Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Benim de adetim bitti aynen öyle akıntı oldu ben de şüphelendim iyi oldu kız söylediğin boşuna umutlanmayız :)

ben de yeni geldim valla yazdıklarınızı okuyorum canım nasıl geçti hafta sonunuz kız senin az kalmış sen de heyecan çoktur

yedirenkimmm, ben de her iki topiğe de bakıyorum, orda da hala yazanlar var. bölündük gibi oldu böyle, ay ilerlesin de toparlarız yine sohbetimizi sanırım :)
hafta sonu güzel geçti, havalar da baya ısındı. evet canım BAT 9 nisan ama bu ay korunduğumuz için heyecansız ve rahat bir ay geçiriyorum :) BAT'dan sonra da heyecansız ve dertsiz bir şekilde çalışmaları yapıp adetimin gelmemesini beklemeyi umuyorum hehe :) bakalım başarabilecek miyim sakin sakin beklemeyii?

valla kızlar ben size dr gidin veya gitmeyin diyemem. ben çok başında gittim, ama iyi ki gitmişim diyorum çünkü prolaktinim yuüksek çıkmıştı. şimdi tedavi edilip normale döndü. ben bu yüzden tüm kontrollerin erken yapılması taraftarıyım. ama bir düzensizliğiniz yoksa, kafanıza da takmıyorsanız, rahatsanız, bir 6 ay kadar deneyin. bu işte doğru yanlış diye birşey yok bence, siz nasıl rahat edecekseniz öyle yapın, önemli olan sizin rahat ve stressiz olmanızzz :)))

fortel adı canım 7 adet fitil.

evet canımya gebelik belirtisi değilmiş.dedim kokmuyor kaşındırmıyor.olsun fitil yazım oda olmasın dedi.peki dedim.belirtilerimi dedim.2-3 aydır yumurtalıklarım şişiyor ovulasyon döneminde öyle baskı varki dedim.gögsüm agrıyor başım agıyor.dedi bunların olması iyi yumurtluyorsun demekki dedi.kasıklarınızdaki baskı hissi iyiymiş.

Benim de adetim bitti aynen öyle akıntı oldu ben de şüphelendim iyi oldu kız söylediğin boşuna umutlanmayız :)

anesteziyle ne kadar acaba?

KIZLAR BENDE HABERLER MALESEF İYİ DEĞİL
Yumurtalarımda iltihap varmış bu sancılar ,, erken kanamalar ondanmış ..
10 tane iğne verdi doktor 5 gün sonra kontrole gidicem umarım hemen geçer

inşallah siz iyi haberler alırsınız kızlar

Melisa gecmis olsun canım. Mutlaka erken zamanda etkisini görürsün iğnelerin, endişe etme canım.

Tahlil sonuclarımı aldım. 21. Gün progesteron degerim 15 kusur. Nette baktım, guzel bir deger galiba.
Prolaktinim 24 kusur. 3 hafta oncekiyle ayni. Ben 15e falan düşer diyordum ama düşmemiş. Aksam uyuyamadim, nezleyim. Belki de ondan yüksek çıkmıştır. Uykusuzluk yorgunluk stres cok etkiliyormuş prolaktini.

Bende haberler böyle. Unlugulcum senin sonucların umarım hep normal çıkar.

Sağolasın canmm Amin İnş bundan sonra hepimizin tek sancısı doğum sancısı olur Sonuçların güzel hemen başla çalışmalaraa beklemee

anesteziyle ne kadar acaba?

Onu hiç bilmiyorum canm istersen ara sor 444 99 11 lokman hekimin numarası

bekliyorum canımya 10-15 dakka sonra gideceğim bakalım ne olcak.

selam kızlar nisan ayınada girmiş bulunuyoruz hadi inşallah bu ay hepimize şans ve sağlıklı bebişler getirir..çalışmalar çoğu kişide başlamıştır bende olduğu gibi hepimize kolay gelsin :) ben bugün çatlatma iğnesi vuruldum 3 güzel yumurtam var artık biri tutsun lütfennnnnnn...

sonuçlar :
estradiol :32,68 olması gerekn :11 -165
fsh:7,67 olması gereken:2,5 -10,2
prolaktin:13,78 olması gereken:2,8-29,2
serbst testosteron:1,38 olması gerekn:0,29-3,18
dehidroepiandrosteron sülfat:217,2 olması gerekn:99-340

Değerlerin iyi duruyor canım olması gereken değerler arasında hep.

Sonuncu ne bilmiyorum ama digerleri hep cok iyi canım :) LH yapıldı mı? O yazmıyor.
Senin düzensizliğin yoktu zaten, neyse en azından kafan rahatlamış oldu.
Rahimde perde gebe kalmaya engel değil diye biliyorum, ana bazı riskleri var. Drun seni yonlendirecektir.
Benim de hipofiz bezimde (beynimde) mikroadenom denen bir kütle var, yani aslına bakarsan pek cok insanın riski var. Sen Dr takibinde ol gerektikce, dediğin gibi gerisi Mevlamdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…