Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

selam kızlar nasılsınız, benim bu aydan umudum yok aslında ama yinede bat 9 nisan

ben bu ay rahim filmi çektirdim 4gün önce şansım dahmı yüksektir sonuçta tüplerde bişi varsa ilaçla gtmiştir sonuçta bide tüplerle ilgili bi sıkıntımda yokmuş 1 senedir deniyorus ama bi türlü olmuo tüm tahillilerde yaptırdık bi sıkıntıda gözükmüo neden olmuo anlamadım ve psikoloim iiiiice bozuldu gözümü açtığım anda başlıyorum düşünmeye olana kadarda böyle gider sanırım ben ne yapmalıyım=((((((

takmamaya çalışmalıısın canım ondan da olmaz.

heee 3 aydırda yumurta takibindeyim çatladığı günde çalıştık geçen ay risk almayalım die ama gene olmadı=(

olur ,bir sıkıntın yoksa dua et Allah büyük olur yaşın kaç?

30 yaşındayım geçen sene mart ayında 1 düşüğüm var 2yıllık evliyim sabah akşam dua ediom gününü beklio onuda biliom ama artık çoook sabırsızlanmaya başladım hemen olsun istiyorum

takmamaya çalışmalıısın canım ondan da olmaz.

canım çoook isteyipte takmayan varmı varsa bana nasıl yaptığını söylesin çünkü ben yapamıyorum hafta sonu geziyorum tatil rezervasyonunuda yaptım arkadaşlarla takılıyorum kitap okumaya başladım sinemayı haftada 1e çıkardım
sırf biraz düşüncelerimden uzaklaşayım die ama kendimle kaldığım an kuruntularım başlıo=(((( yaa olmazsa

30 yaşındayım geçen sene mart ayında 1 düşüğüm var 2yıllık evliyim sabah akşam dua ediom gününü beklio onuda biliom ama artık çoook sabırsızlanmaya başladım hemen olsun istiyorum

eşine tahlil yapıldımı canım sprem sayısı falan?

kızlar merhaba. bende geçen ay bekliyordum ama olmadı. doktora gittim. sağ kanalda tıkanıklık olabilir dedi. korunmayın 6 ay deniceksiniz dedi. olmazsa kanalı açıcaz önemli değil dedi. bizde 2 aydır deniyoruz işte. inş. olur. şimdi bunları düşündükçede stres yapıyorum çok. oyüzden çalışmalara devam.

eşine tahlil yapıldımı canım sprem sayısı falan?

evet tatlım normali 20milyonmuş eşimin 87milyon dr istanbulda yaşayıpta budeğeri gördüğüm 2.adam dedi onda hiç sıkıntı yok bütün olay bende gözüküo ama tahliller film hiç sıkıntı yok hani bi sorun olsa sebebi bilsem onun üzerine gidicem ama yokk 1 senedir hiçmi denk gelmez diyorum yumurtanın çatladığı günüde öğrendik geçen ay ona göre hareket ettik ama bu ayda hastalandım=((

inş.canım allah isteyen herkese nasip etsin=)

valla kızlar yazdıklalrınızı okudum.boşverin takmayın taktıkca insan farketmeden stres yapıyor.ben geçen 2 ay taktım bu 2 ay da takmayı düşünmüyorum.2 ay sonrasında olursa daha iyidir işte seneye bahara olsa keşke....havalar güzelleşti ben kafamı dağıttım iyi oldu..siz de keyfini çıkarmaya bakın.inş duam bu ay isteyenlerin bebişine kavuşması

çok hareketlilikten birbirleriyle kavga edip içeri giremiyorlarmı acaba sen gircen ben gircem diye malum çok olunca :))))

şaka bi yana iyi olur inş. allah sanada verir tüm isteyenlerede

ben artık çok istiyorumda diyemiyorum ya, allahım hayırlısıyla versin, kürtajım olmasa karnım 5 aylık olacaktı şimdiye yolun yarısını geçmiş olacaktım bile ama şimdi herşey sil baştan, bu ayda olmadı bence öyle hissediyorum ama illa olsunda demiyorum bilmiyorum tuhaf bir duygu
bir yanım deli gibi istiyor öbür yanım zamanımı var acaba diyor

evet tatlım doğru sölüon allah ne verirse hayırlısını versin ama gelde bunu bize söyle sabırsızlıktan strestan ölces cocuk olsun die=)geçmiş olsun nede aldılar bebeğini=(

evet tatlım doğru sölüon allah ne verirse hayırlısını versin ama gelde bunu bize söyle sabırsızlıktan strestan ölces cocuk olsun die=)geçmiş olsun nede aldılar bebeğini=(

kalbi durmuştu canım 7-8 haftalık falandı hayırlısı olsun diyorum demekki hayırlısı böyleymiş diyorum ama bi yanımda kalsa şuan şu kadar olurdu böyle olurdu deyip duruyo kendimle çelişiyorum yani bende

seninki daha kötüymüş ben öğrendim 1 hafta sonra kanamam başladı 6haftalıkken gitti bazan ben bile derim olsaydı şimdi şu kadar olmuştu die yada keşke dr gitmeseydim 1hafta sonra gidiomuş haberim olmazdı die çünkü normal adet gibi gitti bende=((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…