Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

doktora yumurtalama günlerini biliyosan o günlerde git yumurtana bakmış olur tedaviye başlamak içinse adetin 5, günü gibi gidiliyo canım

eşinde cinsel perhiz yapcak 3 4 gün sonra sperm testi yapıcaklar biliyomusun bilmiyorumda yazim dedim :KK1: :KK1:

sağol canım,yumurtlamama gebelik öncesi doktor kotrolüne gittiğimde bakmıştı,bir sorun yoktu hatta hemen hamile kalabilirsin çok iyi yumurtlaman dedi ama bişey yok demekki başka bir sorun var eşim de ya da ben de

zaten adetinin 2.günün topidikimmmmmmmm biz ne dedik :))))) valla bence git yaptır bu ay ben öyle rahattımki canım sonuçlarımı gördümya olacak demeye başladım öncesinde bende sorun var diye geziyordum :KK43:

ehehe canım ben seninkini okumadan yazdım. senin lafının üstüne ben laf edebilir miyim zaten bilgi kozası arkadaşım benim? :))

bence hiç bir sorun yok ama sen tahlillerini yaptır yinede canım.biz de baktırdık sorun yok ama bak olmadı daha zamanı gelince olur

sağol canım,yumurtlamama gebelik öncesi doktor kotrolüne gittiğimde bakmıştı,bir sorun yoktu hatta hemen hamile kalabilirsin çok iyi yumurtlaman dedi ama bişey yok demekki başka bir sorun var eşim de ya da ben de

zaman geçmiyor saat 2-3 olsun yaf uyusam keşke çarşamba sabah uyansam baksam hiç bişey yok :) artık onada güven yok ki müdürümün 9 gün geçti 10.gün adet oldu :KK43:

amanda amannn doktorumuzun başına da gelmiş :))) sabredemiyormuş :) eeeee nasıl hissediyorsunn

günaydınnnn kızlarrrr herkes iyidir umarım aşağıda ismi bulunan arkadaşlardan herhangi bir ses seda var mı ?

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

esrarengiz86 5 NİSAN :18:
egumus 5 NİSAN :18: yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 NİSAN :18:
ahseninur 5 NİSAN :18:
YESILFINDIK 5 NİSAN :18:

meryemsare 7 NİSAN :18:
inci61inci 7 NİSAN :18:

theparadise 10 NİSAN :18:
emo13 10 NİSAN :18:

pufboregı 11 NİSAN :18:

hersey_guzel_olacak 12 NİSAN :18:

ncy_ 13 NİSAN :18:

sinolog 14 NİSAN :18:
esrahm 14 NİSAN :18:

oznurun 15 NİSAN :18:
aysboz 15 NİSAN :18:

dilzar 17 NİSAN :18:
Minel 17 NİSAN :18:

alphinrosa . . 18 NİSAN :18:
__mevsim . . 18 NİSAN :18:

ucrubucrub . 19 NİSAN :18:
Meltemtnc . . 19 NİSAN :18:
Nhg2 . . . . . . . . . . . . . 19 NİSAN :18:

beremm 20 NİSAN :18:
melake26 20 NİSAN :18:

Kelebeginruyasi 21 NİSAN :18:
lioness83 21 NİSAN :18:
azra_beril 21 NİSAN :18:
ruzgarozge 21 NİSAN :18:
mursef 21 NİSAN :18:

mutluluk_uzak 22 NİSAN :18:

yedirenk fsh lh baktırmak istiyorsan adetin 3.günü ,eşinde tugbanın dediği gibi 3-4 gün perhizde gidip veriyor bence sen git doktoruna söyle kadın dogum zaten talep ediyor eşinden de.biz yaptırmadık ama doktor öyle dedi bana

haklısın canım,doktor zaten söyler neleri yaptırmam gerektiğini.eşim içimiz rahat olsun gidip baktıralım diyor,eğer bir sorun da yoksa bakarız zamana bırakırız

ya aslında bu işin bi sorunla hiç alakası yok banada doktor yumurtan çok kaliteli söylenecek hiç bişey yok dedi eşininde sperm kalitesi süper dedi ee sonuç Rabbim ol deyince oluyo sorun var diyede çok sıkma kendini canım Allah nasip edince oluyo...

haklısın canım,doktor zaten söyler neleri yaptırmam gerektiğini.eşim içimiz rahat olsun gidip baktıralım diyor,eğer bir sorun da yoksa bakarız zamana bırakırız

Aynen öyle canım bende testleri yaptırdım içim rahat ohhh :) bundan sonrası allahın takdiri

nasıl olabilirim canım bekliyorum bakalım kendimi adete hazırladıgım için sıkıntı yok hani hayal kırıklıgı olmayacak benim için :) yinede bir umut işte

amanda amannn doktorumuzun başına da gelmiş :))) sabredemiyormuş :) eeeee nasıl hissediyorsunn

günaydınnnn kızlarrrr herkes iyidir umarım aşağıda ismi bulunan arkadaşlardan herhangi bir ses seda var mı ?

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

canım bence de iyi yapmışsınız direkt tüp bebeğe geçerek. çevremde aşılama yaptıran çok arkadaşım var. olasılığı düşük diye biliyorum. maliyeti de yüksek ve ayrıca olumsuz çıkması durumunda yıpratıcı bir süreç. 3-4 kez aşılama zaten nerdeyse tüp bebek maliyetine geliyor. inşallah daha fazla bekletmez bebeğin sizleri ve ilk tedavinden olumlu sonucu alırsınız. Allah yardımcın olsun.

inşallah canım. bizimde tek temennimiz bu. Eşimdede bendede bir problem yok. Doktor tutturdu bi bana stres yapıyorsun ondan olmuyor diyor. psikoloji gerçekten çok önemli. ben psikayatriyede gitiim herkes bir olmuş kafanı takmıycaksın kendini çocuksuz bir hayata hazırla ve dünyaya öyle bak diyor. bunu başaramıyorum. doktorum rahim filmi çekrimene gerek yok dediği halde gittim rahim filmi çektirdim. Tedaviye yeni başlayacaklar için adetin 3.gününde bazı testler yapılıyor. arkadaşımda hormon testi yüksek çıkmıştı o gebeliği engelliyormuş. doktor hap verdi hormanları dengelendiğinde hemen hamile kaldı. ama malesef bizim teşhisimizde sebebi bilinmeyen kısırlık. her ay yumurtlamam oluyor çatlıyor doktorun dediği tarihte hatta saatte ilişkiye giriyoruz sonuç negatif malesef. Şimdi gittiğim doktorum güzel düşün güzel olsun zeynep kafanı olumsuzluklarla doldurma diyor. bu doktorum güven veriyor yanında en azından huzur duyuyurum.

yedirenk sen bir sonraki adetinin 3. gününü bekleme canım. dr a git, dedikleri gibi o talep eder eşinin spermiogramını. seni de yönlendirir ne zaman ne tahlili yaptırman gerekiyor diye. normal yumurtluyorsun sen bildiğim kadarıyla, şu an için bir hap desteği vereceğini düşünmüyorum. git yumurtlamana baksın ultrasonla, sonra fsh lh tiroidler prolaktin falan baktırırsın bir sonraki adetinde. aslında senin bugün adetinin 3. günü değil mi? bugün geçti ama istersen yarın sabah tahlil yaptırabilirsin, 4. gün de olur. ama istersen acele etme tahlil iin bir sonraki adeti bekle. sen nasıl rahat edeceksen canım.

bugün adetimin 2 günü,yumurtlamaya ultrasonla baktırmıştım önceden,tabi üstünden 8 ay geçti.ama yumurtlamam olduğunu farkediyroum.başka nelere bakıyorlar,üreme hormonuna rahime falanmı pek bilgim yok da.benim düşüncem en azından bir sorun olmadığını bilelim içimiz rahat etsin.

alttan vajinal muayene ol canım adetin 3.günüde fsl lh prolaktin e2 bi kaç. şey daha var aklıma gelmedi yapılır eşinde versin .ki bence sorun yok.hemen olacak diye kural da yok dur bakalım ama için rahatlar yaptır.

bugün adetimin 2 günü,yumurtlamaya ultrasonla baktırmıştım önceden,tabi üstünden 8 ay geçti.ama yumurtlamam olduğunu farkediyroum.başka nelere bakıyorlar,üreme hormonuna rahime falanmı pek bilgim yok da.benim düşüncem en azından bir sorun olmadığını bilelim içimiz rahat etsin.

günaydın erkenden gittim kan verdim bakalım yarın tatil inşallah yarınna kalmaz s.ocağındaki ebe sonuc çıkınca beni arıcakmıs haktan hepimiz için hayırlısı

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

eni ekledinmi mayısa canım 23 nisandı dün 21 nisan da adet olsum heralde mayısın 20 sinde olurum :KK43:(

ya aslında bu işin bi sorunla hiç alakası yok banada doktor yumurtan çok kaliteli söylenecek hiç bişey yok dedi eşininde sperm kalitesi süper dedi ee sonuç Rabbim ol deyince oluyo sorun var diyede çok sıkma kendini canım Allah nasip edince oluyo...

evet öyle tab.dün kardeşimle konuşuyroum o da 7 ayda hamile kaldı.çok üzülüyordum her ay adet olduğumda dedi.eşi de demiş ne takıyorsun olmuyorsa olmaz rahat ol bu kadar takacak bişey yok demiş.ve takmamış o ay hamile kaldım diyor.plan programla olmuyor diyor :)

kızlar ben cumartesi hayıt tohumu aldım adet olursam bitince başlıycam aktarcıda bana aslan pençesi çuha tohumu verdi dediki 3 ünü karıştır sabah akşam 1 er bardak iç .peki dedim.:)

evet öyle tab.dün kardeşimle konuşuyroum o da 7 ayda hamile kaldı.çok üzülüyordum her ay adet olduğumda dedi.eşi de demiş ne takıyorsun olmuyorsa olmaz rahat ol bu kadar takacak bişey yok demiş.ve takmamış o ay hamile kaldım diyor.plan programla olmuyor diyor :)

kesinlikle canım bende 6 ay klomen tedavisi gördüm doktor dediki sonunda aşılamaya geçelim ama bekle eşindede sendede sorun yok 3 4 ay bekleyelim sonra aşılama yapalım dedim zaten olmaz 2 ay geçsinde aşılama yaparız tedaviyi bıraktım hamile kaldım kısmet işte kürtaj oldum sonra ama :KK43:( rahat olmak çok önemlide elinde değil işte insanın

X