Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlar ben bu folik asit i bıraktım , ne zaman hamile kalıcam belli deil belki 6 ay sonra yada 1 yıl sonra. 3 aydır içiorum yok bi hamilelik olan kiloma oluyo bu vitamin bana kilo aldırıyo. Ne diyosunuz bırakıyımmı hamile olduğumu öğrenince başlarım

bence kanda folic asid baktır ve yeterli seveyedeyse bırak derim
ben öyle yaptım baya yüksek çıktı zaten olamsı gerekenden bile yüksek ozaman bende ilacı bıraktım

kızlar benimde folik asitim yüksekti ona ragmen doktor folbıol verdi.dediki en az 3 ay gebelik öncesi bu 3.ayım .folik asit deposu olmayan günlük alınan bir deger fazlalıga aldanmayın gebelik durumunda anında düşen bir deger ve siz gebeliği anlayana kadar tabi korkulacak durum olmaz ama omurilik oluşmu için gerekli.hoş bizim zaten gebeliği gec anlama durumu yok yumurtlama sonrası gebelik testlerine başlayan bir grubuz :KK70:

berianur seni ateş basıyormu ateş basarken titreme geliyormu ben 1 haftadıor böyleyim üşüttüm diyoırum ama bilmiyorum.

Hımm, hayırlısı ya, Rabbim hayırlısıyla versin hepimize inşallah, olmazsa da üzülmeyeceğim .... Erken test yapmamak lazım da işte yapamıyoruz , ben batımı özellikle fazla fazla hesapladım , ama dayanamadım, şimdi bekle babam bekle çizgi koyulaşsın, tekrar çift çizgi olsun, bat geçsin de kan ver

canım inşallah kimyasal falan değildir o ihtimali aklına bile getirme inan senin için acayip mutlu oldum böyle test falan fotoları görünce herkes gibi içim bi hoş oluyo umarım bana ve bekleyen tüm arkadaşlara o çift çizgileri koyu koyu görmek nasip olur benimde bat 4 mayıs sen diyorsun ya bekle babam bekle hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın sen bu noktaya kadar geldin biz daha çalışma aşamasındayız günler çabuk geçsinde bizlerde test yapacak aşamaya gelelim :)

aynennnnnnn bana da öyle geliyorrrrrrrrr

ayyyy nasıl içten diledim anlatamammmm

mayısa da biz topidiğiiimmmm :) ve diğer kızlar tabüküüü

İnsallahhhhhhhhh ozlemimmmm, Allah duysun seni canimm :))) bizim için dileklerinin kat be katı senin olur inşallah guzel yüzlü guzel kalpli arkadaşımm :)

canım inşallah kimyasal falan değildir o ihtimali aklına bile getirme inan senin için acayip mutlu oldum böyle test falan fotoları görünce herkes gibi içim bi hoş oluyo umarım bana ve bekleyen tüm arkadaşlara o çift çizgileri koyu koyu görmek nasip olur benimde bat 4 mayıs sen diyorsun ya bekle babam bekle hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın sen bu noktaya kadar geldin biz daha çalışma aşamasındayız günler çabuk geçsinde bizlerde test yapacak aşamaya gelelim :)

Âminnnnnnnnnn en koyusundan görür isteyen herkes tez zamanda inşallahh... Walla dün düşündüm , gebelik bekleme bence 3 aşamadan oluşuyor giriş gelişme ve sonuç.. Giriş adet dönemi, gelişme yumurtlama dönemi, sonuç ta yumurtlamadan sonraki bekleme dönemi( en zoru da bu) inşallah çabucak hayırlı sonuçlara ulaşırız heppimiz,inşallahhhhhh

Canım bişey sorcam senin regl dönemine yakın sivilcelerin çıkıyormuydu? Benim belim kopacak sanki öyle ağrıyorki bütün regl belirtilerim var şimdi sivilcelerde gösterdi kendini ya 25 yada 28 i benim batım bakalım hayırlısı allahtan bu ay olmazsa ara verecem:)

Canım sivilce çıkıyor genelde başka da adet belirtim olmaz, leke geldikten sonra karnım Ağrır, şimdi de bir sivilce çıkmış da adet belirtisi ike gebelik belirtisi aynı olabiliyor, eğer hamileysem kanıtlandıktan sonra neler yaptığımı anlatacağım inşallah

sen yine anlat belki başkasına yarar :)))))))

Canım sivilce çıkıyor genelde başka da adet belirtim olmaz, leke geldikten sonra karnım Ağrır, şimdi de bir sivilce çıkmış da adet belirtisi ike gebelik belirtisi aynı olabiliyor, eğer hamileysem kanıtlandıktan sonra neler yaptığımı anlatacağım inşallah

Canım 4 Mayıs diye hesaplamistim fakat ben henüz yumurtlayamamisem :S
Bir yumurtlarsam ona göre belli olur :)

Belki yumurtladın sen bakma o doktor a, geçen bir arkadaş yazmıştı ya, tanıdığı için bu ay kesinlikle olmaz yumurta uygun değil demiş, kız o ay hamile kalmış... Ya da yumurtlamasan da üzülme herşeyim hayırlısı, haftasonu ablamın arkadaşları gelmiş, bi arkadaşı gelmedi onu sordum niye gelmedi diye; kızcağızın rahmi bebeği taşınamıyormuş, 4 tane düşükten sonra anlıyorlar bunu, dikiş atarak ve kız sürekli yatarak tutuyorlar... Dua edelim Rabbbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli nasip etsin, tek dert hamile kalmak değil.. Çok dua edelim , ben ediyorum hepimize...

X