Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

benim ilk gebeliğimde kalp atışları durmuştu önlem amaçlı verdi doktor aspirinde kanı sulandırıyomuş bide fobiol diye bi vitamin alıyorum canım adetimin 16, günü doktora gittim yumurtalama baktı çatlatma iğnesi verdi sonrada 20, günü progestan aspirine başladım vitamini hep kullanıyorum zaten durum bu canım

Hımm anladım, geçmiş olsun canım , birdaha yaşatmasın Rabbim .... İnşallah sen de hayırlı haber verirsin bizlere ...kanamam devam ederse ben de protestan almayı düşünüyorum..
Anneolmak ,' tan haber yok dimi ?

canım çizgi hala var ,ama pazartesi daha mı belirgin ne ,yat kalkma ltf hiç bi iş yapma tutunuyorsa aman wc dışında kalkma bide niye ilşkiye girdin yaffff

Yaptım tatlım gece 4 te wc ye gittiğimde.. Kırmızı kanamam vardı gece( bir peçeteyi dolduracak kadar)şimdi de kahverengi.. Uzanıyorum bakalım yaaa hayırlısı inşallah ...üstteki pzt ,alttaki bugün yaptığım testEki Görüntüle 693858

ben regl olmadım kızlar test yapmaya korkuyorum 10 gün gecmeden yapmycam inş arada bi sancı giriyor adet olacakmışım gibi ama bişi yok 3 gün geçti :18::18: inş bebişimiz gelmiştir :KK53:

İnşallah iyi sabrediyorsun valla bravo :)

gecen ayki reglimi söylüyo o ama ben gecen ay d.kontrol hapı kullanmıstım zaten inşallah saba erkenden gidicem bakalım öğrenebilicem mi :18:

İnşallah canım

günaydın unlugulummm, günaydın kızlaarrr!!!
oh oh ne güzel daha belirgin çıkmış, ee zaten 25. günde koyu kırmızı beklemiyorduk değil mii? 4e kadar hep birlikte oyalarız seni canım, elimizden geldiği kadar
bu arada özlemmmm topiğin ismi harika olmuş!!! çok pozitif ve gaz veriyor hehehe
dün itibarıyle yumurtlama akıntım başlamış bulunuyor, acayip derecede de yumurtalıkmlarım ve karnımın alt kızmı acıyor. sol göğsüme iğne batırıyorlar gibi sanki, devamlı :S hadi gel yumurtaaaa

hepinizi öpüyorum, gününüz güzel geçsin canlar

topiğin ismi ünlügülden :))))

günaydııııııııııııııııııııııııın kızlarrrrrrrrrr

Hımm anladım, geçmiş olsun canım , birdaha yaşatmasın Rabbim .... İnşallah sen de hayırlı haber verirsin bizlere ...kanamam devam ederse ben de protestan almayı düşünüyorum..
Anneolmak ,' tan haber yok dimi ?

amin canım Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın çok zor inş güzel haberler veririm bende kanaman devam ederse mutlaka doktora git hemen başlar progestana ama git mutlaka doktora canım

canım çizgi hala var ,ama pazartesi daha mı belirgin ne ,yat kalkma ltf hiç bi iş yapma tutunuyorsa aman wc dışında kalkma bide niye ilşkiye girdin yaffff

Sorma yaaaa:KK43: ne bilim :KK43:(
Yooo alttaki daha belirgin canım iyi bak :KK70: lütfen kanamam olabilir ama ikinci çizgi öncekine göre daha koyu...

günaydıııınnnnnn
kızlar sabah sabah kosa kosa s.ocağına gittim değerimi öğrenmeye ve sonuc 33.47 doktor dedi adetin gecmediyse idrarda pozitif cıkmaz dedi bende ddedim daha önce hiç silik cizgi çıkmamıştı ilk defa oldu dedim pozitif demek için erken dedi 1hafta 10 gün sonra gel dedi sizce durum nedir olmasaydı sıfır mı cıkardı

amin canım Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın çok zor inş güzel haberler veririm bende kanaman devam ederse mutlaka doktora git hemen başlar progestana ama git mutlaka doktora canım

Canım geçen sefer bat günümde gittim bir doktor a, kan sonucuna baktı , daha adetiniz geçmemiş şuan yapılacak bişey yok falan çok aptalca konuştu, sinirlerimi bozdu...
Ünlügül ün dediği gibi wc dışında kalkmayayım bugün bakalım nolcak

günaydıııınnnnnn
kızlar sabah sabah kosa kosa s.ocağına gittim değerimi öğrenmeye ve sonuc 33.47 doktor dedi adetin gecmediyse idrarda pozitif cıkmaz dedi bende ddedim daha önce hiç silik cizgi çıkmamıştı ilk defa oldu dedim pozitif demek için erken dedi 1hafta 10 gün sonra gel dedi sizce durum nedir olmasaydı sıfır mı cıkardı

Canım senin bat ne zamandı?

günaydıııınnnnnn

adetine ne kadar var canım 5 ve üzeri gebelik anlamına geliyo canım ama adet geçmesiyle gebelik kesinleşir diye doktor öyle demiştir çünkü çünkü kadınlar hamile kalıp adetle düşük bile yapabiliyomuş farkında olmadan böyle şeyler olabildiği için demiştir ama sen hamilesin inş iyi bi şekilde değerlerinde yükselir sağlıklı hayırlı bir şekildede kucağına alırsın

hepimizde hamile kalırız inş doğum anılarımızıda böyle paylaşırız aminnnnnnnn

Canım geçen sefer bat günümde gittim bir doktor a, kan sonucuna baktı , daha adetiniz geçmemiş şuan yapılacak bişey yok falan çok aptalca konuştu, sinirlerimi bozdu...
Ünlügül ün dediği gibi wc dışında kalkmayayım bugün bakalım nolcak

bazı doktorlar öyle malesef sen sıkıntı yapma o zman bol bol dinlen canım inş bi kaç güne kanamanda kesilir

günaydıııınnnnnn

kimyasal gebelikler o kadar artınca doktorlar regli günü aşmadan gebesin diyemiyorlar

ama sen içini rahat tut gününe göre değer iyi 10 sonra 3 katına çıkar inşallah

hatta 1 hafta yeter ikincci test için ve bu ara kendine biraz dikkat et

canım üstteki pazartesi demişsin ? evet biri daha koyu eger oysa bugünkü süper ben karıştırdım sanırım ama ilşkiye sakın girme

Sorma yaaaa:KK43: ne bilim :KK43:(
Yooo alttaki daha belirgin canım iyi bak :KK70: lütfen kanamam olabilir ama ikinci çizgi öncekine göre daha koyu...

berianur bugün doktora git canım. kanama var, belki duracak ama önlem olarak doktor sana progestan verebilir. bence evde kalıp bekleme.
anneolmak bence hamilesin canım :) Allah tamamına erdirsin, olumlu gelişmeler olsun hep

X