Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızın biri yazmış keşke kapatmayıp kopyalasaydım 2,5 ay adeti gelmiş gelmemiş kanda negatif çıkmış .en son kan testi negatifmiş.ondan sonra 3,5 aylık hamile çıkıyor diger ay.

bende mayıs ayında 3 aylık hamile olduğumu öğrenicem görün bak :)))))))))

kızın biri yazmış keşke kapatmayıp kopyalasaydım 2,5 ay adeti gelmiş gelmemiş kanda negatif çıkmış .en son kan testi negatifmiş.ondan sonra 3,5 aylık hamile çıkıyor diger ay.

Bende burda biri için paylaşmıştım aynı şeyi.

bir tuhafım sabah mide bulantısı gece kasık ağrısından uyuyamadım.

uykum felaket böyle işte :))))

reglimde oldumu olmadımı o kadar anlayamadım yani:KK52:

canım o zaman dikkat et kendine ve ben senin yerinde olsam idrar veya kan testi yaptırırım 3-5 gün sonra nolur nolmaz.uyku bende hep var ama ben hep uykuya düşkünümdür :)

Bende burda biri için paylaşmıştım aynı şeyi.

bir tuhafım sabah mide bulantısı gece kasık ağrısından uyuyamadım.

uykum felaket böyle işte :))))

reglimde oldumu olmadımı o kadar anlayamadım yani:KK52:

Son düzenleme:
Kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. İkinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. $image.jpg

2 gündür sol kasığım acıyor. yumurtaaaa büyü ve çatla emii?? ben bu ayı çok bekledim, en azından denememize izin ver yaa

özlem galiba sen de kk'da negatif kn testi ve adet sonrası hamile olduğumu öğrendim diye hikayeni yazacaksın arkadaşım :)))

unlugul hayıt mayıt cidden içecekmisin onları yaa? kokmuyor mu hayıt tohumu?

Kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. İkinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. Eki Görüntüle 691671

berianurrrr hamilesinnnnnnnnnnn!!!!! yaşasınnn!!!! sen umutlanma istersen ama ben zil takıp oynuyorum burdaaaa :))))))))))

ben göremedim canım silik çizgiyi yafff :KK43: iki silik bir koyu görüyorum .o zaman sen diikkat et bekle bakalım canım.

Kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. İkinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. Eki Görüntüle 691671

Son düzenleme:
canım valla adet olursam fsh ı biraz daha düşürsün yumurtayı çogaltsın diye içecegim :) üçüz olurmuş benim :KK70: ama inşallah olmam

2 gündür sol kasığım acıyor. yumurtaaaa büyü ve çatla emii?? ben bu ayı çok bekledim, en azından denememize izin ver yaa

özlem galiba sen de kk'da negatif kn testi ve adet sonrası hamile olduğumu öğrendim diye hikayeni yazacaksın arkadaşım :)))

unlugul hayıt mayıt cidden içecekmisin onları yaa? kokmuyor mu hayıt tohumu?

sen hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn gözlüğümü taktımmm baktım kız hamilesiiin sen yahuuu:KK52:

berianurrrr hamilesinnnnnnnnnnn!!!!! yaşasınnn!!!! sen umutlanma istersen ama ben zil takıp oynuyorum burdaaaa :))))))))))

Canım yaaaa:))) çok duygulandırdın beni , inşallah senin hamilelik haberinde de göbekler atıcsm ben :) hepinizinkinde inşallah

kızlar musmutlu haftalar... Size haber.. Ikinci testimi bu sabah ilk idrarımla yaptım silikkk çizgi var.. Ama ben hiç umutlanmıyorum , bende bthgc çok salgılanjyor herhalde geçen kimyasal olduğunda da 3 gün önceki testte çıkmıştı ,böyle işte adetim bazen 28, bazen 29, bazen 30 da bir bekarken daha uzundu, 28 hesaplarsam bata 4 gün var.. Eki Görüntüle 691671

bebeğim tebrik ederim hamilesin :) allahın izniyle...
Dört gün beş gün kala bu kadar çıkıyorsa gittikçe koyulaşacak demektir inşallah :) çok sevindim gerçekten hayırlısı olsun hakkında öpüyorum nanaktan kocaman

canım valla adet olursam fsh ı biraz daha düşürsün yumurtayı çogaltsın diye içecegim :) üçüz olurmuş benim :KK70: ama inşallah olmam

Canım haklısın bahsettiğim kürdan testlerden bu.. Dandik falan ama geçen yaptığımda çizgi falan çıkmamıştı.. Son 3 gündür ara ara belim ağrıdı canım. , fün akşam da sağ yumurtalığım ağrıdı , başka hiçbir belirti yok

Bende bu ay anca çalışmaları yetiştirebilirim eğer olursa bebiş haberim mayısta gelir inşallah rabbim hayırlısını versin hepimize :)

Özlem kimyasalsa diye e dişe ediyorum, senin kimyasal olduğunda test yapar yapmaz ikinci çizgi çıkıyor muydu?

Evet canım çıkıyor sonra tekrar test yapıldığında çıkmıyor inşallah kimyasal değildir.

regli günü tekrarlarsın ya da kanda baktırabilirsin ama biraz sabretmen gerekecek

X