bi sorum olucaka ayın 18 inde beta hcg 200 çıktı ayın 23 ünde gittiğimde doktor tekrar test yapalım dedi bu arada keseyi gördü kan değeğrim bu sefer 2116 olmuş dün telde konuştum doktorla bis orun ok dedi ama sizce ikiz gebelik olabilir mi ? 1000 lerde olma lazım dedi doktor ama mayısın 6 sında tekrar gidicem ama merak ediyorum yinede :emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

selam kızlarr ya bi sorum olucaka ayın 18 inde beta hcg 200 çıktı ayın 23 ünde gittiğimde doktor tekrar test yapalım dedi bu arada keseyi gördü kan değeğrim bu sefer 2116 olmuş dün telde konuştum doktorla bis orun ok dedi ama sizce ikiz gebelik olabilir mi ? 1000 lerde olma lazım dedi doktor ama mayısın 6 sında tekrar gidicem ama merak ediyorum yinede :emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Maşallahh sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallahh , benim en çok istediğim ikinci şey ikiz olsun :))) sen istiyor musun bilmiyorum ama Rabbim hakkında hayırlısını versin, 200 battan kaç hün sonra idi ? Ya da önce miydi

Maşallahh sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallahh , benim en çok istediğim ikinci şey ikiz olsun :))) sen istiyor musun bilmiyorum ama Rabbim hakkında hayırlısını versin, 200 battan kaç hün sonra idi ? Ya da önce miydi

olmasını tabi isterimmm :)) hayırlısı olsun tabikide
200 çıktığında 3 gün geçmişti :)

ben de çocukları severim çoooook.ama eşim o kadar çocuk canlısı değil.benim kafamda önce ev alma planı vardı hatta eşime de dedim.ev almadan çocuk yapmam diye :))))) ben de az değilmişim kızlaaarrrr....neyse ama şimdi didiniyoruz ikimizde niye çocuk olmuyor diye ama hala da geç olsa da olur önemli olan hayırlı olması diyorum.bu arada babası da hala boşverin yapmayın çocuk diyor çok enteresan ama değilmi

ikizmiiii maşallah kız iki çocuğa aynı anda bakma kapasiten var iyi valla.ama kv yakın bakacak insan var.Allah gönlüne göre versin

valla canım günlük yiyecek listemde 1 bardak süt sabah gece yatarken yogurt akşam yemek sonrası 1 avuç kuru üzüm 2 incir 2 ceviz yiyorum.1 adette muz .2 gündür bunları aksatmadan yiyorum yiyecegimde.sonra canım bişey isterse yiyorum.heralde buda yeterlidir

ilk üç ayda bebeğin beyin gelisimi tamamlandığı için hergün 3 yada 4 adet ceviz yemelisin canım

Son düzenleme:

Hımm hayırlısı olsun inşallah , ben kendi değerimi kıyaslamak için sordum Batı'na kaç gün var diye... İkiz konusunda fikrim yok ama topikte geçen aylarda bi kızın da değeri senin gibi iki katıydı hatta aşılama yaptırmıştı neyse, ikiz değildi , senin için de hayırlısı olur inşallah sağlıklı sıhhatli olsun da :)))

valla canım günlük yiyecek listemde 1 bardak süt sabah gece yatarken yogurt akşam yemek sonrası 1 avuç kuru üzüm 2 incir 2 ceviz yiyorum.1 adette muz .2 gündür bunları aksatmadan yiyorum yiyecegimde.sonra canım bişey isterse yiyorum.heralde buda yeterlidir

yeterlidir bence canım kalsiyum ihtiyacını mutlaka karşila yoksa biliyorsundur bebek kalsiyumu annede yoksa annenin dişlerinden alıyor buda dış agrisi çekmene neden olur

ikizmiiii maşallah kız iki çocuğa aynı anda bakma kapasiten var iyi valla.ama kv yakın bakacak insan var.Allah gönlüne göre versin

Amiiiin cümlemizin inşallahhh ... İşi bıraktım ben canım daha da çalışmayı düşünmüyorum kendi işim olması dışında ( Rabbim mecbur etmesin ) bakarım inşallahhhh olsun da :KK66:)) dediğin gibi kv yakın annem de seve seve bakar :)

kızlar günaydın ya kafam çok karışık biri bana da yardımcı olsa ya
sat 2 nisan
27 şubat
28 ocak
hesaplamaya göre 4 mayıs bat olarak gösteriyor
birkaç gündür bel ve kasık ağrım vardı kasık ağrım bugün arttı sanki hasta olacak gibi negatifi göreceğimi bile bile dün test yaptım ve tabii gördüm
akıntım da arttı sizce erken falan mı adet olcam ben:KK4:

senin deger takıntın beni öldürcek.bak canım biz kanı adetin 26,günü verdık canım ve 56çıktı değilmi.şimdi cuma günü 104 olsa pazar günü 208 ve doktor hesabına göre zaten 30 gün adeti baz alıyorlar.sonra salı günü 410 ve perşembe 820 diyelim ve adetimiz 4 gün geçmiş oluyor .asabımı bozma benim deger takıntılı oldun çıktın başımıza :)

Son düzenleme:
canım gecte yumurtlamış olabilirsin yumurtlama agrıların devam ediyor olabilir

kızlar günaydın ya kafam çok karışık biri bana da yardımcı olsa ya
sat 2 nisan
27 şubat
28 ocak
hesaplamaya göre 4 mayıs bat olarak gösteriyor
birkaç gündür bel ve kasık ağrım vardı kasık ağrım bugün arttı sanki hasta olacak gibi negatifi göreceğimi bile bile dün test yaptım ve tabii gördüm
akıntım da arttı sizce erken falan mı adet olcam ben:KK4:

X