Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Evet canım çıkıyor sonra tekrar test yapıldığında çıkmıyor inşallah kimyasal değildir.

regli günü tekrarlarsın ya da kanda baktırabilirsin ama biraz sabretmen gerekecek

Hımm, hayırlısı ya, Rabbim hayırlısıyla versin hepimize inşallah, olmazsa da üzülmeyeceğim .... Erken test yapmamak lazım da işte yapamıyoruz , ben batımı özellikle fazla fazla hesapladım , ama dayanamadım, şimdi bekle babam bekle çizgi koyulaşsın, tekrar çift çizgi olsun, bat geçsin de kan ver

ben 3 çizgi görüyorum hangisi biri bana anlatsın ilk defa bu testi gördüm hangi marka canım?

Labaquicly testin adı, senin gördüğün 3. Hatta 4 çizgi idrar batırma yeri.. Hakkaten gebelik testinde son nokta, çok test yapıyorum diye geçen ay böyle olduğunu bilmeden 20 tane almıştım , ( ya da önceki ay mıydı ya) neyse şuan 3 tane kaldı ...

Labaquicly testin adı, senin gördüğün 3. Hatta 4 çizgi idrar batırma yeri.. Hakkaten gebelik testinde son nokta, çok test yapıyorum diye geçen ay böyle olduğunu bilmeden 20 tane almıştım , ( ya da önceki ay mıydı ya) neyse şuan 3 tane kaldı ...

geçen aydı şekerim :) yani 1 ayda 17 tane test yaptın :)))))))))))

bebeğim tebrik ederim hamilesin :) allahın izniyle...
Dört gün beş gün kala bu kadar çıkıyorsa gittikçe koyulaşacak demektir inşallah :) çok sevindim gerçekten hayırlısı olsun hakkında öpüyorum nanaktan kocaman

Canım tebrik için daha erken yaaa:KK43: inşallah dediğin gibi koyulaşır, seviyorum seni :)))

canım tebrik için daha erken yaaa:KK43: inşallah dediğin gibi koyulaşır, seviyorum seni :)))

tabiki benim dememle olmaz allahın takdiri canımcım ama yinede silik çizgi var demektir o nedenle seviniyor insan böyle erken çıkmış olması güzel şeylerin habercisi kendini kimyasal filan diye odaklama iyi düşün iyi olsun :KK66:

Topidikkkk ovulasyon testi yerine gebelik testimi. 30 tane alıcaktın bide sen amannnnnn, inşallah iptal ederler etmezlersede hamiş kalınca kalanları Allah rızası için dağıtırsın eşe dosta :))))

Kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. İkinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. Eki Görüntüle 691671

Berianur canım inş hamilesindir ama benimde öle oldu sonra ertesi gün baktığımda yoktu onun için bekle canım sakın moralini bozma inş bebişin gelecektir sana:)

Tebriklerrr bence hamilesin canım ben öyle hissediyorum yani :) sen hatta cevap yazmıştın bana batımı bekleyemiyorum 1 hafta nasıl beklicem diye, cvp veremedim malum bulantılardan çok kalamıyorum ama bak gördün mü beklemene gerek kalmadı. Sakın kimyasal diye de düşünüp canını sıkma olumlu düşün ki olumlu olsun herşey :KK66: bikaç gün sonra testi tekrarlarsın ama bu süreçte çok dikkat et kendine iyi haberlerini bekliyoruz :))

kızlaaaar doktoru aradım randevu saatleri bana uymuyor bugün de yarın da dediğiniz işlemleri illa adetin 3. yada 4.günündemi yaptırmam lazım.ya da hiç gitmesemmi birdahaki aya mı gitsem.ya da eşim sperm testi yaptırdıktan sonra mı gitmem daha mantıklı olur bana bir fikir verin,daha 3 aydır çalışmalardayız çok uzun zaman da değil aslında kararsız kaldım

Tebriklerrr bence hamilesin canım ben öyle hissediyorum yani :) sen hatta cevap yazmıştın bana batımı bekleyemiyorum 1 hafta nasıl beklicem diye, cvp veremedim malum bulantılardan çok kalamıyorum ama bak gördün mü beklemene gerek kalmadı. Sakın kimyasal diye de düşünüp canını sıkma olumlu düşün ki olumlu olsun herşey :KK66: bikaç gün sonra testi tekrarlarsın ama bu süreçte çok dikkat et kendine iyi haberlerini bekliyoruz :))

Evet canım aynen , :)) dikkat ediyorum, hem fiziki , hem de yediklerime dikkat etmeliyim, sabah testten sonra ceviz yedim :)) testi Çarşamba günü tekrarlayacam inşallah hayırlısı, dediğin gibi olumsuz düşünmeyeyim diyorum ama sonradan üzülmektense umutlanmamak daha iyi galiba...ama bana da var gibi geliyor ilk defa sağ yumurtalığım ağrıdı, ve bel ağrısı , ben adette falan da hiç hatırlamam belimin ağrıdığını, çok yorulduğumda ağrır sadece bir kaç gündür de yorulacak birşey yapmadım :))
İnşallah dediğin gibi olumlu haberlerle gelirim

canım eşin yaptırsın o zaman duruma göre öbür ay bak bakalım ama başka doktorada gidebilirsin testler için ,sonra yine kendi doktoruna devam edersin.

kızlaaaar doktoru aradım randevu saatleri bana uymuyor bugün de yarın da dediğiniz işlemleri illa adetin 3. yada 4.günündemi yaptırmam lazım.ya da hiç gitmesemmi birdahaki aya mı gitsem.ya da eşim sperm testi yaptırdıktan sonra mı gitmem daha mantıklı olur bana bir fikir verin,daha 3 aydır çalışmalardayız çok uzun zaman da değil aslında kararsız kaldım

canım testin yapılabilmesi için uygun zamanlama 2. ve 3 .günler için rahat edecekse önümzdeki ayı bekle belki gerek bile kalmaz :)

Berianur canım inş hamilesindir ama benimde öle oldu sonra ertesi gün baktığımda yoktu onun için bekle canım sakın moralini bozma inş bebişin gelecektir sana:)

Beklemedeyim canım, dediğin gibi hayırlısı , bebeğin varoluşu ( Rabbimin izniyle) büyük bir mucize .. Bekliyorum bakalım o mucize bana gelecek mi:)

Beklemedeyim canım, dediğin gibi hayırlısı , bebeğin varoluşu ( Rabbimin izniyle) büyük bir mucize .. Bekliyorum bakalım o mucize bana gelecek mi:)

Canım bişey sorcam senin regl dönemine yakın sivilcelerin çıkıyormuydu? Benim belim kopacak sanki öyle ağrıyorki bütün regl belirtilerim var şimdi sivilcelerde gösterdi kendini ya 25 yada 28 i benim batım bakalım hayırlısı allahtan bu ay olmazsa ara verecem:)

Topidikkkk ovulasyon testi yerine gebelik testimi. 30 tane alıcaktın bide sen amannnnnn, inşallah iptal ederler etmezlersede hamiş kalınca kalanları Allah rızası için dağıtırsın eşe dosta :))))

hihihi :))) iyi ki verdiğim siparişlere bir bakıyım dedim. mesaj attım, hemen iptal ettiler, ben de yeniden sipariş verdim. kargolanmış, buraya glemesi kaç günü bulur bilmem. herhalde gelecek ay kullanırım. umarım hiç kullanmama gerek kalmaz da, veririm bebiş düşünenlere :))) 50 ovulasyon testi, 10 gebelik testi aldım Aysbozzcum. ben kIbrıs'tayım ya, gelmesi gitmesi zor, stok yapıyım dedim :)) inşallah bitirmem bu testleriiiiiiiii

Kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. İkinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. Eki Görüntüle 691671

bende gördüm silik çizgiyi bence hamilesin canım :)) kan testi yaptır hemenn:KK52::KK52:

X