Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım perde olayını degrlendirdik nasıl çizsem resim atsam bilmiyorum .şöyyle anlatım emin değilim zaten dedi rahim filmi çekmeliyiz ama gördüğüm dedi rahmin ortasından ikiye ayıran bölme düşünün ve 15 cm olsun o bölme.bende gördüğü de 1 cm kadarmış.çok risk değil dedi.gebe kalmana zaten engel değil dedi.bende o zaman çekmeyelim yaşayıp görelim dedim.Allah ol derse olur dedim.ha baktık sorun yaşadık erken dogum vs... bakarız dedik.bütün testlerim yapılmış oldu bu bahaneyle lh luteal faz mı oluyor canım öyle bişey yazıyor ama 1,5-9,1 ama bende anlamadım.valla hepsi gayet iyi folbıola devam dedi.folıc plusta aldım ona geçimi dedim .yok folbıol dedi peki dedim.ama baya bir rahatladım.şimdi kafamda acaba bende bir degerde sorunmu var düşüncem yok.şimdi Allah verirse olur diyorum.inşallah verir.

Sonuncu ne bilmiyorum ama digerleri hep cok iyi canım :) LH yapıldı mı? O yazmıyor.
Senin düzensizliğin yoktu zaten, neyse en azından kafan rahatlamış oldu.
Rahimde perde gebe kalmaya engel değil diye biliyorum, ana bazı riskleri var. Drun seni yonlendirecektir.
Benim de hipofiz bezimde (beynimde) mikroadenom denen bir kütle var, yani aslına bakarsan pek cok insanın riski var. Sen Dr takibinde ol gerektikce, dediğin gibi gerisi Mevlamdan

heyyyyy
benden habersiz açmıssınız topiği kimsede haber vermio ya banaaa....:KK5::KK5::KK5:
bende varım burdaa...
bat:12 nisan
benide yazın listeyeee....,
her ne kadar ümitli olmasamda umutsuz değilim :))):KK9::KK9::KK9::KK9:

benim batım 28 benide yazın inşşş nisanda bütün isteyenler annelik duygusunu tadar hepiniz için dua ediyorum sizde edin kızlar yaaa artık o güzel haberi bende duyurmak istiyorummmmmmm :)))))))))))))))))))))))))

canım perde olayını degrlendirdik nasıl çizsem resim atsam bilmiyorum .şöyyle anlatım emin değilim zaten dedi rahim filmi çekmeliyiz ama gördüğüm dedi rahmin ortasından ikiye ayıran bölme düşünün ve 15 cm olsun o bölme.bende gördüğü de 1 cm kadarmış.çok risk değil dedi.gebe kalmana zaten engel değil dedi.bende o zaman çekmeyelim yaşayıp görelim dedim.Allah ol derse olur dedim.ha baktık sorun yaşadık erken dogum vs... bakarız dedik.bütün testlerim yapılmış oldu bu bahaneyle lh luteal faz mı oluyor canım öyle bişey yazıyor ama 1,5-9,1 ama bende anlamadım.valla hepsi gayet iyi folbıola devam dedi.folıc plusta aldım ona geçimi dedim .yok folbıol dedi peki dedim.ama baya bir rahatladım.şimdi kafamda acaba bende bir degerde sorunmu var düşüncem yok.şimdi Allah verirse olur diyorum.inşallah verir.

:))) evet canım iste ben de aynen bu rahatlama yüzünden iyi ki tahlil yaptırmıştım diyorum. Canım önemli birsey değil o zaman 1cm kadar birseyse. Zaten tam bölünmede bile normal hamilelik yaşayanlar var. Olumsuz seyler yasayanlar da var, ama sedigim gibi benim de hamilelikte ortaya cikabilecek risklerim var. Ben artik hep olumlu dusunuyorum. Sen de benim gibi daha fazla kurcalama artık herseyin maşallah cok iyi, actık kollarımızı bebislerimizi bekliyoruz :) bana 2 drum da folik asit vermedi, her ikisine de sorucam. Ben kafama göre supradyn ve bazen folic plus kullanıyorum.

LH lutenizing hormone denilen birsey, yumurtlamayi tetikliyor. Fsh ile beraber bakılıyor ona, sana da bakilmistir.

Dolunay ve melekkkim hosgeldiniz canlar :)) bu ay hepimiz için cooook hayırlı olsun inşallah :)))

benim batım 28 benide yazın inşşş nisanda bütün isteyenler annelik duygusunu tadar hepiniz için dua ediyorum sizde edin kızlar yaaa artık o güzel haberi bende duyurmak istiyorummmmmmm :)))))))))))))))))))))))))

canım sen hasta oldun muu... inş nisanda güzel haberler verirsin ben hala bekliyorum :))

evet cnm 3 gün gecikmeyle oldum bahar geldiği için farklılık oluyo nisana bakıyorum artık çalımalara devam sen test yaptınmı cnm son durum ne

kan testi yaptırmadım idrar negatif zaten bikaçgün daha beklicem olmazsam kan testi yaptırırım..inş hamileyimdir ben öyle hissediyorum :))

13 nisan kızlar hadi bakalım. YA ALLAH BİSMİLLAH nisan ayının açılışını yapalım

Benim haberim yokmuss burdann selam kizlar batim5-7 nisan ama benim regl agrilarim basladi gibi

hepiniizzzz bir anda hamile kalııııın inşallahhhhhhhhhhh :emir_bebek:

ne diyeyim ben size 5 dk boş bırakmaya gelmyorsunuz maşallah

gül ne ara gittin kız doktora hani 2 gün daha girmesem siteye film bile çekilmiş olacak alemsin ama tahlillerine sevindim

benim 8 nisan tahliller 18 nisan da film çekilecek ama galiba ben vazgeçtim yedikolik korkuutttu beni bahane arıyordum zaten :KK70::nazar:

bende 12 nisanda bekliyorum zaman nasıl geçicek bilmiyorum arkadaşlar :)))hayırlısı olsun müjdeli haberlerle dönelim ...bu arada ben yeniyim sitede :)

bende çok eski değildim ama sürekli okuyordum ama istekler aynı olunca çekimserlik kalmıyor en azından benim için öyle :)))

bende 28 nisanda olucam çalışmalara son gaz devam bakalım kimlerden güzel haberi alıcaz :)))))))))))))))
umarım o kadar çok olurki ohaaaa falan olalım yani :)))))

günaydın canlarımmm!! hadi canlanınn :)
unlugul nerdesin kuzum?
özgür berianur, teyze oldun görünmüyorsunn
dolunay, yedikolik, yedirenk, ozlemgok, nerdesiniz kızlarrr? özledim sizleri

benim işler bir yoğunlaştı anlatamam tüm türkiye ilaçsız kalmış gibi
yoğunluktan çocuk yapmaya fırsat kalmayacak diye korkuyorum sende özlendiiin canımmm

Canım ben Lokman Hekim de 146 liraya çektirdim hsg filmini .. Anesteziye gerek yok dedi benim doktorum .. Ama keşke anestezi alsaydım diye çok pişman oldum çünkü benim rahim ağzım çok darmış o yüzden cihazı yerleştirirken baya canım yandı. Daha sonra ilk ilacı verdi kendimi acıdan nasıl sıktıysam sağ taraf çok yavaş gidiyo tekrar verelim dedi. İkinci kez sıvı verdi..İkinci aşama dediğiniz bu olsa gerek..O yüzden çok canım yandı benim.. Sonra bi 5 dk yat kalkma dedi.. Eşimin yardımıyla kalkabildim o masadan.. bi baktım heryer kan olmuş.. :KK14:

çok kötü geçmiş kıyamam yaaaa sinir oldum doktoraaa :KK20:

fortel adı canım 7 adet fitil.

doktor bana da fitil verdi düşükten sonra oluşmuş sanırımmmmm

KIZLAR BENDE HABERLER MALESEF İYİ DEĞİL :KK14:
Yumurtalarımda iltihap varmış :KK14: bu sancılar ,, erken kanamalar ondanmış ..
10 tane iğne verdi doktor 5 gün sonra kontrole gidicem umarım hemen geçer :KK6:

inşallah siz iyi haberler alırsınız kızlar :nazar:

ateş falan varmıydıı gebelik şüphesi ile erken öğrenmen bile güzel bir şey umarım çabucacık geçer ve kendini hamiş sancılarına bırakıır
çok geçmiş olsunn

selam kızlar nisan ayınada girmiş bulunuyoruz hadi inşallah bu ay hepimize şans ve sağlıklı bebişler getirir..çalışmalar çoğu kişide başlamıştır bende olduğu gibi hepimize kolay gelsin :) ben bugün çatlatma iğnesi vuruldum 3 güzel yumurtam var artık biri tutsun lütfennnnnnn...

hadi bakalım onlardan biri bebişe döner inşallah

amiinnnn doktor bana da sağda 5-6 solda 4-5 AFT dedi bunlarda yumurtamı oluyor bilemedim

heyyyyy
benden habersiz açmıssınız topiği kimsede haber vermio ya banaaa....:KK5::KK5::KK5:
bende varım burdaa...
bat:12 nisan
benide yazın listeyeee....,
her ne kadar ümitli olmasamda umutsuz değilim :))):KK9::KK9::KK9::KK9:

saygısızlığın en büyüüğü bizim ki seni nasıl unuturuz. yasssıklar olsun bize hoşgeldin canımm

Kızlar benimde 15 nisan reglim şuan çalışmalardayız. Ovulasyon testi kullanıyorum ama çift çizgiyi göremedim bu durumda yumurtam çatlamıyormu demek ne dersiniz. Ama ben yinede gün aşırı çalışmalara devam ediyorum. Ovulasyon testi için ne düşünüyorsunuz sürekli silik çizgi çıkması normalmi

ikimizin aynı günmüş hayırlı olsun güzel haberlerle inşallah

ne zamandır çocuk istiyorsun

Batdaşım, 4 yıllık evliyim ama son 2 aydır istiyoruz geçen ay başladık yani.düzenli ilişki oldu am olmadı.bu ayda ovulasyon testi kullanayım dedim ama kırmızı çizgiti göremedim acaba diyorum çatlama sorunumu var neyse sen ne zamandır istiyosun canım

X