Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

umarım bu ay dileğine kavuşursun ben bir yıldır istiyorum ama olamadı geçen ayda 3. kez kimyasal gebelik yaşadım.

ben hiç kullanmadım ovülasyon testini ama zaten 28 günde birse yarın ya da öbür gün çizgiyi görürsün bende yeni yeni hesaplayarak gidiyorum 2 aydır yani :) :26:

aa gerçekten mi, bebek yerleşme ağrısı nasıl bişey?
Adetten ne kadar önce başlar?

yumurtlama dönemi ile regli dönemin arasındaki 15 günlük süreç içinde olur hafif regli sancısı gibi ama arra ara batma tabii herkese göre değişiyor kimin dede bu dönemde 1-2 damla kanama oluyor

bu benim okuyarak öğrendiklerim pratik te nasıl yaşayanlar söylesin artık :)

Allahım inşallah sanada nasip eder, eminim tüm önlemleri almış tedavini takip ediyosundur, dua edelim.. Sebebi neymiş kimyasal gebeliğin tespit edildimi sebebi

Kızlar benide ekleyin BAT 7 nisan.

gelmesin artık bu kırmızılar. Bende hamiş kalmak istiyorum. Herkes hamiş kalsın bu nisanda işte o kadar !!!

ahhh canım benimmm sağolasın saygısızlık olurmu hiçççç :)))
seviyorum siziii

Canım çok sağol :)
Bu dediklerini ben de yaşıyorum ama malum bekleme döneminde bütün belirtileri yaşadığımızı zannediyoruz. Psikolojik de olabilir yani benimkiler. Göğüs ağrım veya damla kan yok.
Teşekkürler cevap için..

Arkadaşlar bende yeniyim benim normalde adetim 3 nisandı ama 30 martta ooldum yani anlıcağnız erken oldum yeni tarihim ortalama 25 nisan ekleyin benide hayırlısı allahtan.

aa gerçekten mi, bebek yerleşme ağrısı nasıl bişey?
Adetten ne kadar önce başlar?

Canım ben de tam bilmiyorum. Bazı arkadaşların kasığında veya belinde veya karnında ağrı olmus. Hamile olanlardan duyuyorum ama kesin bildigim birsey değil

canım ben doktora sordum illaki çekilmem gerekse genel anestezi olmazmı korkuyorum duramam ben dedim.illaki istiyorsan yaparız ama tavsiye etmiyoruz ama hasta duramıyorsa zaten bagırta bagırta çekemeyiz bayıltırız dedi.canım ama çektirmen gerek biliyorsun demi.bak bişey varsa önceden bil yılların boşa geçmesin.ben 3-4 ay deniycem baktık olmadı çektireceğim.şu anda istemedim.yaşımız geçiyor erken bilmemiz gerek.genel anestezi ile olunca 1 ay korun diyorlar vücut ancak atıyordur narkozu anladıgım.

gunaydın kızlar... Hiç bir belirtim yok hala.. 3 gün kaldı bata Gögüslerimin şişliği indi bugün bu kötü haber adet olurum kesin...

herkes gelmiş buraya
günaydın kızlar valla bat 27 marttı gelen giden yok hala testlerde de negatifi yedim yiyeli öyle oturuyom cuma doktora gidicem bakalım neyim varmış
inşallah bu ay herkese uğurlu gelir

kızlarrr benım kırmızılar geldiii inşş bi dahaki sefere allah nasip kısmet etsınnn... bu ay şansı devam eden arkadaşlarınn bu ay bebeklerine kavuşması dileklerimle ....

bende bel ağrısı oldu.. kuyruk sokumumun üstü uyuşuyomuş gibi bir ağrı oldu cnm

canım bana 1 ay korun diyen istanbul'da gittiğim dr du. o anastezisiz yapıyor. ama korun demişti.
anastezili yapan da burdaki dr um. o bana korunmana gerek yok dedi.
akşam başka bir dr da bayıltmalı hsg çekilen arkadaşımı gördüm. ona da dr u korun dememiş, benden duyunca şaşırdı.
bazı dr lara göre bir önlem demek ki bu korunma işi. ben de yaptım, ne de olsa zararı yok. riske atmaktansa 1 ay beklemiş oldum, hem de kafam rahatladı birazcık çalışmayınca :) ne zaman yaptıracaksanız yaptırın, ama siz dinlemeyin bu dr ları bence, mutlaka bayılın. yedirenkin çok ağrılı geçmiş, içim acıdı okurken :S

Son düzenleme:
gunaydın kızlar... Hiç bir belirtim yok hala.. 3 gün kaldı bata Gögüslerimin şişliği indi bugün bu kötü haber adet olurum kesin...

günaydınn! hiç belli olmaz bence, herkeste belirtiler farklı oluyor. inşallah hamilesindir :)

canım sonuçta ister bayıltsın ister bayıltmasın tüplere rahme ilaç veriliyor bolca.1 ay bekleyip üstüne adet görüp adetle içindekileri atmak daha mantıklı korunman iyi olmuş

Nilay=) 21 nisan [/quote]

tablomuza göre:

nrkny = > 2 nisan
rosesoulcan => 3 nisan

kızlar durumlar ne, cevap verin? kırmızılar gelmedi di mi? test yapan, haber alan var mıııı?

merhaba kızlar umutsuz olsam da söyleyeyim batımı 19 nisan! inşallah bu ay bebişim gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…