Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

1 hafta yoktum iştende izin aldım oğlum hasta idi orta kulak ihtihabı olmuş ateşler 39 larda ağrılar ağlamalar gece apar topar hastaneye gitmeler geçen haftam çok kötüydü bu arada topiğin adını değiştirmişsiniz zor buldum sizi nasılsınız bolca hamiş haberi var çok sevindim. bu arada yarın yumurtlama günüm çalışmalara da başladık 21-23 sıra 25 de en güzeli gün aşırı haberiniz olsun.

1 hafta yoktum iştende izin aldım oğlum hasta idi orta kulak ihtihabı olmuş ateşler 39 larda ağrılar ağlamalar gece apar topar hastaneye gitmeler geçen haftam çok kötüydü bu arada topiğin adını değiştirmişsiniz zor buldum sizi nasılsınız bolca hamiş haberi var çok sevindim. bu arada yarın yumurtlama günüm çalışmalara da başladık 21-23 sıra 25 de en güzeli gün aşırı haberiniz olsun.

hoşgeldin canım geçmiş olsun şimdi durumu nasıl.

yumurtlamalarımız aynı hadi hayırlısı :)

geçmiş olsun canım... inşallah hadi bakalım çalışmalarınızın sonucu güzel olsun :)

hoşgeldin canım geçmiş olsun şimdi durumu nasıl.

yumurtlamalarımız aynı hadi hayırlısı :)

zor bir haftaydı ama geçti şimdi iyi c.tesi kontrolümüz var bakalım inş. geçmiştir.
bende de hiç yumurtlama belirtisi olmuyor yada ben anlamıyorum sinir oluyorum yanii

kızlar resmi bulamadım rahim şeklini o çukur resmini bulan olursa eklesin en uygun pozisyonda kadın diz üstü .tabiki giden gider ama bir anda yolunu bulması var birde tüp yolarını bulana kadar ölmesi var.susun benden iyimi biliyorsunuz :)))))))))))))) ben bu ay hem diz üstü hem sırt üstü yattım .rahim şeklini bulsak herkes diz üstü yapar.sonra sırt yaptıgımda eşim yaklaşık 3-4 dakkika çıkmadı ve bu arada bacaklarımı kaldırdı .töbe töbe varya ulu orta anlatır oldum normalde en sevmediğim muhabbetlerdir .:KK43: bi 5 dakkada öyle hafif sag sol salladı amaç burda daha hızlı gitmesini sağlamaktı.sonra hiç kalmıyordum eşim giydiriyordu bacaklarımı kaldırıyordum.sabaha kadar yatıyordum sabah 6 gibi kalkıp banyo yapıyordum ve bu ay hep ayakta ılık suyla yıkandım.normalde kaynar suyla oturarak yıkanırım .ama bu ay üşüye üşüye ılık su mecbur yıkandım.çbakalım nolur dua edin sonuç ne olacak.

nerdesiniz niye kimse yazmıyor ??? zaten zaman geçmiyor berianurrrr aklım sende haber ver canımm

canım mart 31 çekti senin günün geçtiii olayyyyyyyyyyyyyyy nolur test yap çıkar inşşşşşşşşşşşşşşş

yok bebeğim ben 30 günde bir oluyorum geçen ayın mart 24 ünde adet oldum şimdi bugün olmama lazımdı yarın sabah ilk idrarla bi test daha yaparım belki ama korkuyorum çok

kızlar resmi bulamadım rahim şeklini o çukur resmini bulan olursa eklesin en uygun pozisyonda kadın diz üstü .tabiki giden gider ama bir anda yolunu bulması var birde tüp yolarını bulana kadar ölmesi var.susun benden iyimi biliyorsunuz :)))))))))))))) ben bu ay hem diz üstü hem sırt üstü yattım .rahim şeklini bulsak herkes diz üstü yapar.sonra sırt yaptıgımda eşim yaklaşık 3-4 dakkika çıkmadı ve bu arada bacaklarımı kaldırdı .töbe töbe varya ulu orta anlatır oldum normalde en sevmediğim muhabbetlerdir .:KK43: bi 5 dakkada öyle hafif sag sol salladı amaç burda daha hızlı gitmesini sağlamaktı.sonra hiç kalmıyordum eşim giydiriyordu bacaklarımı kaldırıyordum.sabaha kadar yatıyordum sabah 6 gibi kalkıp banyo yapıyordum ve bu ay hep ayakta ılık suyla yıkandım.normalde kaynar suyla oturarak yıkanırım .ama bu ay üşüye üşüye ılık su mecbur yıkandım.çbakalım nolur dua edin sonuç ne olacak.

hayırlı bi sonuç alacaksın inş canım Allah emeklerini boşa çıkarmasın inş bende hamile kalırımda gerek kalmaz ama kalamasamda bi dahaki aya denerim bende :)

canım mart 31 çekti senin günün geçtiii olayyyyyyyyyyyyyyy nolur test yap çıkar inşşşşşşşşşşşşşşş

kızzz ben bu durumu hiç hesaba katmadım ama 28 çekmişti şubatta ben 24 ocakta 24 şubatta 24 martta adet oldum şimdi noldum ben yaaaa kafam karıştı vallaaaa çok heyecanlandımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

nerdesiniz niye kimse yazmıyor ??? zaten zaman geçmiyor berianurrrr aklım sende haber ver canımm

Canım resim açılmıyo yada ben açamadım telden deniuorum, heyecanla sonucunu bekliyoruz. İnş. Hayırlısıyla pozitifi alırsın bununkalpten diliyorum.. Kaç gibi gidiceksin sonucu almaya

3 te dediler canım tugbaya valla test al yap canım ay 31 çekti 1 günde günün geçti canım 5 gün önce çıkmamış olabilir.çıkacak diye kanunda yok hatta 3-5 gün daha geçerse kana gidersin ama bu arada test yap

Canım resim açılmıyo yada ben açamadım telden deniuorum, heyecanla sonucunu bekliyoruz. İnş. Hayırlısıyla pozitifi alırsın bununkalpten diliyorum.. Kaç gibi gidiceksin sonucu almaya

Doktora gittim ; kadın bi bakalım ultrasondan dedi ben de karından mı dedim karından, göremezsek alttan dedi, o sırada ekrana son batı falan yazıyordu bi dk ya senin adetin daha gelmemiş ki dedi , diyecektim ki beni kk daki kızlar yolladı uzatma, kan testi yap, sonra da sonuca göte protestan yaz.. Neyse demedim, 2 idrar testi yaptım pozitif şimdi de kanama var az dedim , ultrasona kist var mı diye bakayım dedi , bişey yokmuş olumsuz şükür. . Kese olsada şimdi görünmez dedi , kan testi defim tamam dedi ( özel sağlık sigortadan dolay Dr test isteyince ücretsiz oluyor da test)

Ünlügül senin testin 6 saatte çıkacaktı ya pehhh defim ben 12 de kan veririm en kötü,ünlügülden önce de sonucumu alırım dedim ..-ama herşey istediğimiz gibi olmuyor bu arada Dr 2 saat sonra sonucunla gel bakalım demişti.. Tam 1 saat kan vermek için bekledim saat oldu mu 12.30 , sonuç için de demez mi 16.00 , bana 2 saatte çıkacağını söyledi dedim Dr , yanlış bilgi dedi kıZ.. Böyle işte...
Gemi adam varmış onların kan alma işlemi uzun sürüyormuş , kanın yanında başka testler yapışıyormuş, kan alma odasının kapısına küt küt vurdum yarım saattir ilerlemiyor sorun mu var dedim, kız da gemi adam var dedi ayakkabı gösterdi, kız dalga geçiyor sandım gemi adam mı dedim,, ay çok gülüyorum şimdi kendime

kızzz ben bu durumu hiç hesaba katmadım ama 28 çekmişti şubatta ben 24 ocakta 24 şubatta 24 martta adet oldum şimdi noldum ben yaaaa kafam karıştı vallaaaa çok heyecanlandımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Canım 24 şubattan 24 marta 28 gün oluyo yani 24 marttan hesaplasak 21 nisan senin battı geçti yani :)))) süperrr

3 te dediler canım tugbaya valla test al yap canım ay 31 çekti 1 günde günün geçti canım 5 gün önce çıkmamış olabilir.çıkacak diye kanunda yok hatta 3-5 gün daha geçerse kana gidersin ama bu arada test yap

ben bu akşam bi terst alim en iisi canım yarın sabah yapayım ilk idrarla ayy dua et benim içinde sen hamilesin kabul olur dualarınn...

:KK1::KK1:

X