Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yani 24 gündemi oluyorsun ;? eger 24 günde oluyorsan varsa bugün benim gibi çok silik çıkar belki yarın çıkar bende 24 günde oluyorum canım dün adet günümde çıktı hemde çokk silik bugün gözle görülür belli

4gün önce yaptım negatifti canım bugün adet günüm leke felan da yok 3 aydır 24 deyince mutlaka oluyorum bakalım hayırlısı olur inş hamileyimdir

4gün önce yaptım negatifti canım bugün adet günüm leke felan da yok 3 aydır 24 deyince mutlaka oluyorum bakalım hayırlısı olur inş hamileyimdir

İnş hamilesindir canım içindeki ses yap diosa yap gitsin olur yaa negatif çıkarsa bekle reglin gelmezse tekrarlarsın inş hamile olursun:)

unlugul senin bebe de silkeletme bebesi olacak, değil miii??? :)

ben daha yastık koyup ayaklarımı bile kaldıramıyorum,ko cama göre bunlar saçma ve doğruluğu olmayan şeylermiş. bu ay normal sırt üstü uzanayım da olmazsa gelecek ay yastık koymaya başlıycam. bizim adama göre kendiliğinden giden gidiyormuş zaten.

yani 24 gündemi oluyorsun ;? eger 24 günde oluyorsan varsa bugün benim gibi çok silik çıkar belki yarın çıkar bende 24 günde oluyorum canım dün adet günümde çıktı hemde çokk silik bugün gözle görülür belli

yok bebeğim ben 30 günde bir oluyorum geçen ayın mart 24 ünde adet oldum şimdi bugün olmama lazımdı yarın sabah ilk idrarla bi test daha yaparım belki ama korkuyorum çok

İnş hamilesindir canım içindeki ses yap diosa yap gitsin olur yaa negatif çıkarsa bekle reglin gelmezse tekrarlarsın inş hamile olursun:)

inş canım inş içimdeki ses yap diyoda korkuyorum 2,5 yıldır negatif görmekten bıktım valla bi kere pozitif gördüm oda kürtajla sonuçlandı :KK43:

Unlugül ben geçen ay bugün akşama doğru:))) zamanınıda biliyorum bravo bana regl oldum yani dediğiniz gibi ilk etapta lekelenme oldu sonrada kırmızılar boy gösterdi:) ama o test beni çok yanılttı bi daha yapmam 28 ine kadar çünkü 2yada 3 gün oynuyor test yapmıycam ne dersin bi akıl ver öffff yine oyun oynarsa o testler.

ben daha yastık koyup ayaklarımı bile kaldıramıyorum,ko cama göre bunlar saçma ve doğruluğu olmayan şeylermiş. bu ay normal sırt üstü uzanayım da olmazsa gelecek ay yastık koymaya başlıycam. bizim adama göre kendiliğinden giden gidiyormuş zaten.

bende kaldırıyodum ayaklarımıda doktor dediki bi yarım saat sdece belinin altına yastık koy yeterli aslında kocan pek haksız değil hareketli spermler boşaldığı anda yoluna gidiyo doğru söylüyo canım hemen kalkıp duş bile alsan bu hamileliği engellemezmiş uzman tvde doktor açıklamıştı tabiki biz yine yarım saat yatalım ama fazlasıda çok gerekli değil

inş canım inş içimdeki ses yap diyoda korkuyorum 2,5 yıldır negatif görmekten bıktım valla bi kere pozitif gördüm oda kürtajla sonuçlandı :KK43:

Hiçççç korkma varsa vardır yoksa allah kerimdir dee bende geçen gün yaptım ilk çok silik çıktı umutlandım çokta çalışma olmadı hastaydım zaten ikinci gün denedim tek çizgi çıktı basit testler yanıltabiliyor amannnn hayırlısı de olur canım zamanına bırak ama inş vardır.

canım ne yaptıgımı anlatacagım ama rahim şekli arıyorum size gösterebilmek için en verimli ilşki şekli kadın dizleri üzerinde duracak öyle içine spermi boşalacak erkek.dur bulumda ne demek istediğimi anlarsınız .

günaydıııınnnnnn
kızlar sabah sabah kosa kosa s.ocağına gittim değerimi öğrenmeye ve sonuc 33.47 doktor dedi adetin gecmediyse idrarda pozitif cıkmaz dedi bende ddedim daha önce hiç silik cizgi çıkmamıştı ilk defa oldu dedim pozitif demek için erken dedi 1hafta 10 gün sonra gel dedi sizce durum nedir olmasaydı sıfır mı cıkardı

benim bildiklerime göre sen hamişsin canım gözün aydın..
çünkü adetin geçmediği için kanda değerin 33 çıktı idrarda silik olması gayet doğal çünkü daha yeni..
Doktorlar pozitif demiyor adet geçmeden zaten pozitifse bile net birşey demezler canım..dikkat et kendine hayırlısı olsun

canım ne yaptıgımı anlatacagım ama rahim şekli arıyorum size gösterebilmek için en verimli ilşki şekli kadın dizleri üzerinde duracak öyle içine spermi boşalacak erkek.dur bulumda ne demek istediğimi anlarsınız .

canım ne güzel söylüyorsun da benim kocam öyle şeylere gelmez. bebek için istiyorsun çalışma yapmayı der, yüzü asılır.
pozisyon falan söyleyemem ben ona. bir de yumurtlama bittikten sonra kardeş kardeş uyuyalım kocacım da diyemem. hemen başlıyor senin zaten aklında bebek var, beni istemiyorsun diyor. çocuk gibi.
ben de böyle şeylerin olasılığı artırdığını düşünüyorum, bu yüzden yapamayınca rahat etmiyorum.

bende kaldırıyodum ayaklarımıda doktor dediki bi yarım saat sdece belinin altına yastık koy yeterli aslında kocan pek haksız değil hareketli spermler boşaldığı anda yoluna gidiyo doğru söylüyo canım hemen kalkıp duş bile alsan bu hamileliği engellemezmiş uzman tvde doktor açıklamıştı tabiki biz yine yarım saat yatalım ama fazlasıda çok gerekli değil

tuğbacım en azından ben de yastık koymayı deneyeceğim. hiçbirşey yapamasam bile onu yapayım.
biz birlikte doktora gitmiştik eşimle, ben sormuştum yastık koyma ve ayakları yukarı kaldırma olayını. dr da onların bir etkisi olmadığı kanıtlandı, eskiden öyle inanılırdı, ama 15 dakika yatman yeterli. sonra kalkıp hafif duş alabilirsin demişti. bu yüzden kocama göre benim yapmak istediklerim saçma :KK43:( ama bence çok mantıklı, yastık koyunca veya ayakları havaya kaldırınca yer çekiminin etkisiyle spermler rahim ağzında birikiyor. daha kolay geçiyor rahme sanki.

Son düzenleme:
yokya saolsun ben rahatım o konularda ilşki sonrası ben kalkmım diye garibim üstümü bile o giydiriyordu hiç kalkmıyordum .2 gündür de zaten yiyip içip yatıyorum :)

eşin hemen çıkmamalı ay şunu kan sonucunu alaydımda ne oldu anlataydım :))))

canım ne güzel söylüyorsun da benim kocam öyle şeylere gelmez. bebek için istiyorsun çalışma yapmayı der, yüzü asılır.
pozisyon falan söyleyemem ben ona. bir de yumurtlama bittikten sonra kardeş kardeş uyuyalım kocacım da diyemem. hemen başlıyor senin zaten aklında bebek var, beni istemiyorsun diyor. çocuk gibi.
ben de böyle şeylerin olasılığı artırdığını düşünüyorum, bu yüzden yapamayınca rahat etmiyorum.

tuğbacım en azından ben de yastık koymayı deneyeceğim. hiçbirşey yapamasam bile onu yapayım.
biz birlikte doktora gitmiştik eşimle, ben sormuştum yastık koyma ve ayakları yukarı kaldırma olayını. dr da onların bir etkisi olmadığı kanıtlandı, eskiden öyle inanılırdı, ama 15 dakika yatman yeterli. sonra kalkıp hafif duş alabilirsin demişti. bu yüzden kocama göre benim yapmak istediklerim saçma :KK43:( ama bence çok mantıklı, yastık koyunca veya ayakları havaya kaldırınca yer çekiminin etkisiyle spermler rahim ağzında birikiyor. daha kolay geçiyor rahme sanki.

hehe bir dakka kadar bekliyor. bak o konuda bana hak veriyor, vakum etkisi ile dışarı çıkar dedim, o da 1 dakka bekliyor. yeterli mi?
anlat kız artık sen de, çatlattın beni :))))))))
güya pozisyon da önemli değil eşime göre. giden gidiyormuş :KK70::KK70::KK70:

Yazdıklarınızı okumadan önce yazayım dedim ... 2-3 gündür giremedim yaklaşık 40 küsür sayfa birikmiş okumam gereken.. Birazcık yazmayın okuyum öyle yazın olur mu ?? Yeni gelişmeler neler çok meraktayım.. Özellikle unlugul ve diğerlerinden hamile haberleri var mı çok merak ediyorum :KK52:

kızlar benim doktorum şunları demişti
ilişkide hamile kalınacak uygun pozisyon diye birşey yoktur her pozisyonda yapabilirsiniz
sadece ilişkiden sonra eşin hemen içinden çıkmasın 1 dk daha devam etsin sonra ayaklarını dik yarım saat yat hemen tuvalete girme banyo yapma banyo yaparken vajina içini yıkama normalde de çok yıkama ph değeri düşer
ve çok sıcak suyla yıkanma kafandan birliktelik yaşarken hamile kalacağını sil

için daha rahat oluyosa koy tabi bende ayaklarımı karnıma doğru topluyorum çıkmasın dışarı diye yastık koymamı bana doktor söyledi zaten canım işe yarasın yaramasın içinden yapmak geliyosa yap sen tatlım gönlün ferah olur keşke öyle deneseydim dememiş olursun

Yazdıklarınızı anca okuyup geldim dizi izler gibi :)) unlugul inşallahhhh hamişsindir. Çok geç çıkıyor ama ben ysptırdığımda 2 saate çıkar diyorlar, daha erken olmazmı diyorum yookkk mümkün değil bilgisayarın inceleme süresi o kadarmış ama 1. Saatin sonunda gittiğimde hazır olmuş oluyor nedense :)

hehe bir dakka kadar bekliyor. bak o konuda bana hak veriyor, vakum etkisi ile dışarı çıkar dedim, o da 1 dakka bekliyor. yeterli mi?
anlat kız artık sen de, çatlattın beni :))))))))
güya pozisyon da önemli değil eşime göre. giden gidiyormuş :KK70::KK70::KK70:

yok o kadarda değil canım pozisyon önemli dışarı çıkar yoksa spermler ne anlamı kaldıı emeklerin sen bildilerini yap en iisi gönlünden ne geçiyosa yastıkta koy hemen geri çekilmesin onuda söyle

benimki garibim ne dersem tamam diyo :)

X