Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Batdaşım, 4 yıllık evliyim ama son 2 aydır istiyoruz geçen ay başladık yani.düzenli ilişki oldu am olmadı.bu ayda ovulasyon testi kullanayım dedim ama kırmızı çizgiti göremedim acaba diyorum çatlama sorunumu var neyse sen ne zamandır istiyosun canım

umarım bu ay dileğine kavuşursun ben bir yıldır istiyorum ama olamadı geçen ayda 3. kez kimyasal gebelik yaşadım.

ben hiç kullanmadım ovülasyon testini ama zaten 28 günde birse yarın ya da öbür gün çizgiyi görürsün bende yeni yeni hesaplayarak gidiyorum 2 aydır yani :) :26:

aa gerçekten mi, bebek yerleşme ağrısı nasıl bişey?
Adetten ne kadar önce başlar?

yumurtlama dönemi ile regli dönemin arasındaki 15 günlük süreç içinde olur hafif regli sancısı gibi ama arra ara batma tabii herkese göre değişiyor kimin dede bu dönemde 1-2 damla kanama oluyor

bu benim okuyarak öğrendiklerim pratik te nasıl yaşayanlar söylesin artık :)

umarım bu ay dileğine kavuşursun ben bir yıldır istiyorum ama olamadı geçen ayda 3. kez kimyasal gebelik yaşadım.

ben hiç kullanmadım ovülasyon testini ama zaten 28 günde birse yarın ya da öbür gün çizgiyi görürsün bende yeni yeni hesaplayarak gidiyorum 2 aydır yani :) :26:

Allahım inşallah sanada nasip eder, eminim tüm önlemleri almış tedavini takip ediyosundur, dua edelim.. Sebebi neymiş kimyasal gebeliğin tespit edildimi sebebi

Kızlar benide ekleyin BAT 7 nisan.

gelmesin artık bu kırmızılar. Bende hamiş kalmak istiyorum. Herkes hamiş kalsın bu nisanda işte o kadar !!!:KK47::KK47::KK47:

bende çok eski değildim ama sürekli okuyordum ama istekler aynı olunca çekimserlik kalmıyor en azından benim için öyle :)))

umarım o kadar çok olurki ohaaaa falan olalım yani :)))))

benim işler bir yoğunlaştı anlatamam tüm türkiye ilaçsız kalmış gibi
yoğunluktan çocuk yapmaya fırsat kalmayacak diye korkuyorum sende özlendiiin canımmm

doktor bana da fitil verdi düşükten sonra oluşmuş sanırımmmmm

ateş falan varmıydıı gebelik şüphesi ile erken öğrenmen bile güzel bir şey umarım çabucacık geçer ve kendini hamiş sancılarına bırakıır
çok geçmiş olsunn

hadi bakalım onlardan biri bebişe döner inşallah

amiinnnn doktor bana da sağda 5-6 solda 4-5 AFT dedi bunlarda yumurtamı oluyor bilemedim

saygısızlığın en büyüüğü bizim ki seni nasıl unuturuz. yasssıklar olsun bize hoşgeldin canımm

ahhh canım benimmm sağolasın saygısızlık olurmu hiçççç :)))
seviyorum siziii:21::21::21::21:

yumurtlama dönemi ile regli dönemin arasındaki 15 günlük süreç içinde olur hafif regli sancısı gibi ama arra ara batma tabii herkese göre değişiyor kimin dede bu dönemde 1-2 damla kanama oluyor

Canım çok sağol :)
Bu dediklerini ben de yaşıyorum ama malum bekleme döneminde bütün belirtileri yaşadığımızı zannediyoruz. Psikolojik de olabilir yani benimkiler. Göğüs ağrım veya damla kan yok.
Teşekkürler cevap için..

Arkadaşlar bende yeniyim benim normalde adetim 3 nisandı ama 30 martta ooldum yani anlıcağnız erken oldum yeni tarihim ortalama 25 nisan ekleyin benide hayırlısı allahtan.

canım ben doktora sordum illaki çekilmem gerekse genel anestezi olmazmı korkuyorum duramam ben dedim.illaki istiyorsan yaparız ama tavsiye etmiyoruz ama hasta duramıyorsa zaten bagırta bagırta çekemeyiz bayıltırız dedi.canım ama çektirmen gerek biliyorsun demi.bak bişey varsa önceden bil yılların boşa geçmesin.ben 3-4 ay deniycem baktık olmadı çektireceğim.şu anda istemedim.yaşımız geçiyor erken bilmemiz gerek.genel anestezi ile olunca 1 ay korun diyorlar vücut ancak atıyordur narkozu anladıgım.

hepiniizzzz bir anda hamile kalııııın inşallahhhhhhhhhhh :emir_bebek:

ne diyeyim ben size 5 dk boş bırakmaya gelmyorsunuz maşallah

gül ne ara gittin kız doktora hani 2 gün daha girmesem siteye film bile çekilmiş olacak alemsin ama tahlillerine sevindim

benim 8 nisan tahliller 18 nisan da film çekilecek ama galiba ben vazgeçtim yedikolik korkuutttu beni bahane arıyordum zaten :KK70::nazar:

gunaydın kızlar... Hiç bir belirtim yok hala.. 3 gün kaldı bata Gögüslerimin şişliği indi bugün bu kötü haber adet olurum kesin...

herkes gelmiş buraya
günaydın kızlar valla bat 27 marttı gelen giden yok hala testlerde de negatifi yedim yiyeli öyle oturuyom cuma doktora gidicem bakalım neyim varmış
inşallah bu ay herkese uğurlu gelir

kızlarrr benım kırmızılar geldiii inşş bi dahaki sefere allah nasip kısmet etsınnn... bu ay şansı devam eden arkadaşlarınn bu ay bebeklerine kavuşması dileklerimle ....

bende bel ağrısı oldu.. kuyruk sokumumun üstü uyuşuyomuş gibi bir ağrı oldu cnm

canım ben doktora sordum illaki çekilmem gerekse genel anestezi olmazmı korkuyorum duramam ben dedim.illaki istiyorsan yaparız ama tavsiye etmiyoruz ama hasta duramıyorsa zaten bagırta bagırta çekemeyiz bayıltırız dedi.canım ama çektirmen gerek biliyorsun demi.bak bişey varsa önceden bil yılların boşa geçmesin.ben 3-4 ay deniycem baktık olmadı çektireceğim.şu anda istemedim.yaşımız geçiyor erken bilmemiz gerek.genel anestezi ile olunca 1 ay korun diyorlar vücut ancak atıyordur narkozu anladıgım.

canım bana 1 ay korun diyen istanbul'da gittiğim dr du. o anastezisiz yapıyor. ama korun demişti.
anastezili yapan da burdaki dr um. o bana korunmana gerek yok dedi.
akşam başka bir dr da bayıltmalı hsg çekilen arkadaşımı gördüm. ona da dr u korun dememiş, benden duyunca şaşırdı.
bazı dr lara göre bir önlem demek ki bu korunma işi. ben de yaptım, ne de olsa zararı yok. riske atmaktansa 1 ay beklemiş oldum, hem de kafam rahatladı birazcık çalışmayınca :) ne zaman yaptıracaksanız yaptırın, ama siz dinlemeyin bu dr ları bence, mutlaka bayılın. yedirenkin çok ağrılı geçmiş, içim acıdı okurken :S

Son düzenleme:
gunaydın kızlar... Hiç bir belirtim yok hala.. 3 gün kaldı bata Gögüslerimin şişliği indi bugün bu kötü haber adet olurum kesin...

günaydınn! hiç belli olmaz bence, herkeste belirtiler farklı oluyor. inşallah hamilesindir :)

canım sonuçta ister bayıltsın ister bayıltmasın tüplere rahme ilaç veriliyor bolca.1 ay bekleyip üstüne adet görüp adetle içindekileri atmak daha mantıklı korunman iyi olmuş

canım bana 1 ay korun diyen istanbul'da gittiğim dr du. o anastezisiz yapıyor. ama korun demişti.
anastezili yapan da burdaki dr um. o bana korunmana gerek yok dedi.
akşam başka bir dr da bayıltmalı hsg çekilen arkadaşımı gördüm. ona da dr u korun dememiş, benden duyunca şaşırdı.
bazı dr lara göre bir önlem demek ki bu korunma işi. ben de yaptım, ne de olsa zararı yok. riske atmaktansa 1 ay beklemiş oldum, hem de kafam rahatladı birazcık çalışmayınca :) ne zaman yaptıracaksanız yaptırın, ama siz dinlemeyin bu dr ları bence, mutlaka bayılın. yedirenkin çok ağrılı geçmiş, içim acıdı okurken :S

Nilay=) 21 nisan
evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes bat bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

gelmemesi için dualar isteyen bat'lar

[sıze=3]:)

nrkny = > 2 nisan

rosesoulcan => 3 nisan

yedikolik => 5 nisan (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

esrarengiz86 => 5 nisan ( umarım oda martta bebiş olduğunu öğrenir)

egumus => 5 nisan

melisa87 => 5 nisan

ahseninur => 5 nisan

yesılfındık => 5 nisan

sener => 6 nisan

kimim85 6 nisan (ortalama  )

meryemsare =>7 nisan

topidik => 8 nisan

deniz_yyy => 9 nisan

theparadise => 10 nisan

a_zade => 10 nisan

sendrom01 => 10 nisan

pufboregı => 11 nisan

cedricx => 12 nisan

dolunay78 = >12 nisan

ncy_ => 13 nisan

hersey_guzel_olacak => 12 nisan

sinolog => 14 nisan

ozlemgok => 15 nisan

oznurun => 15 nisan

aysboz => 15 nisan

atarli => 17 nisan

dilzar => 17 nisan

alphinrosa => 18 nisan

__mevsim => 18 nisan

ucrubucrub => 19 nisan

ceylinnila => 19 nisan

beremm => 20 nisan

unlugul =>21 nisan

yedirenk79 => 23 nisan

aysenazz =>23 nisan

analist52 => 24 nisan

tugbaya => 24 nisan

drysnr => 26 nisan

impossible_is_nothing => 27 nisan

ellermbomboskald24kasm11 => 27 nisan

melekkkkkim => 28 nisan

nurecrin => 30 nisan

:))
[/sıze]
[/quote]

tablomuza göre:

nrkny = > 2 nisan
rosesoulcan => 3 nisan

kızlar durumlar ne, cevap verin? kırmızılar gelmedi di mi? test yapan, haber alan var mıııı?

merhaba kızlar :KK3: umutsuz olsam da söyleyeyim batımı 19 nisan! inşallah bu ay bebişim gelir :KK31:

X