Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Ünlügül ne heyecanlısındur senn, ben senin için daha çok heyecanlıyım :KK66:))
İnşallah güzel haber gelecek, ben de yataktan ayrılanilirsem hazırlanıp çıkacağım, sizce sağlık ocağı mı , özele mi gideyim ?

özele git canım ya sağlık ocağına pek güvenme bence kadın doğuma git direk hayırlı haberlerle gel inş

Allah razı olsun canımmmm , senin de güzel haberlerini alacağız tez zamanda inşallahhhh

hayırlısı olsun canım,zaten biz ilk çocuğa niyetlendiğimizde namaz kılıp dua ettik.duamda hayırlıysa olsun dedim.elbet zamanı vardır ben buna inanıyorum.kardeşimin de 7 ay da oldu hamile kaldığı ay 2 yıldır tayini bekleyen eşinin tayini çıktı.yani kısmeti zamanı varmış.hayırlısı olsun hepimiz için.

bak boşuna sıkıntı yapıyormuşsun canım gördün nmü her ay aynı gün yumurtlayacaksın diye bişey yok, değişebiliyor bikaç gün, sıkma canını oluruna bıraaak :)

canım ben ateş ölçüyorum biliyorsunuzdur, o ateş yükselmesini görürsen rahatlıycam. yumurtladım demektir. bundan sonra da bana ders oldu, ovulasyon testi yapıp takip edicem. bazı kadınların her ay aynı gün oluyor, galiba bazıları da benim gibi farklı günlerde. hala prolaktin dengeye oturmaya çalışıyor ya, belki de geçiş dönemi olduğu için böyle düzensizlikler vardır. oluruna bıraktım artık bol bol çalışma ve pozitif düşünce ile bekliyorum :)))

Nursay senin burcun ne ?? Çok anaç bir kişiliğin var:KK66:) çok da oozitifsin maşallah Rabbim senin de gönlüne göre verir inşallah

evet ya, Nursay çok sıcak biri değil mi? Allah onun da yüzünü güldürsün, denemeye başklar başlamaz :))

kıza dedimki bankodaki gecen ay bana 100 3 haftalık gebesind edin deger 0,100 dü ya dedim eger gene yanlış söyle bu sefr dalarım sana dedim.ne kadar üzüldüm biliyormusun dedim :KK43:bu sefer tlf açmıycam direk gidip elime alıp ben bakacam :KK70:

Canım batı beklemeyeyim mi ? Bi de kalktığımda kanama oluyor, yattığım sürede olmuyor , bugün böyle yatayım diyorum

Canım neyi bekliyosun dr git tatlım ne olur ne olmaz adamın asabını bozma o herifine söle çabuk dr götürsün seni o kaaaa:)

canım olacak senin kafaya takılacak inan hiç bişeyin yok.bak kızkardeşin bizden küçük 7.ayında olmuş.

hayırlısı olsun canım,zaten biz ilk çocuğa niyetlendiğimizde namaz kılıp dua ettik.duamda hayırlıysa olsun dedim.elbet zamanı vardır ben buna inanıyorum.kardeşimin de 7 ay da oldu hamile kaldığı ay 2 yıldır tayini bekleyen eşinin tayini çıktı.yani kısmeti zamanı varmış.hayırlısı olsun hepimiz için.

Nursay senin burcun ne ?? Çok anaç bir kişiliğin var:KK66:) çok da oozitifsin maşallah Rabbim senin de gönlüne göre verir inşallah

ayyy cnaım valla çok mutlu ettin beni, ofiste de bana nurdan annemiz derler bazen çocuklar, anaç yapım var sanırım da çocuğum yok :KK43: inşallah o da olacak bi çalışmalara başlasam devamı gelecek de işte başlayamadık.

Benimki de bir fıkradaki gibi, adamın biri hergün piyango bana çıksın diye aylarca yıllarca dua etmiş, Allah da meleklerden birine demiş ki "bu adam çok dua ediyor, ee bari ona çıksın", melek de "Allahım çıksın tabi çıksın da adam bugüne kadar hiç bilet almadı ki" demiş. :)

Benimki de aynı bu hesap, hep çocugum olsun istiyorum da türlü türlü sebeplerden bir türlü başlayamadık. Umarım 6-7 mayısta adet olduktan sonra devamı gelir hayırlısı ile :)

canım ben ateş ölçüyorum biliyorsunuzdur, o ateş yükselmesini görürsen rahatlıycam. yumurtladım demektir. bundan sonra da bana ders oldu, ovulasyon testi yapıp takip edicem. bazı kadınların her ay aynı gün oluyor, galiba bazıları da benim gibi farklı günlerde. hala prolaktin dengeye oturmaya çalışıyor ya, belki de geçiş dönemi olduğu için böyle düzensizlikler vardır. oluruna bıraktım artık bol bol çalışma ve pozitif düşünce ile bekliyorum :)))

evet ya, Nursay çok sıcak biri değil mi? Allah onun da yüzünü güldürsün, denemeye başklar başlamaz :))

Aamin canım amiiiiiiiiiin, allah hepimizin yüüznü güldürsün inşallah, gönlümüzden geçenleri yaşatsın bize :) Valla ağlayasım geldi, bugüne pek bir mutsuz başlamıştım akşam eşimle tartışıp yatmıştım, odan herhalde bir keyifsiz kalktım :KK43:
Hakkımdaki düşünceleriniz o kadar iyi geldi ki anlatamam :)

günaydın kızlar.. unlugül berianur ve anneolmak sizlerin adına çok çok sevindim birbirimizin mutluluğunu paylaşmak bile çok güzel yaa hayırlı sonuçlar alırsiniz ınş bende sabah test yaptım tek çizgi malesef şimdi paşa paşa batımı bekliyorum :)

kıza dedimki bankodaki gecen ay bana 100 3 haftalık gebesind edin deger 0,100 dü ya dedim eger gene yanlış söyle bu sefr dalarım sana dedim.ne kadar üzüldüm biliyormusun dedim :KK43:bu sefer tlf açmıycam direk gidip elime alıp ben bakacam :KK70:

böyle bi konuda dikkatsizlik olurmu ya ben ilk hamile kaldığımdaki heyecanımı hiç unutamıyorum Allahım tekrar yaşat bu sefer sağlıklı hayırlı bi şekilde bi şekilde kucağıma alayım inş.

kızlar ben 4 gün önce test yapmıştımya şimdi bugün adet olmasam yarınmı test yapayım bi kaç gün daha bekleyeyimmi sizcee

Unlugül bu kız salakmıymış yada gerçekten yanlış mı görmüş hayret bişey

valla testin varsa yap canım,ben 5 gündür her gün yapıyorum 2 gündür çıkıyor dünde yaptım bugünde ,adet günün bugünse varsa yap bakalım

kızlar ben 4 gün önce test yapmıştımya şimdi bugün adet olmasam yarınmı test yapayım bi kaç gün daha bekleyeyimmi sizcee

valla testin varsa yap canım,ben 5 gündür her gün yapıyorum 2 gündür çıkıyor dünde yaptım bugünde ,adet günün bugünse varsa yap bakalım

yok elimde ama alırım akşam çıkışta yaparım canım çok heyecanlandım bide negatif görürsem offf çok üzülüyorum :KK43:

X