Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Benim haberim yokmuss burdann selam kizlar batim5-7 nisan ama benim regl agrilarim basladi gibi

Canım seninle adet tarihimiz aynı benimde ağrılarım var ara ara .. ama göğüslerde bu ay hiçbir belirti yok.. Test yapmayı düşünmüyorum çünkü bu ay rahim filminden sonra çokta fazla çalıştık diyemem sadece korunmasız 2-3 ilişki okadar bunada tutmaz sanırım

Canım korkutmak istemezdim belki de benim ağrı eşiğim düşüktür ondan canım yanmıştır kişiden kişiye göre ağrı durumları değişebilir.. Benim yüzümden erteleme sakın.. Sadece 6 ayı bekle derim ben

Düşünmemek elde değil ki Bende neler denedim 2 kere klomen + çatlatma iğnesi kullandım ama olmayınca olmuyo işte boşver olacak elbet bi gün

niye umudun yok canım suan ymurtlama aralıgındasın bol bol calış hayırlısıyla olur ınsallah

9 aydır korunmuyoruz zaten..doktorum hiçbir sorun görmedi..eşim de test yaptırdı onda da sorun yokmuş..benimle aynı zamanda korunmayı bırakan arkadaşımın bebeği oldu ..onun adına çok sevindim tabi..ama kızıyorum kendime..nasıl olmuyor diye..bu ay ovu testi kullanıyorum ve preesed diye bir jel kullanıcam..bakalım nasıl olacak?!

canım bende aynılarını yaptırdım 2ay boyunca bu ay rahim film çektirdim die dr um bişi yapmıycas bi dahaki ay gene adetinin 3.günü gel dedi.ama korunma dedi belki olur hee=))))bi umut genede

bende aynı durumdayım canım ne yapcaı bilmemek kadar kötü bişi yok=(((( senin gene 9ay ben 1 senedir beklemedeyim çocuk olsun die

valla aynı beni anlattın :))bizdede hiçbir sorun yok çok şükür. bizde 9 aydır korunmuyoruz aynı zamanda başladık arkadaşlarla aynı döneme gelsin diye onlar nerdeyse doğuracak ben kaldım onlar adına çok sevinsemde gördükçe içim bi tuhaf oluyor bende bu ay preseed jel aldım ve dün kullanmaya başladık inşallahh vesile olurda bizde bu ay hamile kalırız..bu yüzden anlattıkların bana çok yakın arkadaşım :) Allah hepimize hayırlısını versin

hani bir şeye ahhh eder ya insan
benimkisi o 3-5 sayfa oldu mu direk

inşallaaaaaaaaaaaaaaaaah hepiniz hamile kalırsınız çıkıyor ağzımdan :))))

Allahım inşallah sanada nasip eder, eminim tüm önlemleri almış tedavini takip ediyosundur, dua edelim.. Sebebi neymiş kimyasal gebeliğin tespit edildimi sebebi

belirlenmedi bu ay tüm tahliller yapılacak bakalım sonuç ne olacak

Kızlar benide ekleyin BAT 7 nisan.

gelmesin artık bu kırmızılar. Bende hamiş kalmak istiyorum. Herkes hamiş kalsın bu nisanda işte o kadar !!!

eklendin hayırlısı

gelmesin tabi ben bu ay kendimi nasıl koşullandırdıysam çantamdaki pedleri çıkardım :)))

Arkadaşlar bende yeniyim benim normalde adetim 3 nisandı ama 30 martta ooldum yani anlıcağnız erken oldum yeni tarihim ortalama 25 nisan ekleyin benide hayırlısı allahtan.

eklendin hayırlısı

haklısın ama bu kadar acıması birde devlet hastanesi öyle isteğe göre yapmaz sanırım anesteziyi

kızlarrr benım kırmızılar geldiii inşş bi dahaki sefere allah nasip kısmet etsınnn... bu ay şansı devam eden arkadaşlarınn bu ay bebeklerine kavuşması dileklerimle ....

kıyamam umarım bu ayın sonunda 30 nisan gebesi olarak çıkarsın karşımıza

Nilay=) 21 nisan
[/QUOTE]

ben ekliyorum da ondan :)

hadi hayırlısı

merhaba kızlar umutsuz olsam da söyleyeyim batımı 19 nisan! inşallah bu ay bebişim gelir

umutsuz olma lütfen inşallah kalırsın da sende şaşırıp kalırsın

selam kızlar nasılsınız, benim bu aydan umudum yok aslında ama yinede bat 9 nisan

hayırlısı eklendin

hiç stress olma her şey bir döngü meselesi malesef olması gerekiyorsa oluyor hemde hiç beklemeden bat ne zaman

ben zaten kapı gıcırtısından korkarım sen bakma bana anjioya bile zorla aldılar :) bunu düşünemiyorum bile

Benim bir arkadaşım var 4 yıl korunmadı doktora gittiler ne kocasında ne kendisinde sorun yoktu 4 yıl sabrettiler ama en son tüp bebek yaptılar yaş ilerliyor diye.çocuğu haziranda doğacak.ama inş.biz o kadar bekleyenlerden olmayız.bu iş kısmet işi diyrolardı doğru diyorlarmış.(((

ya sahi sorması ayıptır ama kızlar bir ayda ne kadar sık ilişki yaşıyonuz ben ilk ay 2-3 günde özellikle yumurtalama döneminde sıklaştırdım.ama bu ay niyetim öyle kendi haline bırakmak ne zaman olursa artık.zaten eve gidene kadar saat kaç oluyor.iş yerimle ev uzak..eve git yemek yap ye falan vakit kalmıyor valla..hafta içi böyle geçiyor.aman sıklaştırdık yine bişey olmadı.bırkatım kendi halineee..zaten kazayla hamile kalanları da anlamış değilim.biz uğraşıyoz millet kazayla kalıyor.benim tanıdığım biri prezarvatifle 40 yaşında hamile kaldı.çok güldüm ya vallaa.bize bak ona bak.

tablomuza göre:

nrkny = > 2 nisan
rosesoulcan => 3 nisan

kızlar durumlar ne, cevap verin? kırmızılar gelmedi di mi? test yapan, haber alan var mıııı?

Merhaba arkadaslar benım bat 7 nısan grıp oldum antıbıyotık kullanmam gerektıgı ıcın dun beta hcg yatırdım bugun aldım sonucu 0.100 negatıf yanı ama bu ay yumurtlamam gec oldu normlade batım 31 marttı ama yumurtlamam gec oldugu ıcın batım 7 nısan sızce erken yaptırdıgım ıcınmı boyle cıktı adete 6 gun varken yaptırdım bu arada bı tane oglum var bes yasında ıkı tanede dusugum var bırı altı haftalık bırıde kımyasal gebelık sekız ay once olmustu

canım dirimselde 250tl bilgin olsun.genel anestziyi tavsiye etmiyormuş doktor ama zorlanırsan veya istege baglı genel anestezi yapıyorlar.anestezi uzmanı varmış.devlette yapmazlar güvenmiyorum dersen koruda çok pahalı uyarsa dirimseli düşünebilirsin.önce doktoru sevmemiştim ama dün gittiğimde memnun kaldım baya konuştuk.devlet hastanelerinden emekli 53 yaşında .halenur denizli.araştır istersen ilerisi için olmasada rahim filmi çektirebilirsin.

ben zaten kapı gıcırtısından korkarım sen bakma bana anjioya bile zorla aldılar :) bunu düşünemiyorum bile

canım 3günde 1 olmalı normali ama eğer yumurtanın çatladığı günü biliosan 1gün öncesi o gün ve sonrası dr öyle söyledi bana

ya bide ben bişi diymmi ilk kez mart ayında yumurtalama zamanımda özellikle ilişki olsun dedim normalde öyle bi perdiyodumuz yoktur afedersin canımız ne zaman isterse olurdu yani bu kez geçen ay yani sanki görevmiş gibi aman şu zaman lsun bugünü kaçırmayalım dedim ve kendimi kötü hissettim sanki görevmiş gibi eşimi damızlık kullanıyomuşum gibi geldi bana çok mutsuzdum halada mutsuzum oysa eşlerimiz bunu hak etmiyorlar bence

kızlar ben de preseed jel almıştım, ama bu ay korunduğumuz için henüz hiç kullanmadım. adetimden sonra kullansam mı, yoksa bir ay kendimiz mi denesek diye düşünüyordum ben de. nasıl kullanıyorsunuz? kaç gram? aplikatör kullanıyor musunuz? birbirimizle preseed bilgilerimizi paylaşalım, ne dersiniz? :))

cnm bende bu ay aldım bi kere kullandım adet olmamma yakındı denemek olsun die :) adetim bitsin kullanıcam yeniden aplikatör kullandım yazdıı kadar cok kullanmadım biraz 30 lar da felan kullandım bence dene hem preseedin 2 ay beklemeside pek de doğru olmaz

oy sen beni öldüreceksin topidik,jelleri tavsiye etmiyen doktorlarda var canım biliiyormusun o jeller spermide öldürebiliyormuş.sen kendin yapsana bak hiç bişeyinde bişey çıkmadı çıkanıda düzellttin eşinde de sorun yok bildiğim .3-4 aya hamile kalacaksın iş çıkarma kendine ovulasyon testini anladım.bende yapacak bu ay ama orana burana bişey sürme ,satmak için yazılanlara inanma

ay canım biz de eşimle aynı konuyu düşünüp gülmüştük halimize.
hele bir de tecavüz bebekleri oluyor :S hani o an mutlu olacaktın, iyi düşünecektin, öyle olunca yumurta spermleri çekiyordu? stres olunca olmuyordu? tecavüzle hamile kalanları nasıl açıklasınlar?
bizim çevremizde de çoğunluk kazayla hamile kaldı. ya cidden çok büyük bir şans onlarınki, ya da şu kadar çabaladık dememk içi öyle diyorlar canım.

EŞİMİN ARkadaşıda kazara hamile kaldı demiş.dedim sorsana arkadaşına o nasıl bir kazaymış.Allah o kazayı bizeede versin n:)))))))))))))))9

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…